دستیاری مجید صالح در استقلال به عنوان کمک جدید مظلومی

آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۲۳۳ روز قبل
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۲۳۳ روز قبل
صالح هم خوب نیست تمام تاکتیکاش دفاعیه انگشت کوچیکه ی پاشازاده هم نیست
همین صالح بود که امیرخان رو ترسو کرد

آواتار سارا اتلانی
توسط   سارا اتلانی   ۳۲۳۲ روز قبل
فط فرهاد مجیدی...
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۳۲ روز قبل
من چون مظلومی را حتی بعنوان آبدارچی استقلال قبول ندارم بنا براین در مورد دستیارش نمیتوانم نظر بدم . مطمئن باشین که استقلال تو فصل قبل تحقیر را دید . تو این فصل بوسیله مظلومی ذلت را هم خواهد دید . 
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۲۲۹ روز قبل
ادم با دانشیه.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۲۲۹ روز قبل
به نظر من صالح مربی به روز و با دانشیه و فکر میکنم امسال مظلومی داره کارشو خوب انجام میده و داره از مهره های خوبی استفاده میکنه شاید هم تمام کسانی که با امیر مشکل داشتند را داره یک جوری هم دل میکنه تا برای اینکه خودشونو ثابت کنند تیم هم موفق بشه البته با اینکه خودم از طرفدارهای امیر هستم ولی با بعضی رفتارهاش مشکل داشتم و به نظرم کمی زیاده روی میکرد البته ما دقیقا از متن اتفاقات خبر نداریم ولی به هر حال در جنگ دو ساله امیر با بازیکنها یا تیم ملی امیر بازنده شد و شاید اولین باری بود که امیر در مقابلش حریف سرسختی داشت که به نظرم حریف امیر جواد نکونام  بود و به همین خاطر اصلا دوست ندارم جواد به استقلال بیاد چون تمام مشکلات دو سال استقلال را یا بیشتر آن را از درگیریهای امیر و جواد میدانم و شاید اگر این دو کمی منیت خود را کنار میگذاشتند در این دو سال استقلال بهتر نتیجه میگرفت
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۶ روز قبل
 به به . سالی که نکوست از بهارش پیداست . سرمربی . مظلومی . دستیارای مظلومی . 

صالح . آتیلا . دین محمدی . نوازی . . بنظر شما اینها میخوان برای استقلال چه کار مثبتی انجام بدن . 
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۰ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
من چون مظلومی را حتی بعنوان آبدارچی استقلال قبول ندارم بنا براین در مورد دستیارش نمیتوانم نظر بدم . مطمئن باشین که استقلال تو فصل قبل تحقیر را دید . تو این فصل بوسیله مظلومی ذلت را هم خواهد دید . 

آخه چرا از الان انتقاد کردن رو شروع کردین بزارین فصل شروع بشه بعدا ازین حرفا بزنین فردا که تیم قهرمان شد همین شما ها هستین که میگین پرویز سوبله چوبله و این جور حرفا والاااااا
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۹ روز قبل
 اینها انتقاد نیست . واقعیته . شما دل به این خوش کردین که بگین پرویز سوبله چوبله . مطمئن باش در جواب شما میگن . زاید ده دقیقه . کسی که در عرض ده دقیقه اونهم با تیم ده نفره سه تا 
گل به استقلال زد . برای من فقط سربلندی استقلال مهمه و بس حالا با هر کس که میخواد باشه . خدا کنه مظلومی بتونه استقلال و به روزهای اوجش برسونه من نه تنها بخیل نیستم بلکه اون موقع اقرار میکنم که اشتباه میکردم . انشااله که شما درست میگین و مظلومی بتونه ناجی استقلال باشه . بر منکرش لعنت . در ضمن آقای صالح درسته که مربی خوبیه ولی تفکراتش دفاعیه . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۸ روز قبل
ببین آقا seyed من دل خوش نکردم که بگم سوبله چوبله بلکه به تیممون ایمان دارم ومطمئنم که نتایج خوبی میگیره و من و شما و همه را خوشحال میکنه و به جای این که بگیم سوبله چوبله از چند سال دیگه میگیم پوبله شوبله و درضمن عزیزم شما چرا اینقدر زود عصبانی میشی حالا من یه استقلالی هستم با مرامم ناراحت نمیشم شاید اگه یکی دیگه باشه زود ناراحت شه .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۶ روز قبل
آقا صابر شما هم سر جمله عصبانی پافشاری میکنی و گیر دادی . شاید بگن که سیدها کم طاقت هستن ولی عصبی نیستن که زود عصبانی بشن . باز هم میگم خدا کنه که من اشتباه بکنم و مظلومی بتونه استقلال و به جایگاه اصلیش برسونه چون آنوقت نه تنها از حرفهایی که زدم پشیمان نخواهم شد بلکه خوشحال هم میشم و مثل یک استقلالی با شخصیت از شما عذر خواهی هم میکنم . برای من فقط و فقط موفقیت و سربلندی استقلال مهمه . حال هرکس تونست این کارو بکنه من دستش را هم می بوسم . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۶ روز قبل
​دمت گرم که مرامه استقلالیه خودتو نشون دادی.