بازگشت قلعه

آواتار محمدحسن ملکی
بازگشت قلعه
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۳۸ روز قبل
بخدا کاری که اینا کردن بزرگترین خیانت تاریخ تیم استقلال به هواداران بود
یکماه و نیم هست که ما رو مسخره کردن آخرشم میگن قلعه نوئی برمیگرده بقرآن هدف از اول حفظ قلعه نوئی بود یعنی فقط منصوریان بدرد تیم ما میخوره؟
بخدا همین پاشازاده اگه بهش اعتماد کنن ده تا مثل گل محمدی رو هم مربی حساب نمیکنه امان از خیانت واقعا خیلی بی شرف هستن
از اون روزی که قلعه نوئی سکوت کرد باید می فهمیدیم یک کاسه ای زیر نیم کاسه است
یکماه همش دارم شبا خواب می بینم که کی سرمربی میشه بقرآن دروغ نمیکم همین دیشب خواب دیدم پاشازاده سرمربی شده
تف به شرف نداشتت هم هیئت مدیره هم افشارزاده
دوستان کی شماره ی روابط عمومی باشگاه رو داره؟؟؟
لطفا هرکی شماره داره سریع برام بنویسه میخوام هرچی از دهنم درمیاد بهشون بگم

آواتار محمدحسن ملکی
بخدا میخوان تیم رو زمین بزنن
هرکی هم سرمربی بشه بعد از دوتا باخت برکنار میشه و قلعه میاد
قلعه ازت متنفرم تف به شرف نداشته ات خیلی پستی خدا حق این هوادارا رو ازت بگیره
بخدا600 کیلومتر از تهران دورم ولی اگه قلعه برگرده هر بازی با رفیقام میرم استادیوم آبرو براش نمیذارم تا پای بازداشت هم برم ولش نمیکنم
لطفا هرکی شماره روابط عمومی باشگاه رو داره سریع بهم بده

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۲۳۸ روز قبل
​شایدم بد نباشه برگرده.
آواتار محمدحسن ملکی
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​شایدم بد نباشه برگرده.

آره خیلی هم بد نیست فقط نماد4 رو به لنگیا تقدیم میکنیم و حسرت آسیایی شدنمون4 ساله میشه
و البته باید بازم شاهد بازی پیرمردها و تلف شدن امثال محسن کریمی و برزای باشیم
هوادار هم به درک

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​شایدم بد نباشه برگرده.

برگرده چیکار کنه؟؟ دو فصل بس نبود بازم باید حرص بخوریم و صبر کنیم؟؟
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۲۳۷ روز قبل
آخه وقتی تیم رو قهرمان میکرد آدم خوبه بود حالا شده بدترین آدم.... اینقدر بی انصاف نباشید بزارید یه فصل دیگه بمونه شاید قهرمان شیم..بازم میگم تنها کسی که میتونه استقلال رو جمع کنه امیر خانه....نه منصوریان بابا این آدم امسال یه چیزی داره از سرمربی گری میفهمه تیم نفت رو هم پارسال گل محمدی ساخته بود فقط همه چیز به نام منصوریان تموم شد انسان هایی مثل منصوریان به درد تیم های بزرگ  پر حاشیه و بی پولی مثل استقلال نمیخورند..اس اس سرمربی بزرگی مثل قلعه نوعی میخواد
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: arezoo 2134
آخه وقتی تیم رو قهرمان میکرد آدم خوبه بود حالا شده بدترین آدم.... اینقدر بی انصاف نباشید بزارید یه فصل دیگه بمونه شاید قهرمان شیم..بازم میگم تنها کسی که میتونه استقلال رو جمع کنه امیر خانه....نه منصوریان بابا این آدم امسال یه چیزی داره از سرمربی گری میفهمه تیم نفت رو هم پارسال گل محمدی ساخته بود فقط همه چیز به نام منصوریان تموم شد انسان هایی مثل منصوریان به درد تیم های بزرگ  پر حاشیه و بی پولی مثل استقلال نمیخورند..اس اس سرمربی بزرگی مثل قلعه نوعی میخواد

کی گفته منصوریان خوبه؟
به نظر من که پاشازاده از لحاظ فنی از همه بالاتره مدرکش هم همین رو میگه
حداقل نامجو سرمربی باشه و پاشا دستیار
فقط افسوس که باندبازی نداره تا سرمربی بشه
قلعه نوئی چون تیم رو قبلا قهرمان کرده الان باید تیم رو نابود کنه؟؟
یادتون رفته همین قلعه نوئی چجوری باعث شد ناصرخان رو که من به عشق ناصرخان استقلالی شدم رو از تیم بیرون کنن؟
بخدا هرچی لنگیا میگفتن این مافیاست دروغ نمیگفتن
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۳۷ روز قبل
 من از الان دارم پیش خودم فکر میکنم که اگه تیم رفت دسته یک . که البته هیچ بعید هم نیست . ایا بازهم باید برای استقلال هورا بکشم و بازهم از بردش خوشحال و از باختش ناراحت بشم (البته منظورم در لیگ یک است ) وقتی تصمیم گیرنده ها یک مشت آدمهای غیر فوتبالی و سیاسیون طالب شهرت و قدرت هستن  فکر نمیکنم که استقلال تیم محبوب من که سالها به عشقش زندگی کرده ام هرگز روی آرامش ببیند . مگر خدا استقلال را از این وضع خطرناک نجات دهد . 
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۳۶ روز قبل

این کار هواداریا متعب تیمه
درود بر غیرتشون

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۳۶ روز قبل

آرزو خانم قلعه نویی بمونه که شاید  قهرمان بشه؟شما خودت حاضری یه فصل دیگه رو مثل فصل قبل تحمل کنی؟؟ درسته که ایشون مربی بزرگیه اما دیگه واسه استقلال کارایی نداره.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۲۳۶ روز قبل
اومدن قلعه نویی شرایطو اصلا درست نمی کنه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۳۲ روز قبل
 با رفتن قلعه نویی و آمدن مظلومی . اینجاست که باید گفت . شکر به کفن دزد قبلی . 

استقلال و از چاله به چاه انداختن . 
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۰ روز قبل
هر چی که هست فقط امیدوارم همچی آخرش به نفع استقلال باشه و تیممون به روزای اوج خودش برگرده و حرف این لنگیای سوراخ سوراخ واسمون نمونه.

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۹ روز قبل
 آقا صابر اینقدر لنگی لنگی نکن چون همه اهل تالار استقلالی هستن . اگه کس خاصی مد نظر شماست لطفا اسم ببرین . در این تالار حرفها همه در مورد استقلال و هوادارای استقلاله . به کسی بی احترامی نکن و در مقابل نظرات دیگران قبلا هم گفتم داغ نکن . فرهنگ هوادار استقلال ادب و حرمت گذاشتن به نظرات و عقاید دیگرانست . من از مظلومی خوشم نمیاد و نظرم اینه و از نظرم هم بر نمیگردم حال اگه شما میتونید با دلیل و برهان به من ثابت کنی که اشتباه میکنم بفرما این گوی و اینهم میدان . شما بگین و ما هم میشنویم شاید منو قانع کردین که در باره مظلومی اشتباه میکنم . پس لطف کنید و دلایل خود را بگین . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۹ روز قبل
​دوست عزیز و محترم  والا شما خودت داری زود داغ میکنی من نه منظورم به شماست نه به شخص شخیص دیگه ای تویه این تالار لطفا اینقدر زود قضاوت نکن ​عزیزم​  آخه من که منظورم از لنگیا شما نیستین من چه جوری میتونم به شما که یه استقلالی واقعی هستین بگم لنگی وقتی که شما اینقدر ازاین کلمه بدتون میاد.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۹ روز قبل
​وراستی من منظورم از لنگیا طرفدارن خارج از تالار لنگپولیس  تهرانه که  معمولا 3 یا 4 تا تویه هر کوچه ای پیدا میشه . 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۶ روز قبل
دوست استقلالی صابر عزیز . خدایی لنگیها عددی نیستن که من و شما و دیگر اس اسهای آبی بخوایم در باره شان حرف بزنیم که اگه لطف فدراسیون و سازمان و کمیته انظباتی و کمیته داوران و بخصوص خود داوران نبود مطمئن باش که لنگیها بارها و بارها مثل آسانسور در حال رفت و برگشت از لیگ یک به لیگ دو بودن . ما همه چه زن و چه مرد . دختر یا پسر در تالار مثل خواهر و برادر هستیم و تمام این صحبتها فقط برای موفقیت استقلال همیشه قهرمانه . خدایا خودت حافظ استقلال در مقابل مسئولین ورزش ضد استقلال باش . آمین . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۶ روز قبل
​آقای سید وهاب دوست خوب من ممنونم که به حرفام توجه کردی
 و منم با این نظرت که مسئولین به زور لنگپولیس رو تو لیگ نگه میدارن موافقم.