خاطره ی استقلالی شدنتون ور بگید

آواتار فاطمه اکبری
خاطره ی استقلالی شدنتون ور بگید
توسط   فاطمه اکبری   ۴۲۸۴ روز قبل
سلام برام جالبه بدونم که شماها از کجا فهمیدین استقلالی هستین و عاشق رنگ ابی یعنی خاطره استقلالی شدنتون رو تعریف کنید اول خودم :من تا همین سه چهار سال پیش اصلا نمیدونستم فوتبال چیه بابام توی جوونیاش فوتبال بازی میکرده اما اصلا تمایلی به فوتبال نگاه کردن نداشته من یه عمو دارم که 26 سالشه یه جوون عاشق فوتبال و متاسفانه پرسپولیس و چون همیشه با اون کل کل دارم دوست داشتم یه جورایی اذیتش کنم تصمیم گرفتم استقلالی بشم و هر روز باهم سر تیمامون دعوا کنیم خلاصه اول رفتم یاد گرفتم که پنالتی و افساید و کرنر و... چیه وقتی خوب یاد گرفتم رفتم سراغ اس اس از همین سایت یه خورده اطلاعات در اوردم و هر روز با عموم کل کل میکردم بعد از یکی دوسال فهمیدم که تو این کار خبره شدم و میشه گفت سر از فوتبال و مسایل حاشیه ایش در میارم و تازه اونجا بود که فهمیدم اصلا نمیتونم از اس اس دل بکنم خلاصه ما شدیم یه استقلالی تیر و عموم یه پرسپولیه تیر تو خانواده ما هیچکس فوتبالی نیست فقط دو تا عموهام که یکیشون خارجه و من نمیتونم باهاش کل بندازم البته بعضی وقتا تو چت اذیتش میکنم ناگفته نماند که اونم پرسپولیسه تیره و از اونجا بازی هارو نگاه میکنه تو خانواده خودمون استقلالی نداریم حتی تو فامیل همه پرسپولیسین من افتخار میکنم که تنها دختر استفلالی فامیل هستم و با هر کس کل کل بکنم کم نمیارم و حسابی از استقلال دفاع میکنم شما هم خاطره ی استقلالی شدنتون رو بگید مطمئنم که باید جالب باشه
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۸۳ روز قبل
چرا دوبار دوبار؟
آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۲۸۳ روز قبل
با عرض پوزش از دستم در رفت و دو بار ارسال کردم
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۸۲ روز قبل
خاطره بامزه ای بود من دقیق یادم نیست از کی طرفدار اس اس شدم ! فکر کنم سال 75 یا 74 بود اما اینو یادمه که منم مثل خودت سر قضیه کل کل و لج با لنگیا خودمو یه طرفدار ابی جا زدم اون‌موقع از فوتبال سر در میآوردم اما بازیکنا رو خوب نمیشناختم ,فکر کنم سال 76 بود که استقلال با اقتدار قهرمان شد
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۸۲ روز قبل