به خاطر اس اس فعلا سکوت ولی هفته 17 شروع تعطیلات استادوم در حد انفجار

آواتار سجاد اله
به خاطر اس اس فعلا سکوت ولی هفته 17 شروع تعطیلات استادوم در حد انفجار
توسط   سجاد اله   ۴۲۵۶ روز قبل
بین .همه ی. عشقای دنیا. عشق است.مجیدی
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۵۶ روز قبل
حیف که من قول دادم دیگه راجع به فرهاد چیزی نگم وگرنه حتما جملتونو تایید میکردم.
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۵۵ روز قبل
بین .همه ی. عشقای دنیا. عشق است.مجیدی
دوست عزیز این یعنی دعوت مردم برای ایجاد حاشیه در صورت عدم موفقیت در نیم فصل
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۵۵ روز قبل
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh
[quote=persiangulf.]بین .همه ی. عشقای دنیا. عشق است.مجیدی
دوست عزیز این یعنی دعوت مردم برای ایجاد حاشیه در صورت عدم موفقیت در نیم فصل
راستش من با هیچکدومتون موافق نیستم(منظورم جمله ی بین .همه ی. عشقای دنیا. عشق است.مجیدی نیس ها......) نه با سکوها در حد انفجار و نه با اینکه اگه این روند تا نیم فصل ادامه داشته باشه ما باز هم سکوت کنیم نمیگم کارهایی بکنیم که باعث ایجاد حاشیه بشه نه......... به هیچ وجه........اگه اومدن فرهاد یا صحبت درباره ی اون در نیم فصل به ضرر استقلال باشه من مطمئنم که هیچ هواداری همچین کاری نمیکنه ولی دوست عزیزم اگه حتی در نیم فصل هم با وجود نتیجه نگرفتن تیم ما از آقای قلعه نویی بدون هیچ حرفی حمایت کنیم این اشتباه محضه چون تا نیم فصل بدن ها آماده میشه بازیکنا هماهنگ میشن طلب هاشون پرداخت میشه و...... دیگه هیچ دلیل و توجیهی نمیتونیم واسه موفق نبودن استقلال با این همه ستاره(رحمتی منتظری جانواریو میلادو............)بیاریم.اما من امیدوارم که استقلال روند بهتریو تا نیم فصل پیش بگیره تا حداقل دیگه این صحبتا پیش نیاد و به قول شما تیم وارد حاشیه نشه.
آواتار alireza alkhamis
توسط   alireza alkhamis   ۴۲۴۳ روز قبل
تا الا ن که هوادارا سکوت کردن...خط حمله مشکل داره...اگه تا نیم فصل مشکل حل نشه صدا هوادارا در میاد دیگه...الان هم که قلعه نویی داره پیش پیش برا خرید عنایتی تو نیم فصل حرف میندازه :::یعنی فرهاااااادو نمیخوام!!!ولی آقای امیر قلعه نویی نمیدونه داره خودشو خراب میکنه...اصلا ولش کو الا در باره این موضوع حرف نزنیم بهتره. میگن واسه تیم حاشیه درست میشه...خداااااایا خودت به استقلال کمک کن