سوال

آواتار مصطفی پیروزمنش
سوال
توسط   مصطفی پیروزمنش   ۳۲۷۴ روز قبل
​دلیل باخت استقلال؟

آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۷۴ روز قبل
فقط یه دلیل داره
قلعه نمی خواست منصوریان قهرمان لیگ بشه وقتی دید برزای و ومحسن کریمی دارن خوب بازی میکنن و احتمالش هست که بازی رو ببریم خیلی سریع اون دوتا رو بیرون کشید تا ما ببازیم و منصوریان قهرمان لیگ نشه
به همین راحتی
تف به شرف هر چی آدمه خیانتکاره

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۴ روز قبل

بی غیرتی .نداشتن تعصب و از همه 

مهمتر .پولکی .بودن بازیکن 
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۲۷۴ روز قبل
فکر نمیکنم قلعه نوعی بخاطر اینکه منصوریان قهرمان نشه بیاد ببازه ولی اگه اینطور باشه منصوریان خودش از پس تراکتور برمیادوانشاا... قهرمان میشه.
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۲۷۴ روز قبل
نوشته شده توسط: محمدحسن ملکی
فقط یه دلیل داره
قلعه نمی خواست منصوریان قهرمان لیگ بشه وقتی دید برزای و ومحسن کریمی دارن خوب بازی میکنن و احتمالش هست که بازی رو ببریم خیلی سریع اون دوتا رو بیرون کشید تا ما ببازیم و منصوریان قهرمان لیگ نشه
به همین راحتی

حسن جان به نظرت منطقیه یه کم روش فکر کن
دفعات قبل هم گفتم باید به دور از احساسات و هیجان نظر بدی
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۴ روز قبل

هر چی بود تمام شد . حالا ما هستیم و یک بازی حیثیتی و یه مشت بازیکن خسته و بی روحیه 

. خدا کنه بیشتر از این با آبروی استقلال بازی نشه ...............................  دیگه بی تعارف باید بگم 

حالم از این فوتبال بهم میخوره 
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۷۳ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

یه دلیل دیگه هم داره میخواد قیمت باشگاه رو پایین بیاره تا با رفقاش باشگاه رو بخرن

دفعات قبل هم گفتم باید به دور از احساسات و هیجان نظر بدی
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۳ روز قبل

آقاجان مرد باشن بیان باشگاه و  بخرن دیگه چرا آبروریزی میکنن . چرا با احساسات هوادار بازی میکنن 

چرا آبرو و رزومه خودشونو به حراج میگذارن . بابا حاج فتل اگر شده از زیر سنگ پول در میاورد و به 

بازیکن میداد .  بازیکن ماشین چهارصد . پانصد میلیونی زیر پاشه بعد از بی پولی می ناله 

شما به اندازه همون ده درصد برای استقلال مثمر ثمر نبودین . خدایی همین مقدار پول هم که 

گرفتین حرامه.  حرام . 
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۲۷۳ روز قبل
مهمترین دلایل باخت استقلال 1- چیدمان غلط بازیکنان  از جمله فروزان  که درون دروازه قرار گرفت 2- تعویض اشتباه
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۲۷۲ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی
[quote=Hassan Abi7]فقط یه دلیل داره
به همین راحتی

دفعات قبل هم گفتم باید به دور از احساسات و هیجانی
هیچ ربطی به نفت نداره .فقط تاکتیک روز رو نمیدونه و با بازیکنا رفیق نیس همین
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۱ روز قبل

دوستان آبی قبول دارین که بالاخره یه جای کار میلنگه . نمیدانم سربازی رفتین یا نه . قانون سربازی اینه . این قانون میگه تشویق برای یک نفر . تنبیه برای همه .یعنی اگر تو یه جمعی سربازی یه کار خوب انجام بده از بین آن جمع فقط همان سرباز تشویق میشه . حال اگر همان سرباز تو همون جمع یک         اشتباه بکنه کل اون جمع تنبیه میشن . من فکر کنم تو مجموعه استقلالیها همه مقصرن و مثل ارتش همه باید تنبیه بشن .