موضوعات سطحی و احساسی

آواتار saeed mohsen zadeh
موضوعات سطحی و احساسی
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۵۴ روز قبل
سلام دوستان نمیخوام به کسی بر بخوره اما خواهشم اینه که به جای طرح کردن موضوعاتی با تعداد زیاد که هیچکدام ارزش بحث کردن نداره یک موضوع خوب و به درد بخور بنویسید تا بشه درموردش باهم تبادل نظر کنیم...با تشکر از تمام آبی دلان
آواتار mohadeseh ghalandarnegad
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۵۱ روز قبل
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۴۲ روز قبل
سلام دوستان نمیخوام به کسی بر بخوره اما خواهشم اینه که به جای طرح کردن موضوعاتی با تعداد زیاد که هیچکدام ارزش بحث کردن نداره یک موضوع خوب و به درد بخور بنویسید تا بشه درموردش باهم تبادل نظر کنیم...با تشکر از تمام آبی دلان
اینو واسه خودم نوشتم شما نخونید
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۴۲ روز قبل
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh
اینو واسه خودم نوشتم شما نخونید
نخوندیم دیگه.....واس همینیه ک توی تالار یه عالمه تاپیک با موضوع فرهاد مجیدی هس.بخدا منم که انقد فرهادو دوس دارم دیگه خسته شدم.آخه من موندم الان فایدش چیه؟؟؟؟؟بیخیال بابا دیگه تورو خداااااااااااااااااااااااااااااااااا.
آواتار alireza alkhamis
توسط   alireza alkhamis   ۴۲۴۲ روز قبل
حق با شماس ...دیگه راجبه فرهاد تایپیک نمیدم تا موقعی که بر گرده
آواتار alireza alkhamis
ولی بهم فشار میاد وقتی که ای لنگیا میگن:فرهادتون بی غیرته اگه غیرت داشت نیم فصل پارسال استقلالو ترک نمیکرد...ولی نمیدودن که چرا مجبور شد بره...واسه دخترش نبود...واسه 1چیزه دیگه رفت.
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۴۲ روز قبل
نوشته شده توسط: alireza alkhamis
ولی بهم فشار میاد وقتی که ای لنگیا میگن:فرهادتون بی غیرته اگه غیرت داشت نیم فصل پارسال استقلالو ترک نمیکرد...ولی نمیدودن که چرا مجبور شد بره...واسه دخترش نبود...واسه 1چیزه دیگه رفت.
ینی واقعا شما اونارو آلدم ب حساب میارین اونا اگه یه ذره درک داشتن ک طرفدار تیم 16م جدول نمیشدن.ما حداقل کاپیتانمون وقتی بود ب عنوان بازیکن کم کار زمین شناخته نمیشد و همیشه بهترین بود.راسی شما فک میکنین فرهاد ب خاطر چی رفت؟
آواتار alireza alkhamis
دوست نداشتم اینو بگم ولی :فرهاد به خاطر اینکه زنش میخواست ازش جدا بشه مجبور شد بره...اگرم مجبور شدم بهتونم میگم اینو کی بهم گفت و چطور فهمیدم
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۴۲ روز قبل
ss واسه چیزی که تموم شده حاشیه درست نکن حالا به هر دلیلی رفت .شاید یه روزی به یه دلیلی بیاد!!
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۴۲ روز قبل
$$
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: alireza alkhamis
دوست نداشتم اینو بگم ولی :فرهاد به خاطر اینکه زنش میخواست ازش جدا بشه مجبور شد بره...اگرم مجبور شدم بهتونم میگم اینو کی بهم گفت و چطور فهمیدم
خوب میشه بگی یااگه نمیتونی اینجا مطرحش کنی واسم پیام خصوصی بفرست.مرسی
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۴۰ روز قبل
بیخیال بابا. با زندگی شخصی اون بنده خدا چیکار دارید آخه