مهدی رحمتی استقلالی شد☆☆☆☆

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
مهدی رحمتی استقلالی شد☆☆☆☆
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۲۲۶ روز قبل
به گزارش "ورزش سه"، مهدی رحمتی امروز برای یک سال به توافق نهایی رسید و فصل آینده پیراهن استقلال را خواهد پوشید. این دروازه بان فردا قراردادش را با استقلال امضا می کند.

مهدی رحمتی فصل پیش به خاطر اختلاف با قلعه نویی از استقلال رفت اما حالا با نظر پرویز مظلومی دوباره برگشت تا سنگربان شماره یک آبی ها باشد. با حضور رحمتی احتمالا از بین فروزان و طالب لو یک نفر از لیست استقلال خارج می شود.
.
.
.
تبررررررررریک به دوستان استقلالی و اونایی که از بازگشتش خوشحال شدند...ان شالله فصل خوبی رو با عقاب اسیا شروع میکنیم...بازم تبررررررریک
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۲۲۶ روز قبل
​حالا خیالمون از دروازه راحت شد 
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۲۲۶ روز قبل
خدارو شکر ....
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۵ روز قبل
 دوستان چرا خیالتان راحت شد . اتفاقا من خیالم اصلا راحت نیست . مظلومی که در بردن تیمها به لیگ یک استاده . رحمتی هم که پیکان و فرستاد لیگ یک . خدا کنه  این فصل نوبت استقلال نباشه که بره لیگ یک . 
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۲۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 دوستان چرا خیالتان راحت شد . اتفاقا من خیالم اصلا راحت نیست . مظلومی که در بردن تیمها به لیگ یک استاده . رحمتی هم که پیکان و فرستاد لیگ یک . خدا کنه  این فصل نوبت استقلال نباشه که بره لیگ یک . 

همین که امسال با این وضع نرفتیم لیگ یک خودش کلیه و مطمئن باشید وضعیتمون از این بد تر نمیشه...هممونم میدونیم سید بهترین دروزه بان ایرانه خیلیم مطمئنه ....اصلا هم موافق نیستم که میگید رحمتی پیکانو فرستاد دسته یک...اتفاقا تنها ستاره پیکان رحمتی بود و خیلیم خوب وظیفشو انجام داد رحمتی تو پیکان فقط 29تا گل خورد با اون بازیکنایی که تو خط دفاعشون داشتن از بازیکنای ما بدتر بودن ولی باز به حدی سید خوب بود که فقط 29گل...از بین 16تیم امار گل خورده پیکان  خیلی خوبه و پنجمه....اما استقلال با این بازیکنان 34تا گل خورده داشته.....حالا بازم رحمتی باعث سقوط پیکان شد؟؟؟؟سید فووووق العادس
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۲۲۵ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

با اقای مظلومیم حداقل حداقل رفت و برگشت به لنگیا نمیبازیم و تحقیر نمیشیم...حداقلش اینه...بد بین نباشید...اون موقعی که باید بدبین می بودید نبودید حالام که نباید باشید هستید...همه میدونیم از اقای مظلومیم بهتر بود برا اس اس اما همش بر میگرده به اقای افشارزاده....این فصلم حمایت کنید مطمئنا از امسال وضعیتمون بدتر نمیشه
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۲۵ روز قبل

از اومدن رحمتی خوشحالم ولی چیزی که نگران کننده است اینه که هم فروزان هم طالب لو می مونن.امیدوارم با 3 تا دروازه بان نریم تو حاشیه.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۲۲۵ روز قبل
​من خودم وقتی رحمتی از استقلال رفت خیلی از دستش ناراحت بودم و تو همین تالار هم بحثهای زیادی در این مورد شد ولب در همان زمان هم همه اعضا این اعتقاد را داشتند که سید از نظر فنی کلاس بالاتری از دیگر گلرها دارد ولی مظلومی شاید وزن فنی امیر بالاتر باشد و من هم از طرفداران امیر هستم ولی در این دو سال درگیریهای متعدد با بازیکنان امیر را نا کام گذاشت و مظلومی فقط با این سلاح میتواند موفق شود که همه کسانی که با امیر مشکل داشتند را هم سو کند و از این مسئله استفاده کند 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۵ روز قبل
 به عقاید تمام شماها احترام میزارم ولی هر کاری میکتم که به خودم بقبولانم که استقلال با مظلومی موفق میشه نمیتونم خودمو قانع کنم . مظلومی در حد و اندازه های استقلال نیست . نه تنها مظلومی که دستیارانش هم در حد نام بزرگ استقلال نیستن . 
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۲۴ روز قبل

آقا وهاب اکثر ماها ته دلمون از اومدن مظلومی ناراحتیم.ولی حالا کاریه که شده و ایشون الان مربی تیمه.بجای اینکه بیاییم از همین الان انتقادا رو شروع کنیم بهتره یکم صبر داشته باشیم.انشاالله که تیم موفق میشه.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۲۲۴ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده

آقا وهاب اکثر ماها ته دلمون از اومدن مظلومی ناراحتیم.ولی حالا کاریه که شده و ایشون الان مربی تیمه.بجای اینکه بیاییم از همین الان انتقادا رو شروع کنیم بهتره یکم صبر داشته باشیم.انشاالله که تیم موفق میشه.

دقیقا
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۰ روز قبل
​با کاپیتانی رحمتی مطمئنا قهرمانی وبردن رفت و برگشت دربی ها واس ماست
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۲۰ روز قبل
​با کاپیتانی رحمتی مطمئنا قهرمانی وبردن رفت و برگشت دربی ها واس ماست
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۹ روز قبل
 دوستان اون گلهای سی چهل متری را که رحمتی خورد فراموش نکنید . استقلال از جانب رحمتی با اون گلهایی که وارد دروازه اش شد  کم ضربه نخورد . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۸ روز قبل
​ببین آقای seyed .vahadدوست خوبم قبل این که بخوام حرفام رو بزنم لطفا منظور پنظور از روی حرفام بر ندار آخه رحمتی که دیگه خودش چند سال بهترین دروازه بان ایران بود وشما میگین که استقلال از روی اشتباه های اون ضربه خورده بهتره این رو هم بگین که فصل 91-92 که تیم قهرمان شد بدون شک اصلی ترین عنصر قهرمانی سید مهدی رحمتی بود واین رو هم یادتون رفته که رحمتی با 21 کلین شیت که بیشترین تعدادشو تو تاریخ لیگ برتر به نام خودش ثبت کرده اونم با پیراهن استقلال پس شما انتقاد منو قبول کنین که اگه بدیهای یکی رو میگین خوبیاش رو هم بگین.
آواتار شهرام قاسم زاده طهرانی
توسط   شهرام قاسم زاده طهرانی   ۳۲۱۸ روز قبل
سلام دوستان همرنگ.نظرات همتونو خوندم و دیدم  مه همه تقریبا همدلیم. واقعیت اینه که اکثرا از اومدن مظلومی خوشحال نیستیم، ازحرکات و صحبتهای رحمتی بعد از رفتن به پیکان حالمون گرفته است، از تمدید بازیکن بی تعهدی مثل کرار میترسیم، از افت بازیکنان ملی پوش تیم نگرانیم و نمیدونیم که طالب لو و رحمتی واقعا آشتی کردن یا نه؟ فقط اینو میدونیم  که چون کاری ازمون برنمیاد، باید امیدوار باشیم که آقای مظلومی در طول فصل و مخصوصا دربی ها روی دور شانس باشد، والا شاید در عرض 10 دقیقه یک بازیکن درپیت از دولقوزآباد پیدا بشه و بازی 2 هیچ برده رو، سه بر دو تحویلمون بده. راستش خیلی وقته که دلم از این عملکرد شانسی استقلال گرفته.تقریبا توی چند سال گذشته، مربی و بازیکنان استقلال همون وقتی که باید از خودشون چیزی نشون میدادند، کم آوردند. وقتیکه حتما باید میبردند، مساوی کردندو موقعی که یک مساوی کافی بود، باختند.ما هوادارها هم خون دلش رو خوردیم و بازیکنان هم سوار بر ماشینهای میلیاردی، تقصیرشو به گردن بی پولی باشگاه انداختند،شاید پول بنزین نداشتند که سر تمرین بروند...وتنها چیزی که حرمتش حفظ نشد  ، استقلال ،  هوادار، و آسمان آبی خدا بود.
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۱۵ روز قبل

سیـــد یکی از بهتریتهای ایرانه..جای خالیش واقعا تو تیم حس میشد..خداروشکر ک برگشته

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۵ روز قبل
آقا صابر نظرت محترمه . خدا کنه که رحمتی باعث نشه که استقلال به حاشیه بره چون هنوز نیامده کم و بیش یه مقداری حاشیه درست شده . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۵ روز قبل
اما آقا seyed.vahad عزیز رحمتی امسال آگه واسه اثبات خودشم که باشه بهترین عملکرد خودش رو ارائه میده.

باتشکر
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۱۵ روز قبل

آقاوهاب حاشیه توی همه ی تیم ها وجود داره چ برسه ب تیم بزرگی مثل استقلال..ایشالله ک مشکلی ب وجود نمیاد و با شروع لیگ و عملکرد عالیه سید شمام از دلهره حضور ایشون خلاص میشید