بیوگرافی خودتون و بازیکن های مورد علاقتون رو بنویسید.

آواتار ملیکا محمدخانلو
بیوگرافی خودتون و بازیکن های مورد علاقتون رو بنویسید.
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۴۷ روز قبل

سلام به همه ی شما.یک خواهشی از شما داشتم لطفا بیوگافی خودتون و بازیکن های مورد علاقی ی تیم استقلال و بنویسید

آواتار ملیکا محمدخانلو

اول هم خودم می نویسم.

ملیکا12 ساله.طرفدار تیم استقلال.کلاس اول راهنمایی .تو ایران و در تهران به دنیا امدم.تو تهران زندگی می کم.عاشق رنگ آبی و سبز هستم.پدرم 16 سال سابقه ی فرهنگی داره.در اداره آموزش و پرورش سرپرست و رئیس . مشاور متوسطه است.یعنی بابام دیپلم میده.مامانم توی شرکت مادر تخصصی فرودگاهای کشور حسابداره.از شهرهای ایران تهران و رامسر رو خیلی خیلی دوست دارم.

بازیکن های مورد علاقه ام.فرهاد مجیدی.آرش برهانی .سید مهدی رحمتی.

فرهاد مجیدی.بایکن شماره 7 سابق استقلال.13 خرداد1355 به دنیا اومده.یک دختر داره به اسم تیام.برادرش هم فوتبالیست سابق استقلال بوده و الان دیگه بای نمی کنه.همه ی مردم می گفتند که فرهاد مجیدی به خاطر پول استقلال رو ول کرده ولی اون به خاطر دخترش و همسرش استقلال رو ول کرد و بعد از مدتی از همسرش جدا شد.خبرهای آمدن او به استقلال شنیده می شه.راستی تو تهران هم دنیا آمده.

آرش برهانی .28 سالشه.23 شهوریور 62 دنیا اومده.تو ایران و در شهر کرمان.پدرش استاد موسیقی است.الان در ولنجک زندگی می کنه.مهاجم شماره8 استقلال که به آقای گل معروف است.bmvدارد.یک ماشین دیگه هم داره که یادم نمی یاد.دوست های صمیمی او میلاد میداوودی و فرهاد مجیدی هست.مجرد هست و دوست نداره ازدواج کنه.در امارات هم مدت کوناهی بازی می کرد .اول هم که فوتبال رو شروع کرد دروازه بان بوده.

سید مهدی رحمتی.13بهمن 1361 تو تهران به دنیا اومده.اصالتش تبریزی است.2تا پسر داره.البته یکی ت. راهه.دروازه بان استقلال است.او بهترین دروتزه بان ایران است .سید مهدی رحمتی دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران هم می باشد.او در استقلال سپاهان فجر سپاسی و مس کرمانهم بازی کرده است.

آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۳۴۷ روز قبل

من 15 سالمه اسمم میلاد.بابام گالری پرده داره...بچه خیابون ستارخان(تهران)هستم عاشق علی کریمی.ارش برهانی هستم.بازم بخاطر رفتار بدم از شما معذرت خواهی میکنم

آواتار ملیکا محمدخانلو
نوشته شده توسط: میلاد سیف اله

خواهش می کنم شما ببخشید

من 15 سالمه اسمم میلاد.بابام گالری پرده داره...بچه خیابون ستارخان(تهران)هستم عاشق علی کریمی.ارش برهانی هستم.بازم بخاطر رفتار بدم از شما معذرت خواهی میکنم

آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۳۴۷ روز قبل

ببخشید باز..ارش شمارش 9.

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۴۷ روز قبل
سلام دوستان ......من سعید 28مهندس کشاورزی از آبیک
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۴۷ روز قبل
farzad 24 sale az orumieh lisanse hugug az tabriz.babam sarhange bazneshasteye niru havayie.range abio dus daram.bazikoni ke khosham miyad azash ando teymurian
آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۴۶ روز قبل

من فرهاد 30 ساله از تهران. مهندس متالورژی.بازیکن مورد علاقم تیموریان

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۳۷ روز قبل

اندرانیک تیموتیان سامرانی اسمه کاملشه که اونو تو تیم ملی اندو صدا میزنن.متولد15 اسفند1361تو تهران.اولین تیمش عقاب تهران.برادر بزرگترش سرزیک بازیکن سابق استقلال ومایتنس المان.سال2008 بعد از جام جهانی به بولتون رفت.

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۳۶ روز قبل

نام : میلاد

نام خانوادگی : میداوودی

تاریخ تولد : 30/ دی / 1363

محل تولد : مسجد سلیمان

تحصیلات : دیپلم تجربی

وضعیت تاهل : متاهل

نام فرزند : آمتیس

*فرار از مدرسه کاری است که اکثر فوتبالیست های کشورمان در زمان مدرسه انجام می دادند. میلاد میداوودی هم از این قاعده مستثنی نبود و در زمانی که باید به مدرسه می رفت بیشتر فرار می کرد و به زور دیپلم گرفت .

*وقتی میلاد میداوودی را با لباس شخصی ببینید متوجه علاقه اش به لباس های عجیب و غریب می شوید . میلاد علاقه خاصی به اینگونه لباس ها دارد و معمولا لباس هایی را انتخاب می کند که متفاوت و رنگارنگ است.

*عاشق رنگ میشکی است و تا به حال بیشتر ماشین هایی که خریده مشکی بوده .

*میلاد الان یک لندکروز مشکی دارد که با اون سر تمرین میره .

*عاشق بارسلونا است و آرزو داره روزی با مسی و رونالدو  هم بازی بشه.

*دوست های صمیمی اش ایمان مبعلی ، پژمان منتظری ، بیژن کوشکی و مهدی امیرآبادی است .

*کل خانواده اش استقلالی اند به جز پدرش که پرسپولیسی تیره !

*زیاد وقت نمیکنه مسافرت بره اما اگر فرصت پیدا کنه به زادگاهش یعنی مسجد سلیمان میره .

*برای میلاد 30 دی روز خاصی است چون هم روز تولد خودشه و هم دخترکوچولوش «آمتیس »

*در بچگی آرزو داشته روزی  فرهاد مجیدی را از نزدیک ببینه ، حتی موهاشو مثل او درست می کرد و تمام دیوار اتاقش عکس های فرهاد بود. علاقه او به فرهاد طوری بود که وقتی فوتبال بازی می کرد دوست داشت هم بازیاش بهش بگن فرهاد مجیدی و مثه او خوشحالی می کرد. حالا همان نوجوانی که آرزوش دیدن مجیدی بود حالا یکی از یاران اصلی مجیدی است البته رقیب او برای گلزنی .

*برخلاف خیلی از بازیکنان فوتبال ، میلاد عاشق مطالعه است . البته کتابهای تاریخی ! میلاد این روزها مشغول خواندن کتاب تاریخ پنج هزار ساله ایران است.

*میلاد از کار کردن در خانه اصلا خوشش نمیاد و کمتر به همسرش کمک می کنه. میلاد تنها کمکی که در منزل می کند اینه که آمتیس رو نگه داره . البته خودش عاشق این کاره !

*از میلاد پرسیدم دخترت رو به فوتبالیست جماعت می دی؟ جوابش این بود : نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*از وقتی دخترش به دنیا اومده خیلی آرام و کم حاشیه شده .

*اونقدر دخترش رو دوست داره که دوست داره سریع تر از تمرین بیاد و کنار تنها دخترش باشه.

*میلاد اونقدر به آمتیس وابسته شده که ترجیح میده به جای بیرون رفتن با دوستان با دخترش بازی کنه.

*جالب اینه بدونید دخترش فقط شش ماهشه؛ ولی تو این شش ماه حسابی دل بابا رو برده !

*تنها با مهدی امیرآبادی و حسین کعبی رفت و آمد میکنه اونهم فقط به دلیل همسایه بودن !!!!!!!!!!!!!!!!!

*کلا آدم شوخ طبع و خوش خنده است و وقتی در تمرین ها با مهدی امیرآبادی باشه بازار شوخی و خنده به راه است.

*برخلاف اخلاقش عاشق فیلم های ترسناک است.

*الگوی ورزشی اش کریس رونالدو است .

*یکی از آرزوهاش قهرمانی با استقلال در آسیاست .

*بهش میگن دیوید بکام اما او از این لقب اصلا خوشش نمیاد و دوست داره به او « میلاد رونالدو » بگویند.

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۳۶ روز قبل

خودمم اسمم میلاده.19سالمه.بچه مشهدم.میداوودی هم عشقمه