من که شماره 7 رو تن اون نامرد ببینم اتیش میکیرم. ....شما جطور? سیاوش

آواتار سجاد اله
من که شماره 7 رو تن اون نامرد ببینم اتیش میکیرم. ....شما جطور? سیاوش
توسط   سجاد اله   ۴۳۱۴ روز قبل
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۱۲ روز قبل
هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۰۵ روز قبل
نوشته شده توسط: farzad haghighi
هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۰۵ روز قبل
نوشته شده توسط: ف م
[quote=feri patala]هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم
آواتار alireza alkhamis
توسط   alireza alkhamis   ۴۲۳۸ روز قبل
به نظر من اگه به سیاوش نمیدادن بهتر بود...شماره 7 just فرهاد...نباید به غیر فرهاد شماره 7 رو به بازیکنه دیگه ای بدن
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh
[quote=foloks206][quote=feri patala]هم موافقم هم نه.درسته این پیراهن فقط لایق داش فرهاده اما خواهشا به کسی توهین نشه.سیاوش هرچیم باشه الان استقلالیه پس باید حمایتش کنیم هرچند خوشمون نیاد.ما که هواداریم اگه به بازیکنای خودمون چیزی بگیم دیگه از بعضی لنگیا که میان تو تالار ابی توهین کردن چون خودمون عاتو دستش دادیم