بهترین خرید استقلال

آواتار saeed mohsen zadeh
بهترین خرید استقلال
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۰۰ روز قبل
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۰۰ روز قبل
اقا سعید خودت نگفتی؟سوال خوبی پرسیدی واقعا من که نمیدونم امسال بهترین خرید کدوم بوده.همشون خوبن ولی بهتر ازینا میشد خرید
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۲۹۹ روز قبل
میثم بائو و قاسم دهنوی...هه هه واقعا عالی هر جفتشون:-P
آواتار meysam salimi
توسط   meysam salimi   ۴۲۹۹ روز قبل
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۲۹۹ روز قبل
آواتار ebrahim p
توسط   ebrahim p   ۴۲۹۸ روز قبل
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۹۸ روز قبل
نوشته شده توسط: farzad haghighi
اقا سعید خودت نگفتی؟سوال خوبی پرسیدی واقعا من که نمیدونم امسال بهترین خرید کدوم بوده.همشون خوبن ولی بهتر ازینا میشد خرید
خوب به نظر من با توجه به رفتن آندو ,باید یه هافبک دفاعی تراز اول جذب بشه,تا اینجا که سیاوش خوبه اما من ونمد چرا یه لنگی میاد اینجا نظر میده اما خوده اس اس ها حرفی ندارن ,در جواب این دوست روان پریش لنگی هم میگم که گر صبر کند ......
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۹۸ روز قبل
چرتپولیسه دیگه.خودش چیه هواداراش چی باشن.2تا بازیکن اسمی گرفتن نمیدونن خوشحالیشونو چجوری نشون بدن.فصل پیش استقلال تیم ملیو داشت اینجوری نکردیم
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۲۹۵ روز قبل
ارررره همون تیم ملی رو تو ده دقیقه منفجر کردیم داداش
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۹۵ روز قبل
بعدشم رفت اخره جدول البته ببخشید بالای شاهین زیره دایی.4تا از دایی 4تا از امیرخان ولی حیف شد اگه بهش فرصت میدادن داشت 4تارو جبران میکرد.اول 4به0 بعد 4به 2 بعد 4به3 میخواست تفلک 4به 4 بشه لیگ تموم شد ازش فرصت گرفتن
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۲۹۴ روز قبل
داداش هرچی باشیم سیزدهم نشدیم که....اون سال ما قهرمان شدیم شما سیزدهم شدید سه امتیازم ازمون کم کردن.امسال ما دوازدهم شدیم شما سوم درضمن چهاتا از این تیم و اون تیم خوردیم فداسرت اما نیمدیم از رقیب شیش تا بخوریم که
آواتار میلاد سیف اله
راستی دسته سه ام نرفتیم که
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۹۴ روز قبل
شما که اومدی اینجا.اینجا جای فوتبالیاست.اس اس تو لیگ بدترین نتیجش رتبه 9 بوده.یه سری به امار بزن بعد اعلام موجودیت کن.فکر میکردم حالیته اما دیدم مثله بقیه لنگیا یعنی مثله مدیر عاملتون از فوتبال چیز زیادی نمیدونین.پس بحث باشما فایده نداره ازین به بعد فقط خدمتتون حائظشم.24بار به استقلال کبیر باختین.در حدیم نیستین ماها با شما کل کل کنیم ما چندین ساله رقیبمون سپاهانه تازگیاهم تراکتور.لنگیا باید با تیمی مثل گهر زاگرس رقابت کنن.همیشم زیر اس اس بودینو از پایین پایینا نگامون کردین.ولی ماهم دعا میکنیم یه روزی درحد لیگ برتر بشین.الانم سعی کن بری جون فقط منم که جوابتو میدادم اینجا اونم دیدم در حد بحث کردن نیستین.دیگه بی ج میمونی.بعد از دربی بیای شاید حسابت کردیم.بای
آواتار میلاد سیف اله
باشه اوسکول برو مطالعه کن تیمیون تا دسته سه رفته من اینجا بودم که سرتون گرم میکردم از این به بعد تنها بیا اینجا نظر بده خودتم جواب بده دیگه نظر نمیدم تا لیگ شروع بشه و بعد بازیها میام سر وقتت عزیزم امیدوارم امسال خدا کمکتون کنه فعلا بای
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۹۳ روز قبل
با این ادبیات که به کار بردی فهمیدم اهل چاله میدونی.اینو بدون اینجا جایی که ما بیایم تیممونو حمایت کنیم ازش نه اینکه این حرفارو بزنیم
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۸۳ روز قبل
آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۲۸۲ روز قبل
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۸۲ روز قبل
آواتار ساجده اسدی
توسط   ساجده اسدی   ۴۲۸۲ روز قبل
به نظر من بهترین خرید استقلال سبد مهدی رحمتی بوده که مثل بعضیا 4 تا 4 تا گل نخورده و مثل بعضیای دیگه که شبا خواب پیرهن سماره یک تیم ملی رو میبینن از صبای قم که هیچ مهره ی سرشناسی نداره 2 تا گل نخورده
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۸۱ روز قبل
این شعری که نوشتین واقعا عالی بود
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۲۷۹ روز قبل
ماااااااا خونه بدوشییییم ماااااا خونه بدوشییییییم عشق قرمز رو به عالم نفروشیم از کی تا حالا سید تبدیل به سبد شده؟شیر عقاب اسیا پرسپولیسی تیرهاون طالبلو بدبخت تو جام حذفی تو چهارتا بازی باعث شد تیمتون جام حذفی رو ببره با بد بخت اونجوری رفتار کردید رحمتی رم سپاهان کردتش رحمتی تحویل شما داد امروزم.از المینیوم.باختیم اما.بدونید.تیمای بزرگ همیشه بازی تدارکاتی هاشون میبازن عیب نداره تو لیگ میبینمتون شهریور تو جایگاه 23منتظرتونم
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۷۹ روز قبل
اولا که هم غلط املایی داری هم انشاء ت ضعیفه دوما این دوستمون نظرشد در مورد یه بازیکن آبی گفته و به شما لنگیا ربطی نداره سوما هم بهتره شهریور حرف ورزشگاه چون قراره ...بخورید
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۷۷ روز قبل
داش سعیدبه من میگی جوابشو نده خودت میدی؟؟این اصلا از حرفاش نمیشه سردرورد که بخوای جدابشو بدی.من شعر soglsaharo تائید کردم که خوبه.اینم مثل همیشه پریدوسط بگه منم ادمم.جواب حرفای الکیشو نده خواهشا
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۲۷۶ روز قبل
اقا تو که میگی بدترین نتیجه استقلال9 بوده چرا ور میزنی کل ایران میدونن اس اس رفته دسته3 یا چندسال پیش 13 شده اونوقت میای میگی بدترین سالش نهم بوده بعد ادعای فوتبای بودن و اس اسی بودن میکنی؟
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۷۴ روز قبل
اگه جواتیو داش فرهادم بیان همه و همه راضی میشن از نقل و انتقالات
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۷۴ روز قبل
اگه جواد و فرهاد بیان بهترین تیم تاریخ لیگ ایرانو داریم اگه هم نیان باز هم از تیم پارسال که می‌گفتند کهکشانی بوده سرتریم
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۷۴ روز قبل
گفتن انگار از بین این دوتا فقط یکیش میتونه ابی پوش بشه