عملکرد ضعیف در یارگیری و مدیریت باشگاه

آواتار saeed mohsen zadeh
عملکرد ضعیف در یارگیری و مدیریت باشگاه
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۹۸ روز قبل
سال قبل همه سرخوش از این بودیم که تیم رو خوب بستن و بازیکنان خوبی جذب شد,اما غافل ازاینکه در مدیریت تیم خبری از آینده نگری نبود و تمام هم و غم مدیران ارشد تیم مربوط به همان فصل بود .ولی اگه کمی هم به فکر آینده بودن با بازیکنا قرارداد بیشتراز یک سال می‌بستند و امسال دیگه این همه استرس برای بار گیری نبود ,چراکه بازیکنانی مثل آندو,ساموئل یرکوویچ دیگه به این راحتی‌ها گیر نمیاد و در مورد امسال هم آقایان به جای چاره اندیشی بهانه های الکی سرهم میکنند که مدیر فلان تیم بیشتر پول گرفته یا ماشین هدیه داده ,یا فلان بازیکن به درد ما نمیخوره ویا اینکه هنگام بستن قرارداد آنقدر ایندست و آن دست کردن که همین دوتا بازیکن که درحال مذاکره بودن منصرف شدن و بدتر از همه قبل از شروع نقل وانتقالات بهرود اشتی های مدیران بود
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۹۸ روز قبل
سال قبل همه سرخوش از این بودیم که تیم رو خوب بستن و بازیکنان خوبی جذب شد,اما غافل ازاینکه در مدیریت تیم خبری از آینده نگری نبود و تمام هم و غم مدیران ارشد تیم مربوط به همان فصل بود .ولی اگه کمی هم به فکر آینده بودن با بازیکنا قرارداد بیشتراز یک سال می‌بستند و امسال دیگه این همه استرس برای بار گیری نبود ,چراکه بازیکنانی مثل آندو,ساموئل یرکوویچ دیگه به این راحتی‌ها گیر نمیاد و در مورد امسال هم آقایان به جای چاره اندیشی بهانه های الکی سرهم میکنند که مدیر فلان تیم بیشتر پول گرفته یا ماشین هدیه داده ,یا فلان بازیکن به درد ما نمیخوره ویا اینکه هنگام بستن قرارداد آنقدر ایندست و آن دست کردن که همین دوتا بازیکن که درحال مذاکره بودن منصرف شدن و بدتر از همه قبل از شروع نقل وانتقالات بهرود اشتی های مدیران بود
خط آخر منظورم قهر و اشتی مدیران بود
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۹۷ روز قبل
لیستو خود امیرخان داده حاجیم بازیکنارو اورده.الانممیگه رقیبامون از ما بهتر یارگیری کردن.اندو که من خودم از طرفداراش بودم دیگه نیستم چون تیمو به پول فروختو تو شرایطه حساس ول کرد.مگه حنیف پول دوس نداره؟فریدون نداره؟اینا نشون دادن عاشق واقعیه اس اسن.وقتی پول باشه همه میان شرط اونه تو شرایط حساس به داده تیم برسی.حالا رفته میگه یه روزی برمیگردم اقای اندو شما که اینجارو به عنوان شغل انتخاب کردی هرجا پول زیاد بدن میری اونج حالا منت میزاری که تو لنگیا نمیری همون بهتر پاتو دیگه اینجا نذاری
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۹۷ روز قبل
اولا که خیلی ممنون که حداقل شما هستین تا نظر بدین و نظرات شما کاملا محترم هستن اما من درمورد آینده نگری و این که چرا با بازیکنا قرارداد بلند مدت نبستن گله دارم و درمورد حرف شما باید بگم که همه پول دوست دارن اما هرکسی دوست داره بیشتر بدست بیاره مگراینکه قانع باشه خوب وقتی که صحبت از چند میلیارد باشه نه تنها آندو بلکه حنیف یا هرکس دیگه ای وسوسه میشه اما اگه قرارداد این آقایان بلند مدت بود حداقل از رفتنشون یه نفعی هم به تیم می‌رسید اما حیف ....
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۲۹۶ روز قبل
وقتی نماد غیرت تیمتون فرهاد مجیدی استقلالو به پول فروخت دیگه از اندو چه انتظاری دارید...
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۹۵ روز قبل
اره سعیدجان قراردادا فقط تو ایرانه که یک ساله بسته میشه میدونی چرا؟چون به زور پول میان مدیرام فقط میخوان بیارنش دیگه فرقی نمیکنه چندساله باشه.اونقدر نازه بازیکنو میکشن که اونم میگه فقط یه ساله میبندم.البته به اینم برمیگرده که ما هرسال مربی عوض میکنیم اینم باعث میشه مربی یه بازیکنو نخواد اینام یه ساله بیشتر نمیبندنم