خنده های عادل،سجده ی شکر آندو

آواتار محمدحسن ملکی
خنده های عادل،سجده ی شکر آندو
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۷۵ روز قبل
بعد از گل چهارم خنده های عادل حرومزاده آتیشم زد اصلا کی این حروم لقمه رو گزارشگر بازیهای ما میکنه خدا ازت نگذره قلعه ببین چجوری آبرومون رو بردی مضلومی با بدبختی برامون4 ساخت تو داری 4 رو هم ازمون میگیری
سجده شکر آندو هم برای هواداران متعصب تیم به یاد ماندنی بود تا ابد اینکارش رو فراموش نمی کنم تف به غیرتت بی شرف حرمت هوادارا رو نداری حرمت نون و نمک باشگاه رو داشته باش
خدا نابودت کنه فروزان
تعویض ها هم ستودنی بود تو کل نیمه ی دوم نشنیدم قاطر لنگی اسم برهانی رو ببره تازه خوب بود من منتظر بودم سجاد رو هم بکشه بیرون بجاش نوری بیاد بازم خداروشکر
خداوکیلی عین روز برام روشنه که قاطر از عمد اسم محسن کریمی رو نمی برد تا معروف نشه ولی تا بازیکنای سوراختور یه نفر رو دریبل میزدن صد بار ازشون تعریف میکرد
تف به این فوتبال کثیف که حتی سرمربی تیم هم داره بهمون خیانت میکنه حداقل واسه این یه بازی مظلومی رو برگردونید تا دربی رو ببریم

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۵ روز قبل

بدترین روز زندگیم بود . سرم درد گرفت . خفت . خواری از این 

بدتر نمیشه . امیر خان هوادار خیلی ازت حمایت کرد و شما در 

عوض هوادارو خرد کردی .تف به غیرت نداشته تون که اشک 

هوادارو در آوردین . 

آواتار مصطفی پیروزمنش
توسط   مصطفی پیروزمنش   ۳۲۷۵ روز قبل
مثلآ  برهانی بهترین گلزن تاریخ باشگاه  خاک تو سر توپ رووقثی لو میداد عادل  هی بهش میخندید.د
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۵ روز قبل
 شما نباید از عادل لنگی پور ناراحت بشین . این اقا حال و روزش معلومه . نمیدونم چی بنویسم و چی بگم زیرا         افکارم حسابی مشوش و پریشونه . حسابی قاطی کردم . حالا من موندم و وحشت از بازی دربی با این بی غیرتها    
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۲۷۴ روز قبل
دوستان خوبم میدونم همتون ناراحت هستید منم ناراحتم.ولی همیشه به خدا توکل کنید وامیدتونو از دست ندید.بازی فوتبال همینه .....در جواب دوستم اقا وهاب که گفته عدد4 رو مظلومی گرفته وقلعه نوعی داره از دست میده باید بگم اون عدد مقدس فقط .فقط واسه لنگیاس و هیچیو هیچ کس نمیتونه اونو ازمون بگیره .فقط دوست داشتم استقلالیای اصیل این اندو مارمولک رو بشناسن که فکر میکنم شناختن .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۴ روز قبل

دوست عزیز آقای  Abi Abi Abi  بله توکل کار خوبیه ولی خداوند هم گفته از تو حرکت و از من برکت . 

شما حرکت مثبتی در بازیکنان و سر مربی دیدین . و اما راجع به آندو . آندو شرف نداشته خود شو

به پول فروخت .  
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۲۷۳ روز قبل
نوشته شده توسط: محمود اشوری
دوستان خوبم میدونم همتون ناراحت هستید منم ناراحتم.ولی همیشه به خدا توکل کنید وامیدتونو از دست ندید.بازی فوتبال همینه .....در جواب دوستم اقا وهاب که گفته عدد4 رو مظلومی گرفته وقلعه نوعی داره از دست میده باید بگم اون عدد مقدس فقط .فقط واسه لنگیاس و هیچیو هیچ کس نمیتونه اونو ازمون بگیره .فقط دوست داشتم استقلالیای اصیل این اندو مارمولک رو بشناسن که فکر میکنم شناختن .[
/quote]دقیقا 4444 متعلق به لنگیاس و بخاطر همین هم هستت که میخان 4444444را هر طوری شده بی ارزش کنن .
لنگی پور کثیف ه  و کثیف تراز خودش هم پیدا نمیشه با برنامه لنگی اش در رسان ملی همیشه از سرخک ها حمایت کرده و با استقلال و استقلالی دشمنی کرده .
سرخک ها میرن ته جدوول برنامه اش راجع به لنگه .سرخک ها میرن وسط جدول برنامه مختص لنگه .تمام برنامه هاش هدفداره  و  خورد کردن استقلال و اس اسی از برنامه های کثیفش بوده و هست 44444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444

آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۲۷۳ روز قبل
کیروشی پور لنگی پور از هفته بیست و چهارم شروع کرد به حاشیه سازی برای اس اس .هی گفت که داورها به نفع اس اس میگیرن و قهرمانی به کمک داور . تا اخر کار خودشو کرد .الان که اس اس از داوری ضرر کرد بی پدر کی جواب میده
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۲ روز قبل

آقای نا عادل لنگی پور تو بازیهای آسیایی وقتی تیم لنگی مورد علاقه ات حذف شد ببینم باز هم 

میخندی . فقط یه چند روزی صبر کن .