محسن کریمی

آواتار محمدحسن ملکی
محسن کریمی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۸۹ روز قبل
حدود سه ماهی هست دارم تو سر و کله ی خودم میزنم که چرا محسن کریمی بازی نمیکنه اگه برید کامنت های قبلی که گذاشتم رو بخونید بهتون ثابت میشه که از روی بخار معده حرف نزدم_یه سوال دارم از امیرخان واقعا چرا تو بازیهای قبلی از کریمی و برزای استفاده نکرد و برهانی رو گذاشت؟
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۸ روز قبل

ما که نمیتونیم جواب بدیم . حرفت کاملا حقه و حرف حق جواب نداره . خدا کنه امیرخان چراشو بگه . 
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۲۸۸ روز قبل
انصافا تو بازی با صبا خوب ظاهر شد و بنظر من حقش بود که یه گل هم بزنه تا بازی خوبش تکمیل بشه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۷ روز قبل

مشکلی نیست که آسان نشود ... مرد خواهد که هراسان نشود . 

عزیز دل برادر . مسئولین میترسن در استقلال جوانگرایی کنن . چرا . الله و اعلم 
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۲۸۶ روز قبل
واقعا بازیکن خوبیه و قشنگ معلومه داره تمامه تلاششو میکنه کاش بیش تر بازیش میدادن .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۶ روز قبل
 تو همین بازی صبا  سجاد برگشت سر جای خودش اقلا چهار پنج تا موقعیت گل بدست آورد . ترس 

از این دارم که در بازی با تراکتور از همون ارنج قدیمی با نام مدرسه پیرمردها استفاده کنه . کلید حل 

گل زنی و موفقیت استقلال در دست جوانای تیمه اما کی که قبول کنه . 
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۸۵ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 تو همین بازی صبا  سجاد برگشت سر جای خودش اقلا چهار پنج تا موقعیت گل بدست آورد . ترس 

از این دارم که در بازی با تراکتور از همون ارنج قدیمی با نام مدرسه پیرمردها استفاده کنه . کلید حل 

گل زنی و موفقیت استقلال در دست جوانای تیمه اما کی که قبول کنه . 

مطمئن باش بازم بر میگرده به تاکتیک قدیمی یعقوب میاد چپ با هاشم من نمیدونم هاشم تو این بیست وچهار بازی چه کارخاصی انجام داده که بازم باید فیکس باشه؟؟ با این شرایط محسن کریمی بر میگرده رو نیمکت و باید شاهد درخشش هاشم باشیم البته خداکنه این دفعه پیش بینی من غلط باشه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۵ روز قبل

بابا هاشم خیرندیده که باز هم قهر کرده . طبق معمول به بهانه پول قهر میکنه و میره دنبال کاراش 

و یکشنبه صبح بر میگرده و عصر هم فیکس بازیه و بدبختی تیم . گاهی اوقات با خودم فکر میکنم که 

نکنه هاشم از عناصر نفوذیه چون تو تمام بازیهای حساس این برنامه قهرو انجام داده و تیمو به حاشیه 

برده . کی بشه این دوتا بازی هم تموم بشه تا لااقل ما فرصت تمدید اعصاب و پیدا کنیم . 
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۲۸۴ روز قبل
هاشم که کلا هیچی . هر کی ندونه فکر میکنه حالا کی هس اینقدر هم ناز میکنه  .ولی محسن واقعا تکنیک خوبی داره و اینده داره .
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۲۸۴ روز قبل
نوشته شده توسط: noyan gh
هاشم که کلا هیچی . هر کی ندونه فکر میکنه حالا کی هس اینقدر هم ناز میکنه  .ولی محسن واقعا تکنیک خوبی داره و اینده داره .

من نمیدونم چرا انقدر ناز اینو میکشن بابا بزارن بره مگه چکارکرده .اقای قلعه نوعی نه در اسیا بود نه در حذفی کاری کرد نه تیمو در لیگ قهرمان کرد پارسال که همش گفت ما تو سه جبهه داریم میجنگیم امسال نمیدونم چی میخاد بگه و چطور توچیج کنه بازیهای بدشو .اول نیم فصل گفت ما چهار هفته مونده به پایان لیگ قهرمانیم . من که دیگه خسته شدم از دست امیر با این که خیلی دوستش دارم .تعصب و غیرت در تیم نیست فقط خدا خدا میکنم لااقل این دو بازی رو ابرومندانه بازی کنه و ببره .
کریمی واقعا زیبا بازی کرد من نمیدونم چرا بازی بهش نمیده؟؟؟؟؟

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۴ روز قبل

من بشما میگم عاشق آبی . دوست عزیز خوب درست گفتن که ما در سه جبهه در حال جنگیم . ولی نمیدانم          
 چرا نمیگن که شکست خوردن . شنیدی که میگن . نترس از آنکس که های و هوی دارد . بترس از آنکس که سر       
به تو دارد . فوق ستاره های دنیا . مسی و رونالدو . اینقدر منم منم نمیکنن که بعضی از بازیکنان ما که هیچ کارایی    
 ندارن و تو زمین راه میرن و یه تریلی اسمش و نو نمیکشه اینقدر ادعا دارن . 
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۲۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

من بشما میگم عاشق آبی . دوست عزیز خوب درست گفتن که ما در سه جبهه در حال جنگیم . ولی نمیدانم          
 چرا نمیگن که شکست خوردن . شنیدی که میگن . نترس از آنکس که های و هوی دارد . بترس از آنکس که سر       
به تو دارد . فوق ستاره های دنیا . مسی و رونالدو . اینقدر منم منم نمیکنن که بعضی از بازیکنان ما که هیچ کارایی    
 ندارن و تو زمین راه میرن و یه تریلی اسمش و نو نمیکشه اینقدر ادعا دارن . 
حرف حساب ما شنیدیم جواب نداره