داستان .باختن دربی ومواجهه بالنگی

آواتار علی گودرزی
داستان .باختن دربی ومواجهه بالنگی
توسط   علی گودرزی   ۳۲۶۴ روز قبل
دیشب منزل یکی ازاقوامم که لنگی یه مهمون بودم.بعدازبرددربی والهلال به خیالش دعوتم کرده بودبرام کری بخونه !.تاچایی داغ روگذاشت جلوم وخواست دهن واکنه ،پیشدستی کردم وبالحنی غمگین وچهره ای درهم گفتم:دربی رفت وبرگشت روبهتون باختیم واقعا" خیلی سخت وتلخه .مث زلزله می مونه .هرچی تعدادباخت بیشتر شدت غم وغصه هم ده هابرابربیشتره. بعدخیلی دلسوزانه ادامه دادم :تازه دارم ذره ای ازناراحتی شماروبابت 4باخت وپنجمی روهم تادم سکته رفتن می فهمم .خیلی سخته  نه؟بنده خداانگار یه سطل آب یخ ریختم روش .هاج وواج نگاهم کردوزیرلب گفت :بفرماچای سردنشه .تودلم گفتم :تاتوباشی دیگه ازاین غ..ها نکنی .
آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۲۶۳ روز قبل
اتفاقا خیلی از ما استقلالی ها شبیه به همین حرف رو زدیم و حسابی حالشونو گرفتیم من خودم فردای بازی این حرف رو به لنگی های شرکت مون زدم و حالشونو گرفتم. من قبلا هم گفته بودم هیچوقت جلوی لنگیا کم نیاوردم.
و اما برای استقلالی نماها بهتره با یه خداحافظی گرم همه مون رو خوشحال کنند. منظورم با طرفدارها و آقایون لیدرهای قلعه نویی هست . خواهشا نیایید دوباره سفسطه راه نندازید و آی امیرخان خیلی زحمت کشیده و از این حرف ها یا بعضی از دوستان که فکر کنم چهار پنج نفر بیشتر نیستند و برا هم نوشابه باز میکنند و میگن آی اینجوری نگو فلانی اینجوریه و اونجوریه و چرا گفتی و چرا نگفتی. همگی باهم به سلامت میتونید با مربی محبوب تون هر جا رفت برید و تو کانون هواداران اون تیم عضو بشید. یا اینکه اگه اینجا کانون هواداران امیر قلعه نوییه بگید ما خداحافظی کنیم و باز هم خودمون رو خوشحال کنیم. یا اصلا یه کار دیگه تیتر بالای سایت رو به نام همون تیمی تغییر بدید که قلعه نویی میره که ما هر وقت اومدیم اینجا بگیم اینجا دیگه کجاست مثل اینکه اشتباهی اومدیم . خلاصه اینکه با رفتن قلعه نویی طرفدارهای اونم میتونن برن. و اینکه قلعه نویی یه رکورد جدید از خودش جا گذاشت قلعه نویی رفت و برگشت. آخه خیلی دم از نباختن میزد. آره داداش وقتی اتوبوسی دفاع کنی و حال تماشاگر ها رو بهم بزنی از این بازی کردن معلومه نمیبازی. دیدی دو تا بازی سعی کردی حمله کنی باختی . یه کاری کردی اختلاف برد ها کم شد روی لنگیا زیاد.
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۲۶۳ روز قبل
چرا شما دعوا داری؟؟؟
به نظرم باید تیتر سایت عوض کرد گذاشت چاله میدون چون در غیر این صورت شما باید بایه خداحافظی مارو خوش حال کنی .
اینجا هر کسی که بخواد میتونه از امیر خان یا هر کس دیگه ای حمایت کنه ولی کسی حق بی احترامی نداره , بعد به نظرتون این تاپیک اصلا جای گفتن این حرفا بود؟
من خودم کاملا موافقم که امیر خان باید بره و واقعا ازش ممنونم چون هنوزم پزشو به لنگیا میدم و رفتنش دلیل بر بی لیاقتیش نیست بلکه هنوزم به عنوان بهترین مربی ایران قبولش دارم .
آواتار رسول باقری
اولا شما تو ماجرا نیستی پس الکی نظر نده. ما هر وقت اومدیم گفتیم این چه تاکتیکیه چه طرز بازی کردنه . چرا تا یه گل میزنید میرید تو لاک دفاعی حتی جلوی تیمهای ضعیف، چرا بازیکن های خوبمون رو فراری میدید.... یه سری ها اومدند گفتن خیلی عالیه و حرف نداره و آخرش حسابه و ... از این جفنگیات. بعدش هم واسه هم اتکلن زدند و از هم پشتیبانی کردند. بعدش هم خیلی برات متاسفم هنوزم میگی قلعه نویی بهترین مربی ایرانه هه. شماها چند نفر بیشتر نیستید میایید اینجا هی نظر میدید و چشماتونو به واقعیت ها بستید اگه راست میگید برید و تو سایت نود کامنت بذارید استقلالی های واقعی همشون اونجا هستند . اینجا در ماه فکر کنم سی نفر هم بازیدید نباشه. بسه دیگه چقدر رو دارید هنوز با اینهمه اشتباهات و خرابکاری های قلعه نویی بازم میگید بهترینه. تمام این بازیکن های خوبی که تو این چند سال از استقلال رفتند اون هم بخاطر قلعه نویی با بودن شون میتونستند چند سال پی در پی استقلال رو قهرمان کنند. بسه تو رو خدا دیگه دفاع الکی راه نیاندازید. این عبارت چاله میدون هم خیلی تکراریه . اگه طرفدار قلعه نویی هستی میتونی بری طرفدار همون تیمی بشی که قراره مربیش بشه . البته اگه..؟.    دو سال پیش هم اگه قهرمان شدیم بخاطر بازیکن های خوبمون بود همون هایی که قلعه نویی فراری داد. سال های گذشته هم همینطور. 
آواتار shide HR
جفنگیاتو شما میگی که اینجارو با سایت ٩٠لنگی مقایسه میکنی منم الکی نظر نمیدم شما الکی جو میدی .
آواتار raha ahmadi
توسط   raha ahmadi   ۳۲۶۳ روز قبل
​منم با شیده مواققم....خیلی دارید تند میرید 

شما هم....
آواتار raha ahmadi
​کسی شما رو مجبور کرده بیاین این سایت کامنت 

بذاااااارید،عایااااااا؟؟؟؟

برید همون سایت نود کامنت بذارید و استقلالی بو

دنتونو نشون بدید...ن اینکه بیاید سر طرفدارا 

حرصتونو خالی کنید
آواتار رسول باقری
شید تو از کی تا حالا آدم شدی مضخرف خفه شو
آواتار رسول باقری
مثل اینکه با شما باید با فحش و دری وری صحبت کرد مونگولا. هر کی دست داره فحش بشنوه بیاد جلو دیگه اعصابم رو خورد کردید. 
یکی بگید سه تا بشنوید.
شید ستاره ها تو نگاه نکرده بودم تو هم معلومه از طرفدارهای کله مرغی هستی. برو بمیر نفهم
آواتار shide HR
حیف فحشی که بخوام به تو بدم . تو اونقدر بد بخت هستی که نفهمی چه جوری باید حرف بزنی . تو واقعا استقلالیی؟؟؟ 
آواتار raha ahmadi
​شیده جان شما ولش کن....
آواتار shide HR
نوشته شده توسط: raha ahmadi
​شیده جان شما ولش کن....
نه عزیزم اخه این کیه که شیش ماه شیش ماه میاد اینجا هر چی میخواد میگه و میره ... 
آواتار رسول باقری
به کانون هواداران قلعه نویی خوش آمدید
دیدم تو مخ پوچ نون هیچ حرفی نمیره یه مدت رفتم و دوباره برگشتم فکر میکردم طرفداراش روشونو کم میکنند و میرن . نه. الان مطمئن شدم این سایت رو لیدر های قلعه نویی راه انداختن.تیتر سایت رو عوض کنید تا ...
دست بردارید از سر استقلال یالله دیگه . سوسول های فوتبال ندون . یالله با زبون خوش اینکار رو کنید 
آواتار raha ahmadi
​هر کی تو این سایت میتونه بدون هیچ قیدو

بندی نظر بده،حرف بزنه و دفاع کنه از کسایی که

دوسشون داره...با این طور حرف زدنتون واقعا 

از اینکه بگم ی استقلالیم شرمم میشه.....

طرفدار آقای قلعه نویی نیستم،ولی به خودمم

اجازه نمیدم به این راحتی به آقای قلعه نویی و

طرفداراش توهین کنم...قبل از اینکه از طرفدارا

ی استقلالی باشین،اخلاقو رفتارتونو در حد ی 

استقلالی کنید
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۲۶۲ روز قبل
من اینجا از امیرخان دفاع نکردم قبلا هم گفتم بازم میگم که باید بره چون به درد استقلال نمیخوره . من یه استقلالی ام و باید بین منو لنگیا و امثال شما ها یه فرقی باشه من به خودم اجازه نمیدم درباره ی مربی سابق تیمم وکسی که تیمو قهرمان کرده و هنوزم کارنامه ش بهتر از بقیه س توهیین کنم .
متاسفانه شما اونقدر سطحی نگر هستی که همین چهار تا بازیه گذشته رو نگاه کنی , در ظمن اینجا سایت استقلاله سعی کن توش ادم باشی اینجا همه بلدن توهین کنن فقط یکی فرهنگش میرسه که اینجا حرمت داره دهنشو وانمیکنه هر چی خواس بگه ...
آواتار علی گودرزی
توسط   علی گودرزی   ۳۲۶۲ روز قبل
​دوستان خوبم چه خبره?میتونیم بامهرومحبت و  منطق باهم صحبت کنیم وبجای عصبانیت وپرخاش  'آرامش و شادی رابه هم هدیه کنیم ۰نظر شمارابه شعر ای بهترین هوادار درهمین بخش جلب می کنم  ۰ماهمه هوادار استقلال  بزرگ هستیم  ونه هیچ چیز دیگر ۰با تشکر ۰
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۲۶۲ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
من اینجا از امیرخان دفاع نکردم قبلا هم گفتم بازم میگم که باید بره چون به درد استقلال نمیخوره . من یه استقلالی ام و باید بین منو لنگیا و امثال شما ها یه فرقی باشه من به خودم اجازه نمیدم درباره ی مربی سابق تیمم وکسی که تیمو قهرمان کرده و هنوزم کارنامه ش بهتر از بقیه س توهیین کنم .
متاسفانه شما اونقدر سطحی نگر هستی که همین چهار تا بازیه گذشته رو نگاه کنی , در ظمن اینجا سایت استقلاله سعی کن توش ادم باشی اینجا همه بلدن توهین کنن فقط یکی فرهنگش میرسه که اینجا حرمت داره دهنشو وانمیکنه هر چی خواس بگه ...

شیده جان عزیزم همه ما با تو موافقیم .....اقای brasoulفک نکنم کسی موافق موندن قلعه نویی باشه من خودم بعد رفتن رحمتی زیاد موافق موندنش نبودم ....توهین کردن کار ادمای ....هست نه هوادارای باشخصیت استقلال ...هر مشکلی با گفتگوی محترمانه حل میشه نه با فحش و توهین و....لطفا احترام خودتونو نگه دارین این حرفا اصلا در شان یه انسان نیست
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۵۹ روز قبل
 آهای brasoul تو که حتی اسمت به آدمیزاد نبرده اینجا . جای بی تربیت هایی مثل شما نیست . ادب داشته باش بی ادب . شما لنگیها حال و روزتون معلومه . بی تربیت احمق تو میدانی جفنگ یعنی چه    . گورت و گم کن برو تو همون سایت خراب شده خودتان . وقتی یک مشت نا آدم بیشعور مثل . محمد خانی . نصرتی . شیث . خانزاده . بنگر وحشی . سوشاعقده ای . ( هنوز بگم ) الگوهای شما هستن و با اون لنگهای سورخ سوراختان که باید تو حمامهای عمومی پیدایتان کرد . از شما غیر از این انتظار نداریم . 
آواتار علیرضا بیدگی
توسط   علیرضا بیدگی   ۳۲۳۰ روز قبل
سال دیگه می بریم
آواتار علیرضا بیدگی
توسط   علیرضا بیدگی   ۳۲۳۰ روز قبل
استقلال همیشه قهرمان4تایی 4444444
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۱۴ روز قبل

brasoul ها همشون استقلال نمان..بهتره بی جواب بمونن تااینکه حرفی بزنن ک درخور شخصیت ما نباشه..

آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۴ روز قبل
​استقلال قهرمان تویی تیم محبوبمان .