خاطره ی استقلالی شدنتون رو بگید

آواتار فاطمه اکبری
خاطره ی استقلالی شدنتون رو بگید
توسط   فاطمه اکبری   ۴۲۷۹ روز قبل
سلام برام جالبه بدونم که شماها از کجا فهمیدین استقلالی هستین و عاشق رنگ ابی یعنی خاطره استقلالی شدنتون رو تعریف کنید اول خودم :من تا همین سه چهار سال پیش اصلا نمیدونستم فوتبال چیه بابام توی جوونیاش فوتبال بازی میکرده اما اصلا تمایلی به فوتبال نگاه کردن نداشته من یه عمو دارم که 26 سالشه یه جوون عاشق فوتبال و متاسفانه پرسپولیس و چون همیشه با اون کل کل دارم دوست داشتم یه جورایی اذیتش کنم تصمیم گرفتم استقلالی بشم و هر روز باهم سر تیمامون دعوا کنیم خلاصه اول رفتم یاد گرفتم که پنالتی و افساید و کرنر و... چیه وقتی خوب یاد گرفتم رفتم سراغ اس اس از همین سایت یه خورده اطلاعات در اوردم و هر روز با عموم کل کل میکردم بعد از یکی دوسال فهمیدم که تو این کار خبره شدم و میشه گفت سر از فوتبال و مسایل حاشیه ایش در میارم و تازه اونجا بود که فهمیدم اصلا نمیتونم از اس اس دل بکنم خلاصه ما شدیم یه استقلالی تیر و عموم یه پرسپولیه تیر تو خانواده ما هیچکس فوتبالی نیست فقط دو تا عموهام که یکیشون خارجه و من نمیتونم باهاش کل بندازم البته بعضی وقتا تو چت اذیتش میکنم ناگفته نماند که اونم پرسپولیسه تیره و از اونجا بازی هارو نگاه میکنه تو خانواده خودمون استقلالی نداریم حتی تو فامیل همه پرسپولیسین من افتخار میکنم که تنها دختر استفلالی فامیل هستم و با هر کس کل کل بکنم کم نمیارم و حسابی از استقلال دفاع میکنم شما هم خاطره ی استقلالی شدنتون رو بگید مطمئنم که باید جالب باشه
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۲۷۸ روز قبل
خیلی ساده بازیکنایی که خوب بازی میکردنو دوسشون داشتم تو استقلال بودن.نوازی برومند طباطبایی دین محمدی جباری
آواتار اصغر فرخیان
توسط   اصغر فرخیان   ۴۲۷۷ روز قبل
آواتار ابوالفضل طایی
توسط   ابوالفضل طایی   ۴۲۷۶ روز قبل
سلام برام جالبه بدونم که شماها از کجا فهمیدین استقلالی هستین و عاشق رنگ ابی یعنی خاطره استقلالی شدنتون رو تعریف کنید اول خودم :من تا همین سه چهار سال پیش اصلا نمیدونستم فوتبال چیه بابام توی جوونیاش فوتبال بازی میکرده اما اصلا تمایلی به فوتبال نگاه کردن نداشته من یه عمو دارم که 26 سالشه یه جوون عاشق فوتبال و متاسفانه پرسپولیس و چون همیشه با اون کل کل دارم دوست داشتم یه جورایی اذیتش کنم تصمیم گرفتم استقلالی بشم و هر روز باهم سر تیمامون دعوا کنیم خلاصه اول رفتم یاد گرفتم که پنالتی و افساید و کرنر و... چیه وقتی خوب یاد گرفتم رفتم سراغ اس اس از همین سایت یه خورده اطلاعات در اوردم و هر روز با عموم کل کل میکردم بعد از یکی دوسال فهمیدم که تو این کار خبره شدم و میشه گفت سر از فوتبال و مسایل حاشیه ایش در میارم و تازه اونجا بود که فهمیدم اصلا نمیتونم از اس اس دل بکنم خلاصه ما شدیم یه استقلالی تیر و عموم یه پرسپولیه تیر تو خانواده ما هیچکس فوتبالی نیست فقط دو تا عموهام که یکیشون خارجه و من نمیتونم باهاش کل بندازم البته بعضی وقتا تو چت اذیتش میکنم ناگفته نماند که اونم پرسپولیسه تیره و از اونجا بازی هارو نگاه میکنه تو خانواده خودمون استقلالی نداریم حتی تو فامیل همه پرسپولیسین من افتخار میکنم که تنها دختر استفلالی فامیل هستم و با هر کس کل کل بکنم کم نمیارم و حسابی از استقلال دفاع میکنم شما هم خاطره ی استقلالی شدنتون رو بگید مطمئنم که باید جالب باشه
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۲۷۶ روز قبل
من اصلا اول از فوتبال خوشم نمیومد ولی دوستم استقلالی بود و فوتبالی بعد نشستم بازی هارو نگاه کردم هم بازی استقلال هم پرسپولیس و بعد دیدم استقلال خیلی عالی بود هم بازیکنانش هم بازیش اینطوری شد که استقلالی شدم الانم 9ساله هست طرفداره استقلال هستم و خیلی تیمم و دوسش دارم.
آواتار لطف الله خاکباز
توسط   لطف الله خاکباز   ۴۲۷۶ روز قبل
آواتار فرهاد مجیدی
توسط   فرهاد مجیدی   ۴۲۷۴ روز قبل
من از سال 79 ابتدا دو سه ماهی طرفدار پرسپولیس بودم و چون اون موقع ها زیاد تعصب نداشتم و پرسپولیس هم تو چند بازی نتایج ضعیفی گرفت؛به خودم گفتم بابا اینکه نشد تیم این شد که ما هم پیوستیم به جمع ssهای عزیز؛الان هم خیلی خوشحالم که لنگی نیستم،نکته جالب تر اینکه در زمانی که طرفدار پرسپولیس بودم معنی "سرور" رو نمیدونستم و اون چند ماهی هم که طرفدار لنگی ها بودم همیشه میگفتم "استقلال سرور پرسپولیسه"
آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۲۷۴ روز قبل