انتظار بی جا از جواد نکونام به عنوان یک هافک دفاعی توسط طرفداران تعصبی و فوتبال نشناس

آواتار سجاد اله
انتظار بی جا از جواد نکونام به عنوان یک هافک دفاعی توسط طرفداران تعصبی و فوتبال نشناس
توسط   سجاد اله   ۴۲۴۳ روز قبل
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۴۲ روز قبل
خیلی ممنون که معنی کارشناسی فوتبال رو گوشزد کردید...به روی چشم از این به بعد ما دیگه از آقا جواد انتظار الکی نداریم شما راس میگی آخه بنده خدا 3,4 میلیارد که بیشتر نگرفته بعد ما انتظار داریم تو هر بازی بیاد دوتا پاس درست هم بده بابا خوب 3 میلیارد میشه پول حضور آقا جواد روی چمن نه پول پاس دادن چشم آقا جواد از این به بعد وسط بازی با دوستان تشریف بیارن روی چمن بشینن چای و قلیون و مخلفات با ما تماشاگرا
آواتار سجاد اله
توسط   سجاد اله   ۴۲۴۲ روز قبل
کاش بقیه بازیکنا مثل نکونام وظیفشونو تو زمین بدونن دیدید که تو بازی با لبنان بهترین بازیکن میدان بود اقای کریمی اکه تو هافک نفوذی هستی بس نفوذت کجاس اقای محمد نوری اکه توهافک طراح هستی بس جرا وسط خالیه اقای خلعتبری اکه تو فورواد دومی بس جرا فوروارد نوک رو حمایت نمیکنی اقای ماهینی اکه تو دفاع راستی جرا بلد نیستی با هافک باس کاری کنی بری جلو مثل خسرو اقای منتظری دمت کرم فرا تر از وظیفت عمل میکنی نفوذ میکنی قابل توجه علی کریمی اقای رحمتی تو اروم تو شیش مال توه اقای بزمان نوری یه هافک دفایی مثل کمربند تیمه جرا تو رو لو میدی که شلوار تیم بیفته دیکه جی اونوقت جواد یه تو ب هم لو نداد
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۴۲ روز قبل
ناراحت نشیا اما معنای کارشناسی فوتبال این نیست که بازیکنای تیم حریف رو بکوبی و از بازیکنای محبوب خودت تعریف کنی، اگه درمورد تیم ملی حرف میزنی باخت مال همه‌ی این بازیکنهاست من بازی رو ندیدم اما میدونم وقتی یه تیم میبازه همه‌ی بازیکناش مقصرند نه فقط بازیکنای تیم قرمز و اونایی که قرار بود آبی بشن و نشدن ....شرمنده اگه با شما هم نظر نیستم
آواتار سجاد اله
توسط   سجاد اله   ۴۲۴۱ روز قبل
اقای عزیز حریف کیه! اینا بازیکنای تیم ملیتن اونم تو ترکیب اصلی دیشب تعجب میکنم?دوساعت تایب کردم .
آواتار سجاد اله
رحمتی هم بازیکن حریفه ?!?!?
آواتار سجاد اله
رحمتی هم بازیکن حریفه ?!?!?
آواتار mohadeseh ghalandarnegad
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۴۱ روز قبل
به نظرم شما با تعصبتون چشاتونو به روی واقعیت بستید.
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۴۱ روز قبل
persia باور کن جواد اون جوادی که میخواستیم نشد.
آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۲۳۹ روز قبل
به نظر من جواد نکونام یک ماهه دیگه بهترین بازیکن اس اس می شه چون هنوز با ظرز فوتبال ایران اشنا نیست
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۳۹ روز قبل
شاید.......................
آواتار سجاد اله
توسط   سجاد اله   ۴۲۳۸ روز قبل
دیدید که جواد نکونام یکی از بهترین بازیکنای زمین در بازی با راه اهن بود. 1.دربیشتر صحنه ها حضور داشت 2.تنها دو تا توب لو داد اون هم به صورت باس اشتباه نه توب کیری حریف .اولی باس اشتباه به بازیکن حریف در دایره میانی,دومی باس اشتباه به اوت به علت غفلت میثم حسینی
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۳۸ روز قبل
شاید من اشتباه میکنم ولی تا اونجایی که من دیدم جواد کمترین تاثیر رو روی توپ گذاشت و اگه فقط دوتا توپ خراب کرد برای این بود که فقط همون دومورد توپ به پاش خورد اما از حق نگذریم بازی خوبی بود و اکثر بازیکنا خوب بودن مخصوصا خسرو ساموئل و میثم در کل جواد هم نسبت به قبل بهتر بود
آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۲۳۷ روز قبل
بابا باید به جواد حق بدیم اون اگه الان بره تو تیم اوساسونا بهتر از استقلال بازی میکنه و این به خاطره جو تیمه جواد الان چندین ساله که تو لیگ ایران بازی نکرده ایشالا کم کم عادت میکنه و هماهنگ میشه ...
آواتار farzane jalilvand
توسط   farzane jalilvand   ۴۲۳۷ روز قبل
آواتار سجاد اله
توسط   سجاد اله   ۴۲۳۷ روز قبل
به نظرم شک نکنید میثم 1.توانایی باس کاری با هافک و دفاع میثم بهتره 2.میثم بازی خوانی وبازی سازی بهتره داره. 3.میثم توب رو با توجه به موارد یک و دوبسیار کمتر لو میده 4.میثم کمتر نفوذ میکنه ولی نفوذاش مثمر ثمر تره حد اقل ایجاد ضد حمله نمیکنه 5.دریبل خوری میثم فوق العاده کمتره مخصوصا دریبل دو طرفه!