درباره ی بازی سپاهان استقلال

آواتار ملیکا محمدخانلو
درباره ی بازی سپاهان استقلال
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۲۷ روز قبل

به نظر شما بازی استقلال و سپاهان په جوری بود؟

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۲۷ روز قبل

حالم از این استقلال به هم خورد. تشتک سازی علی آباد کتول از این تیم استقلال بهتر بازی می کرد.

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۲۷ روز قبل
ای کاش یه مربی خوب داشتیم
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۲۷ روز قبل
دیشب بازیکنا چقدر ترسو بودن و چه بی تعصب بچه راحت توپ رو تقدیم حریف میکردن
آواتار ملیکا محمدخانلو

من آرش و خیلی خیلی دوست دارم ولی دیشب خدایی حرسم رو در آورد.دیشب این قدر از دست آرش حرس  خوردم که نگو.ولی من باز دوسش دارم بقیه ی بازیکنان هم خیلی خوب بازی کردند.مخصوصا آندرانیک تیموریان خیلی خیلی خوب موقعیت به دست می اورد.به هر حال استقلالی ها هم بازی خوبی کردن.مهدی رحمتی هم خیلی خیلی خوب گل می گرفت او دو تا توپ هم از دستش در رفت و گل ششد.ولی خدایی خیلی خوب گل می گرفت.نزدیک 10 تا موقعیت خوب سپاهان را گرفت اون هم از وسط دروازه.بازیکن های استقلال خیلی خیلی خوب بازی کردند.تماشاگر های کم یکی از دلیل هایی بود که استقلال به خود مطمئن نبود و بازیکن ها روحیه نداشتند.نازه تا دقیقه ی 40 آرش تک مهاجم بود اینم شما ر نظر بگیرید که یک تک مهاجم دست تنها په جوری هست اگر از اول بازی اقاي مظلومی میداوودی . یرکویج ر تو ترکیب اصلی قرار می داد الان اون دو گل رو مازده بودیم نه اون شعله زرد های اصفهان.

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۲۷ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا محمدخانلو

من آرش و خیلی خیلی دوست دارم ولی دیشب خدایی حرسم رو در آورد.دیشب این قدر از دست آرش حرس  خوردم که نگو.ولی من باز دوسش دارم بقیه ی بازیکنان هم خیلی خوب بازی کردند.مخصوصا آندرانیک تیموریان خیلی خیلی خوب موقعیت به دست می اورد.به هر حال استقلالی ها هم بازی خوبی کردن.مهدی رحمتی هم خیلی خیلی خوب گل می گرفت او دو تا توپ هم از دستش در رفت و گل ششد.ولی خدایی خیلی خوب گل می گرفت.نزدیک 10 تا موقعیت خوب سپاهان را گرفت اون هم از وسط دروازه.بازیکن های استقلال خیلی خیلی خوب بازی کردند.تماشاگر های کم یکی از دلیل هایی بود که استقلال به خود مطمئن نبود و بازیکن ها روحیه نداشتند.نازه تا دقیقه ی 40 آرش تک مهاجم بود اینم شما ر نظر بگیرید که یک تک مهاجم دست تنها په جوری هست اگر از اول بازی اقای مظلومی میداوودی . یرکویج ر تو ترکیب اصلی قرار می داد الان اون دو گل رو مازده بودیم نه اون شعله زرد های اصفهان.

دوست خوب و عزیز این که شما به تیم و بازیکنا تعصب داری خوبه اما شما هم باید قبول کنی دیشب بی خاصیت ترین و شرم آور ترین بازی تاریخ اس اس بود ,درست در شب سالگرد ناصرخان و
آواتار ملیکا محمدخانلو
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh

می بردیم هم این رو می گفتین.من یک پیزی بگم ناراحت نشین پرا وقتی استقلال تو یک بازی می بره خیلی خیلی تشویقش می کنید لی اگه تو یک بازی ببازه تمام عقده هاتون رو سر فحش دادن به دروازه بان مهاجم یا هرکی از ادم های تیم در می ارید.بازی برد و باخت داره.من هم قبول می نم که استقلال بد بازی کرد ولی دیگه خیلی خیلی بد بازی نکرد.بعضی از بازیکن ها به دلیل این که به تیم ملی دعوت نشده بودند یا فرهاد میدی پیششون نبود یا حتی کم ترین تعداد تماشاپی ناراحت بودن و روحیه نداشتن.خدایی بعضی از بازیکن ها ب بازی می کردند یا مقعیت رو برای بازیکن های دیگه به دست می اوردن.مثل آرش.ارش باعث شد یک کرنر برای یک تیم دیگه به دست بیاد .به خاطر همین اون ها گل دومشون رو زدن.ولی خدایی مهدی رحمتی هم خوب گل می گرفت.اون اول گل رو گرفت ولی چون توب سرعت داشت از دستش ول شد  رفت تو دروازه.من بازم می گم اگه استقلال ببره از خش حالی شب ها خوابتون نمی بره .ولی اگه ببازه از هرکی عقده دارین سر اون تیم خالی می کنید.این انصاف نیست و نامردیه.من ر تیمم تعصب دارم حتی رو یه بازیکن ها هم تعصب دارم.

[quote=melika78]

من آرش و خیلی خیلی دوست دارم ولی دیشب خدایی حرسم رو در آورد.دیشب این قدر از دست آرش حرس  خوردم که نگو.ولی من باز دوسش دارم بقیه ی بازیکنان هم خیلی خوب بازی کردند.مخصوصا آندرانیک تیموریان خیلی خیلی خوب موقعیت به دست می اورد.به هر حال استقلالی ها هم بازی خوبی کردن.مهدی رحمتی هم خیلی خیلی خوب گل می گرفت او دو تا توپ هم از دستش در رفت و گل ششد.ولی خدایی خیلی خوب گل می گرفت.نزدیک 10 تا موقعیت خوب سپاهان را گرفت اون هم از وسط دروازه.بازیکن های استقلال خیلی خیلی خوب بازی کردند.تماشاگر های کم یکی از دلیل هایی بود که استقلال به خود مطمئن نبود و بازیکن ها روحیه نداشتند.نازه تا دقیقه ی 40 آرش تک مهاجم بود اینم شما ر نظر بگیرید که یک تک مهاجم دست تنها په جوری هست اگر از اول بازی اقای مظلومی میداوودی . یرکویج ر تو ترکیب اصلی قرار می داد الان اون دو گل رو مازده بودیم نه اون شعله زرد های اصفهان.

دوست خوب و عزیز این که شما به تیم و بازیکنا تعصب داری خوبه اما شما هم باید قبول کنی دیشب بی خاصیت ترین و شرم آور ترین بازی تاریخ اس اس بود ,درست در شب سالگرد ناصرخان و

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۲۷ روز قبل

ملیکا جان الان داری از روی احساست حرف میزنی اما ما منطق رو در نظر میگیریم بازی با سپاهان بیش از اونچه که فکر کنی بد بود من که از نیمه ی دوم ندیدم چون از نوع بازی بچه ها تو نیمه ی اول میشد حدس زد نتیجه بازی چیه.

آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: فاطمه اکبری

نه به خدا من از روی احساسات این حرف ها رو نمی زنم.من آرش رو دوست دارم ولی این دلیلی نمی شه از اون طرفداری کنم.

ملیکا جان الان داری از روی احساست حرف میزنی اما ما منطق رو در نظر میگیریم بازی با سپاهان بیش از اونچه که فکر کنی بد بود من که از نیمه ی دوم ندیدم چون از نوع بازی بچه ها تو نیمه ی اول میشد حدس زد نتیجه بازی چیه.