والیبال

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۷۶ روز قبل

خیلی حیف شد.بعید میدونم آمریکا بتونه تو لهستان 6 امتیاز ازشون بگیره.ولی بقول آقا وهاب تا نفس هست امید هست.دعا کنید براشون.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۷۵ روز قبل
 کار نشد نداره . کار خدا بی حکمت نیست حتما تو این باخت خیریتی بوده که خدا بهتر میداند . 
  خدا گر ز حکمت ببندد دری  ....  ز رحمت گشاید در دیگری . 
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۷۱ روز قبل
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۷۰ روز قبل

روسیه رو بردیم ولی بخاطر شکست آمریکا در برابر لهستان صعود نمی کنیم و آمریکا و لهستان صعود کردند.خیلی حیف شد.لیاقت صعود رو داشتن.
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۷۰ روز قبل
هر چند به مرحله ی بعد صعود نمیکنیم اما دمشون گرم
​بچه های والیبال همه ی سعی خودشونو کردن و امیدوارم تو مسابقات جهانی اینقدر خوب باشن که بتونن جواز اولین حضور خودشون تو المپیک رو بگیرن.
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۲۷۰ روز قبل
ایشالله قهرمانی اسیا و المپیک ...
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۶۹ روز قبل
​آسیا رو که قهرمانیم
 اما خدا کنه تو المپیک تیم بهترین بازی های خودشو انجام بده
 و اونچه که لیقتشونه بهش برسن.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۹ روز قبل
 من فکر کنم یه جورایی میخواستن مانع سقوط روسیه به لیگ دو بشن چون اصلا تیم اون تیم همیشگی نبود هر چند با ماندن استرالیا در لیگ یک این روسیه بود که سقوط کرد و تمام معادلات را به هم زد . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 من فکر کنم یه جورایی میخواستن مانع سقوط روسیه به لیگ دو بشن چون اصلا تیم اون تیم همیشگی نبود هر چند با ماندن استرالیا در لیگ یک این روسیه بود که سقوط کرد و تمام معادلات را به هم زد . 

منم با نظرت موافقم دوست خوبم.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۶۸ روز قبل

ولی بنظر من باختشون بخاطر این بود که بی انگیزه بودن.بردنشون هیچ سودی نداشت واسه همین شل گرفتن.انشا الله تو رقابتهای بعدی جبران میکنن.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۶ روز قبل
 در واقع این طبیعت ایرانیهاست که یه کاری را با جدیت و پشتکارمثال زدنی شروع میکنن و با بی انگیزگی و به پایان میرسونن . با اینحال همونطور که برد استرالیا جلوی صربستان از عجایب بود باخت ایران هم جلوی روسیه عجیب تر . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۶۶ روز قبل
​قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورم تویه تورنمنت ایتالیا رو به همتون تبریک میگم
وامیدوارم که بتونن تو مسابقات جهانی که چند وقت دیگه است قهرمان بشن. 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۶۶ روز قبل
ببخشید جوگیر شدم فکر کردم تیم ملی فقط واسه خودمه نوشتم کشورم پس بجاش مینویسم کشورمون .
                                                  باتشکر
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۶۶ روز قبل

حیف شد ک ب مرحله بعد صعود نکردیم امــا بچه ها همه ی تلاششون رو کردن،واقعا دمشون گرم

آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۶۴ روز قبل

ملی پوشان والیبال پس از دوازده بازی سنگین در لیگ جهانی به استراحت و استفاده از تعطیلات روی آورده اند..

آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۶۴ روز قبل