جام پررررررررر...سهمیه پررررررررررر

آواتار وهاب نظری نژاد
جام پررررررررر...سهمیه پررررررررررر
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۱۰ روز قبل
​ امسال هم باید مثل پارسال افسوس بخوریم . خدا کند با این نتایج نشیم همسایه دیوار به دیوار لنگیها . متاسفانه استقلال هر وقت گل زد . حال هر دقیقه که از بازی باشد بازی را تمام شده میداند و عملا بازی را رها میکنند . دیگر دنبال کردن نتایج استقلال هم هیحانی به همراه نداره . 
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۱۰ روز قبل
​بدبینانه هستش فکر کنیم سهمیه هم نمیگیریم.انشالله میگیریم.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۳۰۹ روز قبل

ولی بنظر من زیادی خوشبینانه است اگه فکر کنیم سهمیه هم میگیریم.با این وضع بازی پایین تر هم میریم.
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۰۸ روز قبل
من که کلا بی خیال این فصل شدم از الان به فکر فصل بعدم .
اول فصل میگن هر دو تا جامو میگیریم اخرشم این طوری ...
بعضیا مثل اینکه یادشون رفته دارن تو استقلال بازی میکن کلا حال ندارن یه تکونی بخورن ...این چه وضع بازیه اخه ؟؟؟اگه پنالتی نمیگرفتیم که یه دونه گلم نزده بودیم .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۰۸ روز قبل
من گفته بودم  با این بازی و این بازیکنان همین روزهاست که بشیم همسایه دیوار بدیوار لنگیها . فعلا که رفتیم پنجم . فقط کافیه ملوان را نبریم و ذوب آهن هم بازیش را ببرد . میشیم . ششم . مبارکه 
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۰۸ روز قبل
​انشالله ملوان و پدیده وصبا رو میبریم.میمونه تراکتور و پرسپولیس. اگه4 امتیاز از 

این دو تیم بگیریم به لطف خدا سهمیه دار میشیم.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۰۷ روز قبل
​فعلا حرف از ملوانه حریف بعدی استقلال . بنظر شما ما میتونیم ملوان را ببریم . با این اوضاع و احوال من نمیتونم خوشبین باشم . چون هر چه به پایان بازیها نزدیکتر میشیم بچه ها هم بیشتر انگیزه خود را از دست میدهند . فقط خدا کند این چند بازی را بخصوص لنگیها را ببریم . 
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۳۰۷ روز قبل
دوستان طرفدار واقعی کسی که تو   روزای سخت از تیمش حمایت کنه وگرنه تو بردا وخوشیها همه هستند همیشه توکل کنید امیدوار باشید در استقلال هم مثل  لنگیا چنددستگی به وجود نیاد.باتشکر
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۰۷ روز قبل
​صحیح است. درود بر استقلال واستقلالی ها.
آواتار وهاب نظری نژاد
من نا امید نیستم . آدمی بامید زنده است . بقول معروف . تا نفس هست . امید هست . شاید یه خورده اغراق باشد  باور کنید من حتی به قهرمانی هم فکر میکنم . ولی نگرانی من  از حاشیه ها و بعضی بازیکنان است که نمیدانند در چه تیم بزرگی بازی میکنند . حال من از شما یک سوال دارم . اگر خدا نکرده ما بازنده دربی باشم آیا شما این بازیکنان را می بخشید . 
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۰۷ روز قبل
حتی فکرش هم آزار دهنده است. باید ببریم.
آواتار وهاب نظری نژاد
حرف شما درست باید ببریم . ولی واقعیت اینه که ما نباید ببریم . این بازیکنه که باید ببره . این بازیکنه که باید سرشو جلوی توپ بزاره . اگه بردن دست ما بود که لنگیها را به آتش میکشیدیم . باید آنقدر به این  بازیکنان  تلنگر زد تا بخودشون  بیان  . استقلال تیم کم و کوچکی نیست . استقلال بازیکنان بزرگ و نامداری را در خود پرورش داده  که اگر بخوام اسم ببرم همه خسته میشیم . بامید پیروزیهای اس اس همیشه قهرمان .