خدااااااااااا !!!به نظرتوون اگه کاپیتان فرهاد تو دربی بووود چی میشد؟؟؟لنگیا رو سووووراخ میکرد

آواتار alireza alkhamis
خدااااااااااا !!!به نظرتوون اگه کاپیتان فرهاد تو دربی بووود چی میشد؟؟؟لنگیا رو سووووراخ میکرد
توسط   alireza alkhamis   ۴۲۵۱ روز قبل
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۵۱ روز قبل
ای کاش فرهاد بازیکن استقلال نبود تا شما دوستان یه موضوع دیگه که قابل بحث باشه انتخاب میکردید دربی دوهفته پیش بود شما حالا راه حل پیشنهاد میدی من که دیگه خسته شدم
آواتار سجاد اله
توسط   سجاد اله   ۴۲۵۱ روز قبل
ما تماشاکرافقط میمونیم کسی که دل تماشاکرا رو شاد میکنه باید طلا کرفت باید فضایی رو ایجاد کنیم که شماره 7 تو استقلال شماره مقدسی بشه
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۵۱ روز قبل
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh
ای کاش فرهاد بازیکن استقلال نبود تا شما دوستان یه موضوع دیگه که قابل بحث باشه انتخاب میکردید دربی دوهفته پیش بود شما حالا راه حل پیشنهاد میدی من که دیگه خسته شدم
اااااااااااااااااااااااااااااااااااا.ینی چی کاش فرهاد بازیکن استقلال نبود چ حرفیه آخه قبول دارم بعضیا دیگه واقعا دارن خیلی راج ب فرهاد حرف میزنن و ب قول شما حاشیه ایجاد میکنن ولی این دلیل نمیشه ک شما این طوری بگی آخه وقتی این همه مدت هیچ بازی ای نیس چ موضوع جدیدی میتونیم مطرح کنیم.
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۲۵۱ روز قبل
نوشته شده توسط: سجاد اله
ما تماشاکرافقط میمونیم کسی که دل تماشاکرا رو شاد میکنه باید طلا کرفت باید فضایی رو ایجاد کنیم که شماره 7 تو استقلال شماره مقدسی بشه
شماره 7 همین الان هم توی استقلال شماره ی مقدسیه.
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۴۹ روز قبل
نوشته شده توسط: elnaz mousavi
[quote=Griffin]ای کاش فرهاد بازیکن استقلال نبود تا شما دوستان یه موضوع دیگه که قابل بحث باشه انتخاب میکردید دربی دوهفته پیش بود شما حالا راه حل پیشنهاد میدی من که دیگه خسته شدم
اااااااااااااااااااااااااااااااااااا.ینی چی کاش فرهاد بازیکن استقلال نبود چ حرفیه آخه قبول دارم بعضیا دیگه واقعا دارن خیلی راج ب فرهاد حرف میزنن و ب قول شما حاشیه ایجاد میکنن ولی این دلیل نمیشه ک شما این طوری بگی آخه وقتی این همه مدت هیچ بازی ای نیس چ موضوع جدیدی میتونیم مطرح کنیم.
معذرت میخوام اگه تندرفتم اما شما هم حق بدین اخه حرف زدن از کسی که همه دوسش دارن کار راحتیه ولی وقتی که تکراری میشه دیگه فایده نداره شما فکر میکنی من فرهاد رو دوس ندارم? نه بخدا عاشق بازیشم اما شما میگی موضوعی نیست , من میگم همین که شما میگی لیگ تعطیله خودش میتونه موضوع یه بحث باشه، اصلا‌ چرا درمورد میثم حسینی که سال قبل بی حاشیه ترین بازیکن اس اس بود و بهترین بازی هارو انجام داد حرف نمیزنید به نظر شما این بی معرفتی نیست که ما درمورد فرهاد که نیازی به تعریف نداره حرف بزنیم اما از بازیکنای کم نام ونشان وزحمتکش تیم حرف نزنیم موفق باشید
آواتار mohadeseh ghalandarnegad
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۴۸ روز قبل
اقای 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا
آواتار alireza alkhamis
توسط   alireza alkhamis   ۴۲۴۵ روز قبل
خوب عزیزم همین چرا مهمه که کسی نمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییددددددددددددددددددددددددددددووووووووووووووووووووووووووووننننننننههه