تا پیک جامع کارشناسی داوری بازی های استقلال

آواتار nima karimi
تا پیک جامع کارشناسی داوری بازی های استقلال
توسط   nima karimi   ۵۵۲۸ روز قبل

با سلام

دیدم جای برنامه 90  تو این سایت خالیه

گفتم چی کار کنم نمیشه که عادل رو آورد اینجا بعد دیدم خوب یه تاپیک جامع می زنیم که توش از نظر کارسنا سان داوری کشور استفاده کنیم .

این تاپیک مربوط به بازی های اس.اس در لیگ برتر و جام باشگا ههای آسیا می باشد.

از دوستان خواهش می شود که در این تاپیک حدالامکان از نظر کارشناسان داوری شناخته شده کشور استفاده شود.

ضمن سپاس و تشکر

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۲۸ روز قبل

نظر کارشناس داوری فوتبال کشور در خصوص نحوه قضاوت دیدار استقلال و ذوب آهن

هوشنگ نصیرزاده :پنالتی استقلال 100% صحیح بود.

وی تصمیم دقیقه 73 داور نسبت به کارت زرد به قربانی را سخت گیری داور برای یک خطای هند معمولی خواند و اخراج این بازیکن را غیر منصفانه دانست همچنین وی گفت خطای دقیقه 82 روی آرش برهانی یقینا کارت قرمز داشت و در عین حال افزود کمک داور با اجازه دادن به فرهاد مجیدی برای فرار از تله آفساید تا قبل از وقوع پنالتی یک شاهکار داوری انجام داد.

آواتار nima karimi
توسط   nima karimi   ۵۵۲۷ روز قبل

داغ داغ  !!

پنالتی که دوربین های تلویزیونی هم آن را ندیدند!!

باشگاه استقلال در اقدامی جالب توجه از جمعه شب فیلمی را به نمایش گذاشته که حکایت از صحنه مشکوک به پنالتی روی فرهاد مجیدی دارد.البته دوربین شبکه سوم این صحنه را پخش نکرده است.
این فیلم که با دوربینی غیر از دوربین شبکه سوم و از جایگاه تماشاگران تهیه شده،مربوط به دقیقه۴۳ نیمه اول می شود.
در این صحنه هاشم بیک زاده شوت محکمی به سمت دروازه ذوب آهن شلیک می کند که با واکنش اندوی همراه می شود.در ریباند مجیدی به سمت توپ می رود که یکی از مدافعان ذوب آهن از پشت به مهاجم استقلال برخورد می کند و منجر به سرنگونی این بازیکن در محوطه جریمه می شود.
به اعتقاد استقلالی ها این صحنه مشکوک به پنالتی است و محسن ترکی می توانست در همان نیمه اول به سود این تیم ضربه پنالتی اعلام کند.

از همه عزیزان دعوت می شود ضمن مراجعه به لینک زیر این فیلم این صحنه را تماشا فرمایند.

http://fcesteghlal.ir/ShowFilm2.aspx?FilmID=0a081aa6-be46-4f73-8e98-b24acc08ab13.wmv

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۵۰۰ روز قبل
این بخش خوبی لطفا ادامه داشته باشد باتشکر .رضا
آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۷۶ روز قبل

دوست عزیز و هوادار متعصب استقلال شما بسیار زحمت می کشید این بخش حرف نداره حتماً ادامه دهید

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۷۵ روز قبل
من فکر میکردم نصیر زاده یک چیزایی حالیشه ولی بعد از فنایی و غیاثی که هر اشتباهی داور بکنه یک جوری ماسمالیش میکنن دیشب نصیرزاده هم گند زد.خطای بازیکن پیام که قشنگ پیرهن برهانی را کشید ولی نصیرزاده علی رغم اینکه گفت که پیرهنش را کشیده ولی با این حال پنالتی نمیدونست.دیگه نمیدونیم چیکار باید بکنن تا داور پنالتی بگیره.متاسفانه کارشناس های داوری یا خیلی گیجن و باید یک صحنه را 40 بار نشون بدن و تازه باز هم یک چیزایی را نمی بینن و یا تحت هر شرایطی سعی می کنن از اشتباهات داوری چشم پوشی کنن بعد هم ادعاشون میشه سطح داوری بالاتر از فوتبال اصلا فکر کنم اینها فوتبال نگاه نمی کنن چون خیلیاشون معروفترین بازیکنای لیگ را هم نمیشناسن و موقع کارشناسی یا اسم بازیکنارو اشتباه میگن یا فقط شمارشون را میگن.
آواتار میثم دادار
توسط   میثم دادار   ۵۴۶۳ روز قبل