اقای مظلومی خواهشا برووووووووو

آواتار فاطمه اکبری
اقای مظلومی خواهشا برووووووووو
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۵۶ روز قبل

فردای روز بازی با سپاهان امتحان عربی داشتم اما به خاطر اس اس تند تند درس خوندم طوری که اصلا نفهمیدم چه جوری تموم شد که بتونم بازی رو ببینم امروزم امتحانم رو خراب کردم امروز پیش خودم فکر کردم واقعا ارزشش رو داشت این بازی رو ببینم؟بازی ای که از افتضاح هم یه چیزی اون ورتر بود دلم میخواد از اقای مظلومی بپرسم این دفعه دلیلش برای باخت چی بوده؟خسته بودن؟به داوری باختیم؟مصدوم داشتیم؟جدا دلیلش چی بوده ؟ما یه محروم داشتیم که امیرابادی بود البته فکر نمیکنم که نبودش به استقلال ضربه بزنه واقعا چرا اینقدر این هوادارا رو اذیت میکنید اقای مظلومی؟اون از قهرمانی لیگ که مثل اب خوردن از دست دادیم اینم از اسیا افتخار میکنید که یه جام گرفتید اخه حداقل دلمون هم به این خوش نیست که بگیم تو 90دقیقه گل زدیم جام رو گرفتیم اونم تو پنالتی و با درخشش مهدی رحمتی این جام به دست اومد مطمئنا اگه سید نبود الان اون جام رو هم نداشتیم خواهشا از استقلال برو اقای مظلومی شما به درد مربیگری برای تیم بزرگی مثل استقلال نمیخورید ممنون از تمام زحماتی که برای استقلال کشیدید

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۵۶ روز قبل

فردای روز بازی با سپاهان امتحان عربی داشتم اما به خاطر اس اس تند تند درس خوندم طوری که اصلا نفهمیدم چه جوری تموم شد که بتونم بازی رو ببینم امروزم امتحانم رو خراب کردم امروز پیش خودم فکر کردم واقعا ارزشش رو داشت این بازی رو ببینم؟بازی ای که از افتضاح هم یه چیزی اون ورتر بود دلم میخواد از اقای مظلومی بپرسم این دفعه دلیلش برای باخت چی بوده؟خسته بودن؟به داوری باختیم؟مصدوم داشتیم؟جدا دلیلش چی بوده ؟ما یه محروم داشتیم که امیرابادی بود البته فکر نمیکنم که نبودش به استقلال ضربه بزنه واقعا چرا اینقدر این هوادارا رو اذیت میکنید اقای مظلومی؟اون از قهرمانی لیگ که مثل اب خوردن از دست دادیم اینم از اسیا افتخار میکنید که یه جام گرفتید اخه حداقل دلمون هم به این خوش نیست که بگیم تو 90دقیقه گل زدیم جام رو گرفتیم اونم تو پنالتی و با درخشش مهدی رحمتی این جام به دست اومد مطمئنا اگه سید نبود الان اون جام رو هم نداشتیم خواهشا از استقلال برو اقای مظلومی شما به درد مربیگری برای تیم بزرگی مثل استقلال نمیخورید ممنون از اینکه استقلا رو در لیگ سوم کردید و در اسیا حذف کردید لطفا دیگه به کلکسیون افتخاراتتون اضافه نکنید

آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۳۵۶ روز قبل

...akhey

آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۵۶ روز قبل

بچه ها شما ها چرا این جوری می کنید.به خدا آقای مظلومی خیلی خیلی خوبه.پس چرا وقتی بازی ها ر می بریم این حرف ها رو نمی زنید.تو دربی هم این رف ها رو زدید.منظورم دربی هایی که بردیم هست.به قرآن انصاف هم چیز خوبیه/

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۵۶ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا محمدخانلو

بچه ها شما ها چرا این جوری می کنید.به خدا آقای مظلومی خیلی خیلی خوبه.پس چرا وقتی بازی ها ر می بریم این حرف ها رو نمی زنید.تو دربی هم این رف ها رو زدید.منظورم دربی هایی که بردیم هست.به قرآن انصاف هم چیز خوبیه/

شما نسبتی با اقای مظلومی دارید

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۵۶ روز قبل

مظلومی باید بره

آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۵۵ روز قبل
نوشته شده توسط: danial forouzanfar

مگه هرکی از یک نفر دفاع می کنه فامیله با اون.من می گ اقای مظلومب خیلی خیلی مربی خوبی است.شما ها سرمربی گری کرید و استقلال جام حذفی رو برد یا اقای مظلومی؟

[quote=melika78]

شما نسبتی با اقای مظلومی دارید