در مورد حضور مجدد قلعه نویی در استقلال

آواتار saeed mohsen zadeh
در مورد حضور مجدد قلعه نویی در استقلال
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۴۲ روز قبل
خوب یا بد امیر برگشته و بعد از این ما هم وظیفه داریم ازش حمایت کنیم امیدوارم بازیکنای خوبی هم بتونن بگیرن تا سال بعد تو آسیا آبروداری کنیم وحتی با اینکه خودم چندان موافق اومدن امیر و مونده مجتبی نبودم اما حالا دوس دارم هردو با هم کار کنن و باعث پیشرفت تیم بشن
آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۴۲ روز قبل
خیلی خوب شد که ژنرال برگشت ولی دوست دارم که جباری بره چون در طول فصل دوتا بازی می کنه که اون هم همش حاشیه درست می کنه و حالا با اومدن ژنرال ما امید قهرمانی در لیگ رو داریم
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۴۰ روز قبل
bishtar be khatere mundane haji khoshal shodam,hala mikhast parvizkhan beshe y jeneral fargi nadasht
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۳۷ روز قبل
مثل اینکه حاجی رفتنیه
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۳۷ روز قبل
اره داداش وقتی اختیارشو ازش گرفتن سر خود مربی میارن هرکی باشه میره ولی حیف. فقط اونه که میتونه تیمو نگه داره تو این موقع که قراردادهای همه تموم شده.خود حاجیم امیرو دوست داره ها اما اونه که باید این کارارو بکنه نه رئیس هیئت مدیره
آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۳۵ روز قبل

حاجی موند

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۳۰ روز قبل
میلادم که موند داش.رابطش با امیر خوبه چون میدونه که میلاد بهتراز ایناس
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۳۲۶ روز قبل
خداوکیلی بهترین مربی ایران امیر قلعه نوییه
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۲۶ روز قبل
خوبه خیلیم خوبه فقط میگن انگار با حجازیا مشکل داره.ادمه کاریه.من فکر میکنم پارسالم اتیلارو فقط به خاطره مرحوم ناصرخان اوردن
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۲۵ روز قبل
آقای 0941133 شما اول در مورد اون اواتار لنگی که واسه خودت گذاشتی توضیح بده تا بعد
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۲۵ روز قبل
خواهشن اون عکسو عوض کن تا مشکلی واست پیش نیومده
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۳۲۴ روز قبل
من پرسپولیسی ام فکر نمیکنم حضورم تو سایت استقلال مشکلی داشته باشه مگه نه؟
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میلاد سیف اله
من پرسپولیسی ام فکر نمیکنم حضورم تو سایت استقلال مشکلی داشته باشه مگه نه؟
نمی خوام بی ادبی بشه ولی فکر کنم یا مریضی یا مشکل دیگه ای داری اگه لنگی هستی خوب برو توی کانون خودتون نظر بده مسایل اس اس به تو که هنوز نمیدونی برزیل توی اروپا نیست ربطی نداره
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۳۲۳ روز قبل
اومدم ببینم شما قاشق نشسته ها راجب پرسپولیس و استقلال چی میگید...میبینم دلتون خوشه...نظر سنجی راجب انصاری فرد میزارید....امروز کریم انصاری فرد به مدت دوسال قرمز پوش شد هوووووورااااااا
آواتار میلاد سیف اله
تیم ما پرسپولیسه....همیشه قهرمانه....
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۲۳ روز قبل
قهرمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟قلقلکمون نده اگه امسال 16 تیمه بشه که لنگ باید بره دسته یک.انگار این سرداره بنزین بدجور دلتونو خوش کرده.چیزی از توپ حالیش نیست چه برسه فوتبال.حالا زود اون عکسه کثیفو همراه با خودت ازین مکانه پاک دور کن نمیخوام بی احترامی بشه
آواتار میلاد سیف اله
بی احترامی کن داداش...ما اهمیت نمیدیم شخصست اس اسو نشون میدی ما که قبلا با شخصیت شماها اشنا شدیم...الانم بیشتر اشنا میشیم...
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۲۳ روز قبل
ببین جاسوس لنگی بمون ما مشکلی نداریم اما اگه بخوای کوچیکترین توهینی بکنی اون چیزی که مام دلمون نمیخواد میشه. ما به لنگیا اینجا توهین نمیکنیم دوست داشته باشی تا دلت بخواد بحث میکنیم
آواتار میلاد سیف اله
سید جلال حسینی...حسین ماهینی...بنگر...کریم انصاری فرد...علی کریمی...ایمون زاید...اسماعیل زاده...شهاب گردان...قاضی...واااااااای چه بشود امسال...باز دوباره شیش تایی تون میکنیم
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۲۲ روز قبل
ماهینی ذخیره حیدری گردان ذخیره رحمتی حالا اگه حقیقی نباشه قاضی که بازی ملی نداره سیدبلالم که شانس اورد منتظری مصدوم شد وگرنه داشت میرفت لیست انتظار