خداحافظ جام...

آواتار میرودود سیدمحمدی
خداحافظ جام...
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۱۷ روز قبل
آواتار میرودود سیدمحمدی
با این نتیجه واین سبک بازی من به شخصه جام قهرمانی را بوسیدم وگذاشتم کنار.

شما هم ببوسید!!!!!
آواتار میرودود سیدمحمدی
​آخه این چه تعویض هایی بود که امیر کرد؟؟ واقعا متاسفم برای استقلال. حالم 

خیلی بد است از این شکست بدوناگوار.
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۳۱۳ روز قبل
سلام به تمام دوستان ابی دل ودست اندرکاران سایت.دوستان خوبم به نظر من همه تقصیرها رو نباید به گردن امیر خان انداخت.توصیه میکنم یادتون بیارید از موقع نقل وانتقالات ودر بحث مالی ودشواریهایی که هم مدیرعامل هم سرمربی هم بازیکنا ن باهاش دست وپنجه نرم میکنند مصدومیتها مسایل تیم ملی وداوریها وبازیکن بی نظمی مثل کرار چقدر میتونه از نیروی یه تیم بکاهه.اگر قلعه نوعی ادم کارامدی نبود میتونست تو تیمهای مختلف موفق بشه.مسلما نه .پس بیاید تحت هر شرایطی شده از تیممون حمایت کنیم واستقلالو فقط واسه نام ورنگ قشنگش بخوایم.اطمینان دارم اگه ماها قلبا حمایتش کنیم خودش راهشو که قهرمانیه پیدا میکنه.باتشکر
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۱۳ روز قبل
​پیشتر گفته بودم با این وضع و این حاشیه ها قهرمانی پیشکش که مانند پارسال سهمیه هم نمیگیریم . من بازی را ندیدم ولی این را میدانم تیمی که نامش استقلال است حتی نباید به مساوی هم فکر کنه چه برسه به باخت . شما دقت کردین که همیشه استقلال با این باختها خیلی از تیمها را از بحران خارج کرده . واقعا حالم خوش نیست و حرفی برای گفتن ندارم .
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۳۱۳ روز قبل

بنظر منم دیگه نمیشه به قهرمانی فکر کرد.نیمه دوم خوب نبودیم.هاشم که سمت چپو کلا باز کرده بود.گل رو هم که شریفات با قد کوتاهش بین مدافعان مثلا قد بلند ما زد.تعویض ها هم اصلا خوب نبود.این فصل باید به گرفتن سهمیه فکر کنیم.فصل بعد تیم یه تغییر و تحول حسابی میخواد.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۱۲ روز قبل
من امیر خان را دوست دارم بالاخره برای استقلال زحمت کشیده . در قسمت اظهار نظرها هم گفته ام که چرا امیرخان در مصاحبه های قبل از هر بازی با گفتن بازی سختی پیش رو داریم . تیم مقابل از تیمهای خوب این فصل است و بازیکنان دونده و جوانی دارد ترس را به تیم تزریق میکند . اکثر تیمها چیدمان تیم و حتی تعویضهایش را میدانند . گفتم امیرخان را خیلی دوست دارم ولی فکر میکنم  در مهر چینی و تعویضهایش باید تجدید نظر کند تا تیم از کسلی و بی انگیزگی به تراوت و شادابی برسد . که اگر روز جمعه بازی را استقلال نبرد و دو تیم بعذ از استثلال هم برنده بشن آنوقت خدانکرده تیم تا رده هفتم پایین میاید. جمعیت لنگیها در بازی با تیم عربستانی را دیدین تمام استادیوم آزادی را پر کرده بودن و اصلا کاری به جدول و نهم بودن تیمشان نداشتن . آمدن تماشاچی به استادیوم  به بازیکن هم روحیه میدهد حال چرا طرفداران آبی به استادیوم نمیروند و اینقدرنسبت به تیمشان بی تفاوتند. خدا داندو بس. بیرون گود نشسته ایم و هی میگیم لنگش کن . پای تلویزیون نشستن و انتظار برد داشتن آنهم در تهران فکر میکنم کار درستی نباشد .    
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۱۲ روز قبل
اقا واقعا چرا نمیرید استادیوم؟؟؟؟
اگه ما میتونستیم بریم که یه جایه خالی پیدا نمیشد اونجا .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۱۱ روز قبل
​خدمت خواهرم سلام . شما میگین خدا حافظ جام . من میگم . سهمیه .      
 آسیا هم خدا حافظ .  
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۱۱ روز قبل
​خدمت خواهرم سلام . شما میگین خدا حافظ جام . من میگم . سهمیه .      
 آسیا هم خدا حافظ .