اگه من سرمربی استقلال بودم.............................

آواتار mohadeseh ghalandarnegad
اگه من سرمربی استقلال بودم.............................
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۴۳ روز قبل
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۴۲ روز قبل
کاپیتان فرهادو به استقلال میاوردم تا حداقل دل هوادارای استقلال شاد بشه.
آواتار mohadeseh ghalandarnegad
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۴۱ روز قبل
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۴۱ روز قبل
و دوست عزیزم شما باید اینو بدونی که هرکسی سلیقه‌ای متفاوت با دیگران داره،مهم اینه که تیم نتیجه بگیره چه با فرهاد و چه ون فرهاد
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۴۰ روز قبل
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh
و دوست عزیزم شما باید اینو بدونی که هرکسی سلیقه‌ای متفاوت با دیگران داره،مهم اینه که تیم نتیجه بگیره چه با فرهاد و چه ون فرهاد
در این که سلیقه ی افراد با هم متفاوته شکی نیس ولی تا اون جایی که من میدونم و توی سایت های مختلف یاحتی همینجا دیدم فرهاد مجیدی طرفداران بی شماری داره(سال 2010 و 2011 محبوبترین بازیکن جهان شده) و حتی خود آقای قلعه نویی هم این موضوعو قبول دارن. در ضمن من هم قبول دارم که نتیجه گرفتن استقلال در اولویته ولی من اعتقاد دارم که تیم با کاپیتان فرهاد بهتر نتیجه میگیره شما نظر دیگه ای دارید؟
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۴۰ روز قبل
نوشته شده توسط: elnaz mousavi
[quote=Griffin]و دوست عزیزم شما باید اینو بدونی که هرکسی سلیقه‌ای متفاوت با دیگران داره،مهم اینه که تیم نتیجه بگیره چه با فرهاد و چه ون فرهاد
در این که سلیقه ی افراد با هم متفاوته شکی نیس ولی تا اون جایی که من میدونم و توی سایت های مختلف یاحتی همینجا دیدم فرهاد مجیدی طرفداران بی شماری داره(سال 2010 و 2011 محبوبترین بازیکن جهان شده) و حتی خود آقای قلعه نویی هم این موضوعو قبول دارن. در ضمن من هم قبول دارم که نتیجه گرفتن استقلال در اولویته ولی من اعتقاد دارم که تیم با کاپیتان فرهاد بهتر نتیجه میگیره شما نظر دیگه ای دارید؟
خوب منم اینو قبول دارم و عاشق بازی کردن فرهاد هستم اما الآن که هرچی بگیم تو گوش امیرخان نمیره فقط باعث ایجاد حاشیه میشه