استفاده از روانپزشک وبدنساز خوب

آواتار محمود اشوری
استفاده از روانپزشک وبدنساز خوب
توسط   محمود اشوری   ۳۲۹۳ روز قبل
دوستان خوبم ایا به نظر مذیریت محترم اقای افشارزاده استقلال نیاز به بدنساز خوب وروانپزشک داره لطفا نظر بدید.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۹۰ روز قبل
بنظر من استقلال احتیاج به یک شوک با ولتاژ  2000 ولت  احتیاج دارد . دیگه کارش از ماساژور. دکتر .و روان پزشک گذشته . همانطور که با این باخت و مساویهایش هوادارو محتاج دکتر اعصاب کرده . 
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۲۸۴ روز قبل
ممنون از نظرت .ولی چکار میتونیم بکنیم به غیر از حمایت.چون من نوعی اس اسو فقط بخاطر وجود خودش دوست دارم.حالا اول بشه اخر بشه واسه من فرقی نمیکنه.عاشقم دیگه.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۳ روز قبل

منهم از حامیان صفت و سخت استقلالم که اگه غیر از این بود اینقدر تو این تریبون حرص نمیخوردم . 

نام استقلال هیچ ارتباطی با بعضی از بازیکنان کم کار و پولکی و قهر قهرو نداره و طرف صحبت 

ما بازیکنه کادر فنیه و گرنه همه ما از هوادار و مدیریت و کادرفنی و بازیکن جزء روندگانیم و این 

استقلاله که میمانه . همانطریکه سالهاست نام استقلال و باشگاه استقلال مانده است و میماند . 
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۸۳ روز قبل

با روانپزشک موافقم.چون بعضی بازیکنا میگن مشکل تیم روحیه نه بدنی.
کلا انگار هیچ انگیزه ای واسه بازی کردن ندارن.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۳ روز قبل

نوش دارو بعد از مرگ سهراب .تو این سه بازی روانپزشک و بدن ساز میخوان معجزه کنن .  این فصل و دیگه بیخیال بشین . روانپزشک . بدن ساز و غیره باشه برای فصل بعد بشرطی که انجام بشه . 

آواتار امیر شاداب
توسط   امیر شاداب   ۳۲۶۷ روز قبل
با عرض سلام وادب
الان ساعت 1:36 بامداد 1394/02/25 بامداد بازی استقلال قهرمان و پرس پولیش می باشد، باور کنید الان هم برای داشتن روانشناس دیر نشده، حتی یک بازی آخر، چون هر نتیجه ای که برای تیم رقم بخورد در اذهان تمامی ما ماندگار است و باید تلاش کنیم که بهترین خاطره های و ایام در ذهن بماند. روانشناس برای آبی های تهرانی از استادیوم واجب تر می باشد و بس. به امید پیروزی استقلال در بازی امیرو علیه پرس پولیش 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۵۴ روز قبل
 پول باشه . هم روح و روان میزونه . هم اعصاب آرومه و هم کسی قهر نمیکنه که تیمو به حاشیه ببره .