لنگیهای وحشی و دهمین باخت این فصل

آواتار وهاب نظری نژاد
لنگیهای وحشی و دهمین باخت این فصل
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۴۴ روز قبل
لنکیها بعد از هر باخت . باد و مه و خورشید و فلک و زمین و زمان و کسوف و خسوف و اوضاع جوی و بوکوحرام و طالبان و داعش و از همه مهمتر داور را عامل باخت تیمشان میدانند . دو تا برد تو باشگاهای آسیا آوردن شدن سرور آسیا . در صورتی که نمیدانند که شدن .  ​سر خر . ​آسیا . جنگ و دعواها و بزن بزناشونو کسی توی زمین نمیببنه . رفتار پیام صادقیان وحشی را در بازی با تراکتور . همچنین عالیشا . بنگر و اکثر بازیکنان لنگی را احتمالا دیروز مشاهده کردین . تمام دست اندر کاران ورزش .داور . ناظر . همه و همه کور بودن . من اگر  در تیمی روبروی تیم لنگیها بازی کنم  اولین کاری که میکنم و میدانم منجر به اخراجم میشود . لباس صادقیان را از تنش در میاوردم تا همه کمر خالکوبی صادقیان را ببینند  . وحشی گری بنگر که دیگه از حد  گذشته . سرمربی حسرت بدلشان که با این ده باختش تا اینجا یک رکورد بدست آورده از داور گله داره گه جرا پنالتی  براشون نگرفته . اگر آندو صادقیان را نمیگرفت مطمنا ما  یک فیلم اکشن و تمام زد و  خورد را از این بازیکن به همراه عالیشا . بنگر و چند بازیکن دیگر لنگیها . شاهد بودیم . چرا داوران . کمک داوران .ناظران . کمیته انظباطی وووووو کاری واقعا به این تیم ندارند . چه کسی جوابگو است . 
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۳۴۴ روز قبل