بازی ضعیف تیم استقلال

آواتار رضا زعفری
بازی ضعیف تیم استقلال
توسط   رضا زعفری   ۴۲۵۲ روز قبل
دوستان من عذر خواهی میکنم که شاید این متن کمی دیر منتشر کردم و دلیل آن این است که من تازه به جمع دوستان ملحق شدم و از این حیث خوشحالم که با دوستانی که با هم هم عقیده ایم در مورد تیم محبوبمان گفتمان میکنم امید که دوستان مرا در جمع خود بپذیرند . شعار فرهاد مجیدی در روز بازی با سایپا به مثابه روزهای اول سال قبل پرسپولیس نمی شود و فقط این شعارها در جهت اعلام خودخواهی آقای قلعه نوعی بودوایشان و سایر بازیکنان نبایدناراحت شوند چون اگر یاد داشته باشید سال قبل اگر آقای مظلومی نتیجه نمی گرفت شعار امیر قلعه نوعی روی سکوها بودو کسی چیزی نمی گفت . هیچکدام از آنهایی که شعار می دادند تماشاگرنماهم نبودند. در مورد بازی ضعیف تیم باید گفت چرا بدن بازیکنان تیمهایی مثل فجر سایپا سپاهان صبا و... خسته نیست وچرا هفته اول بدنها خسته نبود وبه لطف همت بچه ها بردیم ولی حالا که باختیم بدنهاخسته است و پول نیست درضمن به بازیکنان و کادر فنی بگویید منت پول نگرفتن را سر هواداری که برای تماشای بازی تیم محبوبش پول که نمی گیردهیچ با قرض و پس انداز پول دیدن یک بازی را جمع میکند و با هزار آرزو به استادیوم می آید را نگذارند چون اگر بودن در استقلال برایشان سود نداشت نمی آمدند و به تیمهای کم حاشیه تر میرفتند واینکه آنها به هرحال پولشان را می گیرند حالا یا با آرامش یا به زور شکایت به فیفاکه خدا را شکر تمام بازیکنان ایرانی این یکی رو خوب بلدندخواهشاً نظرتان را اعلام کنید.