حفظ حرمت مربیان وبازیکنان

آواتار علی گودرزی
حفظ حرمت مربیان وبازیکنان
توسط   علی گودرزی   ۳۲۶۹ روز قبل
دوستان عزیزاگه قرار باشه هرمربی وبازیکنی دراوج توانش محترم .غیرتی .الگو .اسوه .اس اسی خالص وووووباشه ودردوران افول توهین وناسزا وووووبشنوه آیابعدازاین کسی تمایل به بازی براچنین تیمی داره؟انتقاد وناراحتی حق هواداره اماتوهین خیر .هرکس توهین به بازیکنانی که ازاس اس رفته اندرو ببینه دلش به چی خوش باشه که براتیم بازی کنه؟وقتی بازیکن روبه هردلیلی ازتیم بیرون می کنن بره خونه نشین بشه؟آیاهمه بازیکنان خوب واستقلالی واقعی توتیم جاشون میشه وبه ارنج تیم میان ؟کسی که میره تراکتور ویافولاد لباس آبی بپوشه؟مگه درخواست آمدن مربی وبازیکنان فعلی روبه تیم نداشتیم ؟حالامیگوییم فلان مربی وآیا پس فردانوبت اونیست؟بازیکن ومربی  که بکارتیم نیاد بره   باحفظ حرمت واحترام وتشکر وقدردانی هوادارا تاباعث دلگرمی جوانهابشه .نه باتوهین که آیینه عبرت .منم خیلی ازباخت ناراحتم ولی صبر میکنم وامیدبه آینده دارم .ضمنا"توهین وناسزاشایسته هیچ انسانی نیست .
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۶۹ روز قبل

موافقم.اما هممون عصبانی بودیم یجورایی میخواستیم خودمونو آروم کنیم.البته روش خوبی نبود.^_^
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۹ روز قبل
با عرض معذرت من با هر دوی شما البته در این مقوله مخالفم . چرا ؟. چون احترام هر کس دست خودشه . جواب.  های . هوی است . و جواب بی حرمتی و مسخره کردن ..................................
 آیا رفتار آندوی پولکی بی شخصیت و بی شرف نسبت به هوادار در تبریز رفتار درستی بود . در چند نوبت سر مربی استقلال و نشانه گرفت و مسخره کرد و با حالت تمسخر آمیز دستشو میبرد سمت شونه هایش و کندن درجه را به هوادارا و قلعه نوعی نشان میداد . آیا رفتار رحمتی و چند بازیکن دیگه که رفتن پیکان درست بود . آیا کار قاضی که رفت فولاد درست بود . سید صالحی چی .چند تا ازین بازیکنان و اسم ببرم . البته آه هوادار دامن اکثر اینها را گرفت . آیا به حسن روشن بعنوان یک پیشکسوت استقلال میشه احترام گذاشت وقتی خود این پیشکسوت حرمت را نگه نمیداره . وقتی جباری خبیث بیاد تو برنامه نود و اعلان کنه که الگوهایش علی کریمی و کریم باقری لنگی هستن دیگه میشه به این فرد احترام گذاشت .چرا وقتی تو تیم هستن صداشون در نمیاد و مثل بز سرشون پایینه ولی همچی که از تیم رفتن بلبل زبون میشن . وقتی این بازیکنان مردی را در نامردی می بینن سزاشون همینه .   
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۶۸ روز قبل

آقا وهاب ما قبلا هم همچین بحث هایی رو تو تالار داشتیم(در مورد رحمتی).ببینید شاید شما از یه بازیکنی خوشتون نیاد یا مثلا ناراحتین که از استقلال رفته اما خیلیای دیگه هنوز دوسش دارن و طرفدارش هستن.در مورد همین آندو خیلی از استقلالیا هنوز طرفدارشن حتی دوست دارن دوباره برگرده.
بنظر من حتی اگه از یه بازیکنی بدمون هم بیاد نباید بهش توهین کنیم.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۷ روز قبل
 دوستان من نظرم اینه و با مدرک صحبت میکنم . من میگم چرا وقتی یه بازیکن تا زمانی که تو تیمه هیچ حرفی نمیزنه ولی همچی که از تیم رفت بلبل زبون میشه و هی میگه افشاگری میکنم ولی هیچ خبری از افشاگری نیست .  بازیکن وقتی از تیم رفت حالا بهر دلیل چرا باید پلهای پشت سرش را خراب کنه . اگر آندو از سرمربی ناراحته چرا با هوادار اون رفتار زشت و انجام میده . چرا وقتی تو تیم بود هیچ حرفی نمیزد . فکری از استقلال رفت کسی صداشو شنید . خیلیها مثل فکری آمدن و بیصدا رفتن چرا در باره آنها صحبتی نشد . .الان آقای حاتمی تا فهمیده که قلعه نوعی میخواد بره حالا علاقمند شده به استقلال برگرده . حرفی نیست ولی آقای فرزاد حاتمی تو از استقلال رفتی ولی چرا به تیم لنگیها رفتی و چرا با انگشتانت به هوادار استقلال عدد شش را نشان دادای . بیتعارف . میخوام که پایت بشکنه و به استقلال بر نگردی .شما باید اینو بدونین که منهم آندو را . جباری را . رحمتی را . اکبر پور . وووو دوست داشتم و دیگه ندارم .میدانید چرا . چون بازیکن خودش میدونه حالا که از استقلال رفته کانون خبر شده برای مخالفین پس چرا باید دانسته در باره استقلال صحبت کنه و تیم و به حاشیه ببره که بعد وقتی تیم موفق نشد بگه چون ما نبودیم تیم نتیجه نگذفت در حالی که اگه تیم نتیجه نگرفت بخاطر حاشیه هایی بود که شما بعد از رفتن از تیم بوجود آوردین . فرزاد مجیدی . نمیتونست به پشتوانه برادر اسطوره اش بشه کانون خبر و هر روز چند مصاحبه آنچنانی بکنه . اینکار و نکرد و دیگه کسی نه حرفی از فرزاد شنید و نه حدیثی . چرا حاج فتل واقعا تو دل هوادار جا داره . چون یه استقلال متعصبه و با اینکه خیلی از باشگاه ها آرزو دارن که بشه مدیر عامل تیمشون قبول نمیکنه و میگه خدا آن روز را نیاورد که من بعنوان مدیر عامل تیمی غیر از استقلال بشم و بخوام جلوی استقلال بایستم . این بازیکنان مثل آدم آمدن و مثل آدم هم برن . ببینن کسی کاری بکارشون داره . من استقلال و دوست دارم . آیندگان و روندگان میتونن بعنوان یه بازیکن متعصب به استقلال همیشه در قلب هوادار جا داشته باشن .  
آواتار علی گودرزی
توسط   علی گودرزی   ۳۲۶۶ روز قبل
این شامل لنگیهایی مثل میثم حسینی  فرزادحاتمی  محمدقاضی  وبقیه سرخابی هانمی شه.هرکسی بره لنگ راه برگشتی نداره .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۶ روز قبل
 آندو هم لباس لنگیها را پوشید ولی در یه تیم دیگه و اون حرکات بسیار زشت و در مقابل هوادارای استقلال انجام داد .بنظر من کارش قابل بخشش نیست . یک سوال . چطور بازیکنان لنگی را که به تیمی دیگه رفته اند عکسشان را بعنوان خیانت کار در سایت میگذارید . خوب بازیکنان استقلال هم وقتی از استقلال به تیمهای دیگه میرن اونها هم خیانت کارن .  
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۶ روز قبل
 آندو هم لباس لنگیها را پوشید ولی در یه تیم دیگه و اون حرکات بسیار زشت و در مقابل هوادارای استقلال انجام داد .بنظر من کارش قابل بخشش نیست . یک سوال . چطور بازیکنان لنگی را که به تیمی دیگه رفته اند عکسشان را بعنوان خیانت کار در سایت میگذارید . خوب بازیکنان استقلال هم وقتی از استقلال به تیمهای دیگه میرن اونها هم خیانت کارن .  
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۶۶ روز قبل
موافقم حرفتون درسته باید این رفتار در فوتبال تکرار نشه و از بین بره
مثل باشگاه های اروپایی که بعد از جدایی بازیکن یا سرمربی با لوح و هدیه ازش خداحافظی میکنن

آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۲۶۶ روز قبل
نوشته شده توسط: محمدحسن ملکی

خائن کسیه که بره توتیم لنگیا حتی برای یک دقیقه .اما بره تیم دیگه ای اصلا دلیل نداره بهش بگیم خائن چون شاید مربی با اون بازیکن حال نکنه

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۵ روز قبل
 چطور ممکنه که سرمربی گزینه های مورد نظرش را به تیم بیاره ولی با آنها حال نکنه . دوست عزیز      خائن خائنه . من حرفم اینه چرا بازیکن وقتی از استقلال به یه تیم دیگه رفت  باید حاشیه درست کنه .   همین آقای عنایتی وقتی از استقلال رفت چقدر مصاحبه کرد . چقدر به کادر فنی تاخت . از دندان پوسیده گرفته تا حرفهای دیگر . دیدین که که به استقلال برگشت چون میخواست با پیرهن استقلال و در اوج خداحافظی کنه ولی  عملا هیچ کارایی نداشت . آقاجان میرین تیم دیگه برین بسلامت پس چرا آبروریزی میکنید . بازهم میگم . آدم عاقل کسی است  که پلهای پشت سرش را خراب نکند . 
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۲۶۴ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

شاید اون بازیکن رو مربی نیاورده باشه واز قبل توی تیم باشه

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۴ روز قبل
 اگه از قبل هم تو تیم بوده فرقی نمیکنه . بهر حال یک مربی وقتی وارد یک تیم میشه بازیکنان         دلخواه خودشو با خودش میاره باید دید که آیا بازیکنی که از قبل تو تیم بوده در تفکرات سرمربی جدید است یا خیر . که این موضوع مسائل بعدی را بدنبال داره که اگر فرصت شد در ادامه خواهم گفت . 
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۲۶۴ روز قبل
 چطور ممکنه که سرمربی گزینه های مورد نظرش را به تیم بیاره ولی با آنها حال نکنه . دوست عزیز      خائن خائنه . من حرفم اینه چرا بازیکن وقتی از استقلال به یه تیم دیگه رفت  باید حاشیه درست کنه .   همین آقای عنایتی وقتی از استقلال رفت چقدر مصاحبه کرد . چقدر به کادر فنی تاخت . از دندان پوسیده گرفته تا حرفهای دیگر . دیدین که که به استقلال برگشت چون میخواست با پیرهن استقلال و در اوج خداحافظی کنه ولی  عملا هیچ کارایی نداشت . آقاجان میرین تیم دیگه برین بسلامت پس چرا آبروریزی میکنید . بازهم میگم . آدم عاقل کسی است  که پلهای پشت سرش را خراب نکند . 

خیلی عذر میخوام شاید سرمربی خائن بود یا هر شخص دیگه ای تو کادر فنی....حق بعضی بازیکنها نیست که بهشون لقب خائن بدیم...من خودم شخصا از همون وقتی که سید عزیز از تیممون رفت و نزاشتن که بمونه ازش حمایت کردم و میکنم چون میدونم خائن نیست و ارزششو داره....حرفای بعضی از دوستان یکم احساسیه بازیکن حق داره به هر تیمی که دوس داره بره حتی تیم رقیب ولی موافقم که اونایی که رفتن تو لنگ نباید برگردن ولی با بعضی بازیکنا مث سید مهدی رحمتی شدیدا موافقم که برگرده چون یه استقلالی متعصبه و حقش نیست  که بهش لقب خائن و اینجور چیزا بدیم
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۳ روز قبل
   در زندگی سعی کرده ام با واقعیتها زندگی کنم نه با احساسات . به اصل مطلب توجه نکردی .            من میگم بازیکن حق داره به هر تیمی که دوست داشت بره.  چرا ؟ . چون بخودش مربوطه . وقتی          قصد رفتن داره نمیشه که اونو بزور نگه داشت چون دیگه با جون و دل بازی نمیکنه . پس بره بهتره .   حالا اصل مطلب . حرف من اینه چرا وقتی رفت پلهای پشت سرش را خراب میکنه . مصاحبه های آنچنانی میکنه . بر علیه سر مربی . بعضی از بازیکنان صجبت میکنه . خودش هم میداند که دارد با این مصاحبه ها آرامش استقلال و بهم میزنه و داره جو را خراب میکنه  .میخوای بری برو ولی مثل آدم برو      که اگر میخواستی یه روزی برگردی راهی برای برگشت خودت داشته باشی . کجای این حرف              احساسیه . ... چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی .      
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۲۶۳ روز قبل
شخصی مثل مهدی  رحمتی پلهای پشت سرش رو خراب نکرد وقتی رفت چیزی نگفت فقط گفت که نزاشتن تو تیم بمونم و گفت که حرفهاییم هست که بعدا میزنم تا برای تیم حاشیه درست نشه...جالبه وقتی یه بازیکن از اس اس میره و میگه بعدا حرفامو میزنم همه میگن خب چرا الان نمیگی یا اونموقعی که تو تیم بودی چرا مشکلات تیمتو نگفتی....اقای  سید وهاب من فقط منظورم شما نبود کلی گفتم....وقتی داداش فرهاد اون حرفای جنجالی رو گفت خیلیا گفتن پس چرا وقتی تو تیم بود نگفت و.....به هر حال وقتی چند نفر با یک نفر مشکل دارن و از تیم میرن شاید واقعا اون چند نفر مشکل خاصی نداشته باشن و مشکل از اون یه نفر باشه پس نباید به بعضیا که رفتن خورده بگیریم.....کاملا موافقم که نباید بازیکنهاییم که رفتن بر علیه استقلال حرف بزنن 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۲ روز قبل
 فصل هر چه بود گذشت . حالا همه خوب یا بد . نگران فصل آینده هستم که خیلی مبهمه .