نظر تون در مورد کرار جاسم

آواتار امید ارشد
نظر تون در مورد کرار جاسم
توسط   امید ارشد   ۳۳۱۹ روز قبل
جاسم با اینکه بازیکن خوبی ولی با کاراش خیلی به تیم ضرر زده نظر شما دوستان چی
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۱۹ روز قبل
​استخوانی است که در گلو مانده.نه میتوان قورتش داد نه بیرونش انداخت. اگه نباشه تیم لنگه. وقتی 

هم که هست مسخره بازی میکنه واعصاب خردکنی راه میندازه.امیدوارم از قهرمانی دور نیفتیم.
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۲۸۳ روز قبل
سلام دوستان.به نظر من اقای کرار تمام کارها وبرنامه هاش بادوستانش در عراق هماهنگه یعنی اگر برنامه تفریحی یا کارتجاری وغیره...داشته باشه دوستاش بهش خبر میدن که مثلا کرار هفته دیگه قراره بریم کوهنوردی.اونوقت کرار برنامه ریزی میکنه تا هفته دیگه یه کارت قرمز بگیره تا سر موقع به کارای شخصیش تو کشورش برسه واصلا واسش تیم کمترین اهمیتی نداره.بعد از اخلاق خوب ایرانیها کاملا سواستفاده میکنه وفکر میکنه زرنگ تشریف داره.به خاطر همین از مسولین محترم باشگاه خواهش میکنم اقا رو به کشورش برگردونن تا رواعصاب ما سورتمه نره.با تشکر
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۴ روز قبل
وقتی کرارجاسم قدر خودشو نمیدونه من چطور میطونم در باره او اظهار نظر کنم . 
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۳۵ روز قبل

از اکثر بازیکنا سرتره 

آواتار . HEDI .
توسط   . HEDI .   ۳۲۳۰ روز قبل
عملکرد کرار در مقایسه با خیلی از بازیکنان تیمهای آنچنانی به نظر من خوب است، کرار هم مثل خیلی از بازیکنان خوب شروع کرد و همانطور که گفتم نباید این قدر به او گیر بدهند و تنها عاملی که (علیرغم نظر بعضی ها که با بغض کینه او را بد خلق و خو می دانند ) باعث جری شدن و درگیر شدن او می شود خطاهای بی موردیست که به عمد روی او صورت می گیرد و داوران هم بی تفاوت از کنارش رد می شوند و البته شاید تنها ایرادی که به تیم محبوب و به دور از حاشیه استقلال گرفته می شود همین کرار است...
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۷ روز قبل
 اگر وجدان داور بیدار باشه و عدالت و فدای کینه اش نکنه و تو زمین قصد گرفتن انتقام از بازیکن را نداشته باشه دلیلی نداره که کرار اینقدر عصبی بشه . این داوران هستن که باعث میشن کرار عصبانی بشه . 
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۲۲۷ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

کرار بایییید باشه بهتر ازاون برا وسط زمین گیر استقلال نمیاد.

آواتار بهرام آقائی
توسط   بهرام آقائی   ۳۲۲۵ روز قبل
کرارعالی وبه دردبخوره  اگه یه مقدارخون سردترباشه و کمترکارت بگیره برای استقلال بی نظیره
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۵ روز قبل
 تنها کسی که میتونه به کرار کمک کنه . خود کراره .