خدایش از همه لحاظ میثم حسینی یا بیک زاده ???

آواتار سجاد اله
خدایش از همه لحاظ میثم حسینی یا بیک زاده ???
توسط   سجاد اله   ۴۲۱۱ روز قبل
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۱۱ روز قبل
خدایش از هر نظر میثم حسینی از بیک زاده بهتره قبلا هم اینو گفته بودم
آواتار toraj hoshyar
توسط   toraj hoshyar   ۴۲۱۱ روز قبل
من معتقدم هر دو بازیکن نقاط مثبت ومنفی دارندولی هاشم بیک زاده نقاط مثبتش بیشتره . هاشم بازیکنی است با قدرت بدنی بالا : توپهای بلند و بخوبی هد میزنه : قدرت شوتزنی بالا درخط دفاعی در مجموع خوبه . ضعف او در جلوی زمین . میثم حسینی ب نظر شما کدام از اینا را داره؟ من هاشم را به میثم ترجیح میدم.
آواتار alireza alkhamis
توسط   alireza alkhamis   ۴۲۱۱ روز قبل
به نظر من میثم بهتره هاشم بیگ زاده بازی میکنه...اگه هاشم بیگ زاده بدنش آماده باشه و رو دور باشه نقاط مثبتش بهتره چون نفوذی بازی میکنه ولی الان از میثم استفاده بشه بهتره
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۲۱۱ روز قبل
نوشته شده توسط: alireza alkhamis
به نظر من میثم بهتره هاشم بیگ زاده بازی میکنه...اگه هاشم بیگ زاده بدنش آماده باشه و رو دور باشه نقاط مثبتش بهتره چون نفوذی بازی میکنه ولی الان از میثم استفاده بشه بهتره
کاملا موافقم
آواتار سجاد اله
توسط   سجاد اله   ۴۲۱۰ روز قبل
به نظرم شک نکنید میثم 1.توانایی باس کاری با هافک و دفاع میثم بهتره 2.میثم بازی خوانی وبازی سازی بهتره داره. 3.میثم توب رو با توجه به موارد یک و دوبسیار کمتر لو میده 4.میثم کمتر نفوذ میکنه ولی نفوذاش مثمر ثمر تره حد اقل ایجاد ضد حمله نمیکنه 5.دریبل خوری میثم فوق العاده کمتره مخصوصا دریبل دو طرفه
آواتار mohadeseh ghalandarnegad
توسط   mohadeseh ghalandarnegad   ۴۲۱۰ روز قبل
میثم بهتره از همه نظر
آواتار toraj hoshyar
توسط   toraj hoshyar   ۴۲۰۵ روز قبل
دوستان اگر پیام قبلی ام را خوانده باشید همان موقع هم گفتم که هاشم بیگ زاده نقاط مثبتش خیلی خیلی بیشتر از میثم حسینی است . من فکر میکنم یکی از ضعیف ترین بازیکنان استقلال جلوی فجرسپاسی میثم بود با اون سوتی های وحشتناک . اگر توجه کرده باشید نود درصد پاسهایش رو به عقب بود.