کاپیتانی

آواتار میلاد قربانی
کاپیتانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۲۷۵ روز قبل
آواتار اصغر فرخیان
توسط   اصغر فرخیان   ۴۲۷۵ روز قبل
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۷۴ روز قبل
به نظر من هرکی با تجربه تره جدا واسه استقلال زحمت کشیده لیاقت اونه.این که میگن نکونام بیاد کاپیتانه اشتباهه.پس منتظری چی؟صادقی چی؟اینا که جدا با غیرتای اس اسن یا سید مهدی
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۲۶۵ روز قبل
به نظر من فرهاد باید کاپیتان باشه حالا که نمیاد سید مهدی رحمتی باشه
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۶۴ روز قبل
میاد حتما میاد.الان نیاد نیم فصل
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۲۶۴ روز قبل
نوشته شده توسط: farzad haghighi
میاد حتما میاد.الان نیاد نیم فصل
نمیاد با این شرط هایی که این امیر قلعه نویی میزاره بعید میدونم چه فایده اگه هم بیاد که معلوم نیست تو لیست 18 نفره هم باشه مجبوره از سکوها بازی رو نگاه کنه
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: ف م
[quote=feri patala]میاد حتما میاد.الان نیاد نیم فصل
نمیاد با این شرط هایی که این امیر قلعه نویی میزاره بعید میدونم چه فایده اگه هم بیاد که معلوم نیست تو لیست 18 نفره هم باشه مجبوره از سکوها بازی رو نگاه کنه
آواتار امیرحسین نطاق
توسط   امیرحسین نطاق   ۳۸۵۷ روز قبل

فقط7مقدس!!!!!!!!!!!!!

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۵۷ روز قبل

فرهاد مجیدی

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۸۵۷ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی

این تاپیک ماله شهریور 91 هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آواتار امین حسینی
توسط   امین حسینی   ۳۸۵۶ روز قبل

آره.چرا اومده تو موضوعات فعال؟

آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۸۵۱ روز قبل
چی بگم والا.خسته شدیم دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آواتار محمد طاطیان
توسط   محمد طاطیان   ۳۸۴۸ روز قبل

کاپیتان اول و آخر فقط فرهاد مجیدی

آواتار امیر حسین گودرزی
توسط   امیر حسین گودرزی   ۳۸۲۶ روز قبل

اول فرهاد

دوم جواد

سوم سید

آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۲۶ روز قبل
معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۲۶ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد رجبی

معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد

آواتار محمد رجبی
خوشت اومد داش امیر؟دروغ میگم ؟هرجا میریم اسم این پسره است مردم از حسودی!!!!!!
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۲۶ روز قبل
ببخشیدا ببخشیدا ولی شما خیلی خیلی کاراشتباهی مکنید که داداش فرهاد ما توهین میکنید ادم تا یه اندازه صبر داره من دیگه نمی تونم صبر کنم من میتونم همه حرفی رو تحمل کنم بجز توهین به داداش فرهادم ببین یه بار دیگه ببینم به داداش فرهاد گلم توهین کردی من میدونم باتو اجنوی پرست فهمیدی یا نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۲۶ روز قبل

[quote=mohmaad ss]معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد

این شکلکی که گذاشتم معنیش این بود که به حرف محمد اس اس خندم گرفت.به سطح فکرش خندم گرفت.وگرنه اصلا جنبه حمایتی نداشت.

آواتار محمد رجبی

[quote=mohmaad ss]معلومه که رحمتی باید باشه!چیه این مجیدی از بس دختر خوشگلا خوششون میاد ازش من ازش متنفرم........مثل این 5858وبقیه!!!!!!چتونه آخه!!!!!من پسر به این ماهی!همش فرهاد فرهاد فرهاد

این شکلکی که گذاشتم معنیش این بود که به حرف محمد اس اس خندم گرفت.به سطح فکرش خندم گرفت.وگرنه اصلا جنبه حمایتی نداشت.

داش امیر داشتیم؟؟؟تو که خصوصی زدی حال کردی با حرفم و جواب دادنم!نظرت عوض شد؟عجیبه ها
آواتار محمد رجبی
نوشته شده توسط: مهسا صادقی
ببخشیدا ببخشیدا ولی شما خیلی خیلی کاراشتباهی مکنید که داداش فرهاد ما توهین میکنید ادم تا یه اندازه صبر داره من دیگه نمی تونم صبر کنم من میتونم همه حرفی رو تحمل کنم بجز توهین به داداش فرهادم ببین یه بار دیگه ببینم به داداش فرهاد گلم توهین کردی من میدونم باتو اجنوی پرست فهمیدی یا نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
برو کوچولو معنی حرف منو نفهمیدی انگار.؟ من خودم نوکر داش فرهادم هستم میگم دخترا اونم خوشگلاشون از این خوششون میاد حرصم میگیره از حسودی البته تورو نمیگم..عصبانی نشو و دخالت نکن چون بعد مجبورم بهت توهین کنم ..اونی که میگم خودش باید بیاد جوابم و بده.!
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۲۵ روز قبل

[quote=Different]

[quote=Different]

داش امیر داشتیم؟؟؟تو که خصوصی زدی حال کردی با حرفم و جواب دادنم!نظرت عوض شد؟عجیبه ها

من تو خصوصی هم بهت گفتم حرفت با مزه بود و به حرفت نخندیدم.بلکه به خودت خندیدم.

آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۲۵ روز قبل
[quote=parand]
برو کوچولو معنی حرف منو نفهمیدی انگار.؟ من خودم نوکر داش فرهادم هستم میگم دخترا اونم خوشگلاشون از این خوششون میاد حرصم میگیره از حسودی البته تورو نمیگم..عصبانی نشو و دخالت نکن چون بعد مجبورم بهت توهین کنم ..اونی که میگم خودش باید بیاد جوابم و بده.!
ببین اولا من نیاز ندارم تو یه اقای ظاهرن مودب به من بگی که من خوشگلم بعدم خوب دیگه معلوم هیچ کسی به پای داداش فرهادمون نمیرس پس توحسرتو حسودی بمون
آواتار محمد رجبی
توسط   محمد رجبی   ۳۸۲۵ روز قبل
اهان فهمیدم ...امیر حسین با ساحره خانم بده با این مهسا خوبه من دارم راجب به ساحره خانم حرف میزنم اون میگه خانمهای سایت من به خانمای دیگه چیکار دارم اخه!!!!!!!!!!بدت نیومده امیرا !!!!!!!
آواتار مهسا صادقی
توسط   مهسا صادقی   ۳۸۲۵ روز قبل
اهان فهمیدم ...امیر حسین با ساحره خانم بده با این مهسا خوبه من دارم راجب به ساحره خانم حرف میزنم اون میگه خانمهای سایت من به خانمای دیگه چیکار دارم اخه!!!!!!!!!!بدت نیومده امیرا !!!!!!!
حرف زیادی نزن
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۸۲۵ روز قبل

آقای محمد اس اس دیگه تمومش کنید.

بعد به من میگید امیر حسین چرا اینقدر احترام رعایت نمیکنی؟آخه آدمی که عزت نفس نداره و اینقدر خودشو حقیر و کوچیک میکنه احترام داره؟

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۸۲۵ روز قبل

اینجا هم این بحث ادامه داره

mohmaad ss  شما نظری   درباره استقلال  نداری

چه خبراز باشگاه

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۲۴ روز قبل

اصلا مهم نیست

آواتار لیلا واحدی فرد
توسط   لیلا واحدی فرد   ۳۸۲۳ روز قبل

داش فرهاد

آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۸۱۹ روز قبل

این محمد همه جا رو کرده سایت دوستیابی .

آواتار عرفان ساسانی
توسط   عرفان ساسانی   ۳۷۸۰ روز قبل

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۷۸۰ روز قبل
نوشته شده توسط: عرفان ساسانی

چیه گذاشتی؟حالت خوبه؟

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۷۸۰ روز قبل
نوشته شده توسط: حسین کلاته بابایی

چیه گذاشتی؟حالت خوبه؟

دوست عزیز اگر شما دقت کنی این تاپیک برای تیرماه سال 91 !!!!

آواتار علیرضا طاقتی
توسط   علیرضا طاقتی   ۳۷۷۸ روز قبل
فقط فرهاد
آواتار مجید مسلم آذر
توسط   مجید مسلم آذر   ۳۷۶۳ روز قبل

کاپیتان فقط مجیدی ولا غیر