تازه ترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال اروپا

آواتار صابر سالاری توسه سرا
تازه ترین اخبار نقل و انتقالات فوتبال اروپا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۸ روز قبل
​بچه ها ازتون خواهش می کنم هر چی اخبار از نقل انتقالات فوتبال اروپا دارین به اشتراک بزارید.
​اولیش رو هم خودم میگم : 
        نشریه فرانس فوتبال ادعا کرد که مالک باشگاه رئال فلورینتو پرز با مالکان قطری باشگاه psg برسانتقال رونالدو مذاکره کردند.

این نشریه فرانسوی گزارش داد که باشگاه پاریسی قصد دارد با ارائه پیشنهادی ‏خیره کننده، ستاره پرتغالی رئال را در همین تابستان به خدمت بگیرد.‏
با توجه به تعدیل قانون فرپلی مالی توسط یوفا، اکنون باشگاه هایی مانند پاری سن ژرمن و منچسترسیتی ‏می توانند بار دیگر برای خریدهای بزرگ اقدام کنند.‏
پاریسی ها در چند سال اخیر همواره به دنبال به خدمت گرفتن رونالدو بودند و گفته می شود اکنون ‏فلورنتینو پرز نیز به فکر فروش این ستاره پرتغالی است. البته این مسئله بیش از هر چیز، به مبلغ ‏پیشنهادی پی اس جی بستگی خواهد داشت. ‏
دومی هم خودم میگم:
نانی، هافبک پرتغالی منچستریونایتد، به باشگاه فنر باغچه ی ترکیه پیوست.
به گزارش "ورزش سه"، این ملی پوش پرتغالی روز گذشته به ترکیه رفت و بعد از پشت سر گذاشتن ‏تست های پزشکی، در نهایت ساعتی پیش قراردادش را امضا کرد.‏
نانی در سال 2007 با انتقالی 17.5 میلیون پوند از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد پیوست و با این ‏تیم، چهار قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در چمپیونزلیگ به دست آورد؛ هرچند هرگز به بازیکنی ‏کلیدی در الدترافورد تبدیل نشد.‏
او فصل گذشته به طور قرضی برای اسپورتینگ لیسبون بازی کرد و در 36 بازی برای این تیم، 11 گل ‏به ثمر رساند.‏

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۶ روز قبل
توافق قطعی رئال و پورتو برای انتقال کاسیاس

ایکر کاسیاس بطور قطع تا ساعات آینده و پس از 25 سال از رئال مادرید جدا خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، مارکا و آ اس، دقایقی پیش گزارش دادند که دو باشگاه پورتو و رئال مادرید، بر سر انتقال ایکر کاسیاس به توافق رسیده اند و چند ساعت دیگر این انتقال رسمی خواهد شد.
کاسیاس 25 سال پیش وارد آکادمی فوتبال رئال مادرید شد و در 17 سال گذشته، دروازه بان اول کهکشانی ها بوده است. روز گذشته او با مدیران رئال بر سر فسخ قرارداد به توافق رسیده بود.
کاسیاس 725 بار با پیراهن تیم اول رئال به میدان رفت و 15 جام مختلف را بالای سر برد. قرار است روز جمعه ساعت 13 به وقت محلی، مراسم وداع این دروازه بان اسطوره ای با هواداران رئال در برنابئو برگزار شود.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۶ روز قبل
​پودولسکی به گالاتاسرای پیوست.
به گزارش "ورزش سه"، پودولسکی که در نیم فصل اول فصل گذشته بازی های چندانی برای آرسنال ‏انجام نداد، در نیم فصل دوم به اینتر قرض داده شد اما در سن سیرو هم نتوانست انتظارات را برآورده ‏کند.‏
او به خبرنگاران گفت:" بعد از یک گفتگوی خوب و رک با آرسن ونگر، به این نتیجه رسیدم که تغییر ‏باشگاه بهترین تصمیم است. گالاتاسرای 5 سال بود که به دنبال به خدمت گرفتن من بود و در نهایت، همه ‏چیز روبراه شد. ‏
لیگ ترکیه در سطح لیگ برتر یا بوندس لیگا نیست اما گالاتاسرای همیشه در چمپیونزلیگ حضور دارد و ‏ستاره هایی مانند وسلی اشنایدر دارد که در سطح دنیا شناخته شده هستند. ‏
استانبول یک شهر جهانی است و گالاتاسرای نام شناخته شده ای در دنیای فوتبال است."‏
پودولسکی که در دو مقطع پیراهن شهر زادگاهش، کلن، را به تن کرده، قصد دارد با پیراهن کلن از فوتبال ‏خداحافظی کند.‏
‏" وقتی قراردادم با گالاتاسرای به پایان برسد، 34 ساله خواهم بود. دوران حرفه ای هر بازیکنی سرانجام ‏به پایان می رسد؛ حتی من. با این وجود، می توانم تصور کنم که دوباره به کلن خواهم رفت."‏

آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۱۸۴ روز قبل

انتقال ایکر به پورتو در حال منتفی شدن

توافق رئال مادرید با کاسیاس برای فسخ قرارداد در یک قدمی لغو شدن قرار دارد.

به گزارش شفقنا ورزشی از مرجع خبری رئال مادرید، توافق رئال مادرید با کاسیاس برای فسخ قرارداد در یک قدمی لغو شدن قرار دارد. در حالی که به نظر می رسید که همه چیز برای امضای قرارداد و جدایی اماده باشد اما حالا اوضاع متوقف شده است. اختلاف کاسیاس و رئال چهار میلیون یوروست و حالا نه تنها خبر جدایی کاسیاس بلکه توافق برای جدایی ایکر هم روی هواست.مالیات در پرتغال کمتر از اسپانیاست (۲۶٫۵ نه ۵۰) ایکر کاسیاس اگر در رئال می ماند در دو سال ۱۲٫۵ میلیون یورو دستمزد از باشگاه دریافت می کرد اما در پورتو هفت میلیون یورو دریافت می کند و البته باید سه میلیون هم به اداره مالیات بدهد.  در حال حاضر اختلاف رئال و ایکر بر سر چهار میلیون یوروست.باشگاه به حدی مطمئن بود که کار این انتقال به سرعت نهایی می شود که حتی جایگاه ویژه را برای مراسم تودیع امروز آماده کرده بود اما اما فعلا همه چیز به هم خورده است.در حال حاضر شرایط به شکلی است که حتی احتمال سفر کاسیاس به استرالیا هم وجود دارد و احتمال حضور ایکر در اردوی پورتو در هلند هم منتفی است..

آواتار maryam 7

کاسیاس و رئال مادرید بر سر جدایی به توافق نهایی رسیدند..

حالا دیگر همه چیز آماده خروج شماره 1 رئال مادرید است..

به گزارش AS و به نقل از Onda Cero، بالاخره پس از کش و قوس فراوان توافق نهایی میان رئال مادرید و ایکر کاسیاس به دست آمد و اسطوره رئال مادرید به زودی به تیم پورتو پرتغال خواهد پیوست.به گفته این منبع کاسیاس که از سال 1990 برای تیم های رئال مادرید به میدان رفته بود پس از صحبت های بسیار پیرامون خروجش از این تیم، امروز در آستانه جدایی است و پس از جلسه ای که امروز برگزار شد قرار بر این شد که کاسیاس تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی به پورتو بپیوندد. گفتنی است روز گذشته خبرهایی مبنی بر اختلاف بین رئال مادرید و کاسیاس بر سر قرارداد پیوستن این بازیکن به پورتو به وجود آمده بود که به نظر می رسد این اختلافات هم برطرف شده..

آواتار maryam 7

هافبک تیم اتلتیکو مادرید در راه بوندس..
لیگاموج - کانی در مسیر انتقال به بوندس لیگای آلمان قرار دارد..

به گزارش خبرگزاری موج، این هافبک اسپانیایی در حال مذاکره با باشگاه هرتابرلین است تا در تابستان امسال راهی این تیم شود. کانی 33 ساله، بعد از 6 ماه حضور قرضی در اتلتیکو مادرید، در حال مذاکره با باشگاه ویارئال است تا قرارداد خود را فسخ کند.

وی در برنامه های مربی ویارئال، مارسلینو جایی ندارد و باشگاه های درهای خروجی را به روی او باز خواهد کرد.

هرتابرلین بیشترین علاقه را به جذب او نشان داده است. 

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۴ روز قبل
یوونتوس به جذب ستاره تیم آرسنال علاقه نشان داد.

قهرمان سری آ بعد از جذب سامی خدیرا حالا به دنبال به خدمت گرفتن یک هافبک آلمانی دیگر است .

روزنامه توتواسپورت ایتالیا گزاش داده است که باشگاه یوونتوس در فکر جذب مسوت اوزیل است . طبق این گزارش باشگاه آرسنال قیمت اوزیل را ۴۰ میلیون یورو تخمین زده و به همین دلیل یوونتوس برای فراهم کردن این مبلغ باید یکی از ستارگانش را بفروشد .

اوزیل فصل گذشته موفق شد برای آرسنال ۵ گل بثمر برساند و ۹ پاس گل بدهد .
دروازه بان برزیلی فیورنتینا به یونتوس پیوست و ذخیره ی بوفون شد.
باشگاه یونتوس روبرتو مورارانیتو دروازه بان برزیلی تیم فیورنتینا را با قراردادی چهار ساله به خدمت گرفت.
نیتو 4.5 فصل در فیورنتینا حضور داشت و در پایان به عنوان بازیکن آزاد راهی تورین شد.
این دروازه بان 25 ساله جانشین مارکو استوراری میشود . مارکو استوراری در پایان فصل به کالیاری پیوست.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۴ روز قبل
انتقال دی ماریا به PSG تا انتهای ماه جولای

آنخل دی ماریا در آستانه ترک منچستریونایتد و پیوستن به پاری سن ژرمن قرار دارد. این ادعای نشریه لو پاریزین، چاپ پاریس است.

به گزارش "ورزش سه"، به ادعای این منبع معتبر فرانسوی، یک پای دی ماریا در پاری سن ژرمن قرار دارد. پس از اتمام محرومیت های مالی باشگاه پاریسی از سوی یوفا، حالا آنها می توانند برای خریدهای بزرگ نیز برنامه ریزی کنند.

دی ماریا از فصل گذشته به رویای مدیران PSG تبدیل شده و در حالی که همگان تصور می کردند که این ستاره آرژانتینی، رئال را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کند، اینچنین نشد و او با 75 میلیون یورو راهی یونایتد شد. پاریسی ها سال گذشته نمی توانستند این مقدار پول، صرف خرید دی ماریا کنند.

فصل بسیار بد دی ماریا در یونایتد و مشکلات او با لوئیس فان خال، این بازیکن را به فکر جدایی از این باشگاه انداخته است. طبق ادعای لوپاریزین، پیشنهاد 60 میلیون یورویی پاری سن ژرمن به دست مدیریت باشگاه منچستریونایتد رسیده و مذاکرات نیز به خوبی پیش می رود. طبق همین گزارش، تا انتهای جولای، این انتقال رسمی خواهد شد و دی ماریا با حقوقی بالا، پیراهن PSG را به تن خواهد کرد.
اتلتیکو، جانشین آردا توران را خرید.
باشگاه اتلتیکو مادرید تایید کرد که یانیک فریرا کاراسکو، هافبک موناکو را با قراردادی 5 ساله به خدمت ‏گرفت.‏به گزارش "ورزش سه"، دیگو سیمئونه این ستاره جوان بلژیکی را به عنوان جانشین آردا توران در نظر ‏داشت و گفته می شود اتلتیکو برای خرید او 20 میلیون یورو پرداخت.‏
کاراسکو که از تیم خِنک به موناکو رفته بود، 5 فصل در این تیم فرانسوی بازی کرد. او بعد از لوسیانو ‏ویته تو و جکسون مارتینز، سومین خرید تابستانی اتلتیکوست.‏
خوسه لوئیس پرز کامینیرو، مدیر ورزشی اتلتیکو، با ابراز رضایت از خرید کاراسکو، گفت:" ما از اینکه ‏با موناکو به توافق رسیدیم، بسیار خوشحالیم زیرا یانیک بازیکنی با آینده ای درخشان است. ‏
او بازیکنی سرعتی است که توانایی حمل توپ بالایی دارد و شوت های فوق العاده ای می زند. من مطمئنم ‏که او می تواند کمک زیادی به تیم ما بکند."‏

آواتار maryam 7

​​مسوت اوزیل ستاره مسلمان آرسنال به باشگاه یوونتوس پیوست..

مسوت اوزیل ستاره آلمانی آرسنال درپی قوت گرفتن شایعه ترک پائول پوگبا از یوونتوس به جمع بیانکونریما پیوست.

در حالی رسانه‌های ایتالیایی از پیوستن اوزیل به یوونتوس خبر دادند که هنوز این ستاره آلمانی در این مورد اظهار نظر نکرده است. 

گفتنی است:بایرن مونیخ و منچستر یونایتد نیز درپی به خدمت گرفتن اوزیل ستاره آلمانی سابق رئال مادرید بودند..

آواتار maryam 7

شواین اشتایگر به منچستریونایتد پیوست..

جام جم ورزشی: باستین شواین اشتایگر مدافع تیم ملی فوتبال آلمان به منچستریونایتد پیوست..

به گزارش جام جم ورزشی ، همین یک ماه پیش بود که باستین شواین اشتایگر مدافع بایرن مونیخ اظهار داشت می خواهد برای نهمین بار با تیمش قهرمان بوندسلیگا شود تا یک رکورد شخصی و حیرت انگیز از خود بر جای بگذارد اما اکنون راه تیم دیگری را در پیش گرفت و بایرن مونیخ را ترک کرد. این ملی پوش آلمانی با باشگاه منچستریونایتد انگلیس توافق کرده است که بر اساس گزارش دیلی میل این توافق برای سه سال و مبلغ آن 7.2 میلیون پوند خواهد بود. او قرار است امروز برای شرکت در تست پزشکی باشگاه و امضای قرارداد راهی منچستر شود.اشتایگر 30 ساله تابستان سال گذشته به همراه تیم ملی فوتبال آلمان قهرمان رقابت های جام جهانی 2014 برزیل شد..

آواتار maryam 7

شقیری به شالکه پاسخ مثبت داد..

تسنیم نوشت: ژردان شقیری، بازیکن سوئیسی اینترمیلان پس از رد پیشنهاد استوک‌سیتی با سران شالکه به توافق رسید.او که ژانویه امسال به شکل قرضی از بایرن به اینتر ملحق شد، می‌توانست با مبلغ 16 میلیون یورو به خرید قطعی تیم ایتالیایی تبدیل شود اما مانچینی، سرمربی نرآتزوری او را نمی‌خواهد.در این شرایط، هرچند خالق پنجاهمین هت‌تریک تاریخ جام‌جهانی پیشنهاد شالکه را به درخواست استوک‌سیتی ترجیح داده اما رئیس باشگاه انگلیسی  هنوز از جذب او ناامید نشده است.ملی‌پوش 23 ساله، طعمه اینتر برای جذب پریسیچ از ولفسبورگ است و شاید در ازای بخشی از قرارداد حضور بازیکن کروات، راهی تیم سبزپوش آلمان شود..

میلان خواهان جذب گوندوگان

روسونری به جذب ابراهیموویچ و گوندوگان ابراز تمایل کرد.به گزارش "ورزش سه"، میلان برای فصل نقل و انتقالات تابستانی برنامه‌های زیادی دارد. سران این تیم بعد از جذب لوئیز آدریانو، آندریا برتولاچی و کارلوس باکا قصد دارند برای آوردن گوندوگان با بروسیا دورتموند وارد مذاکره شوند. این درحالی است که این هافبک ترک‌تبار به تازگی قرارداد خود را با زردپوشان وست‌فالن تا سال 2017 تمدید کرد.
"گاتزتا دلو اسپورت" نوشت آدریانو گالیانی ،نایب رئیس باشگاه میلان، حاضر نیست اسم گوندوگان را از لیست خرید خود حذف کند و به خرید او حتی در فصل نقل و انتقالات زمستانی هم راضی است. وی همچنین مایل است ابراهیموویچ را هم به تیمش بازگرداند. این بازیکن سوئدی تا پایان فصل آینده با پاری سن‌ژرمن قرارداد دارد.

بگوویچ به چلسی پیوست

روزنامه گاردین از پیوستن دروازه‌بان تیم ملی بوسنی به چلسی خبر داد.چلسی که پترچک را در بازار نقل و انتقالات به تیم آرسنال فروخت برای این دروازه‌بان جانشین پیدا کرد و آسمیر بگوویچ دروازه‌بان بوسنی در جام جهانی برزیل را که در تیم استوک سیتی فعالیت می‌کرد به استمفورد بریج آورد.روزنامه گاردین امروز اعلام کرد باشگاه استوک پیشنهاد ۸ میلیون پوندی چلسی برای بگوویچ را پذیرفته است. علاوه بر آن مارکو ون‌گینخل نیز به عنوان بخشی از پول قرارداد بگوویچ راهی استوک سیتی خواهد شد. به این ترتیب آسمیر بگوویچ پس از رادامل فالکائو دومین خرید ژوزه مورینیو در این فصل خواهد بود. این دروازه‌بان در جام جهانی برزیل در سه بازی بوسنی به میدان رفت و در بازی با ایران نیز دروازه‌اش توسط رضا قوچان نژاد باز شد.تیبو کورتوآ و آسمیر بگوویچ دو دروازه‌بان چلسی در فصل جدید لیگ برتر خواهند بود.

فن پرسی فردا در تست پزشکی فنرباغچه

رابین فن پرسی، مهاجم باتجربه منچستریونایتد، فردا راهی ترکیه خواهد شد تا بعد از حضور در تست ‏پزشکی فنرباغچه، انتقالش به این باشگاه را نهایی کند.‏

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه فنرباغچه روز پنج شنبه اعلام کرد که مذاکرات با منچستریونایتد برای ‏انتقال فن پرسی را آغاز کرده است و به نظر می رسد آنها با باشگاه انگلیسی برای این انتقال به توافق ‏رسیده اند. ‏
عزیز ایلدریم، رئیس باشگاه فنرباغچه، به خبرنگاران گفت:" رابین فن پرسی روز یکشنبه در استانبول ‏خواهد بود."‏
سایت گل ادعا کرده که فن پرسی در حال مذاکره با منچستریونایتد است تا برای جدایی از این باشگاه، ‏مبلغی به عنوان غرامت دریافت کند. او مایل است مبلغی از سال آخر قراردادش با شیاطین سرخ را ‏دریافت کند.‏
فنرباغچه هفته گذشته نانی، هافبک پرتغالی را از منچستریونایتد خریده بود.‏

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۳ روز قبل
رسمی: متیو دارمیان به منچستریونایتد پیوست

متیو دارمیان، مدافع راست باشگاه تورینو، امروز بصورت رسمی به جمع شیاطین سرخ اضافه شد.

به گزارش "ورزش سه"، دارمیان که اولین بار، سال گذشته با درخشش در جام جهانی، در ترکیب تیم ملی ایتالیا نامش را بر سر زبان ها انداخت، به یکی از گزینه های اصلی منچستریونایتد در فصل نقل و انتقالات بدل شده بود و در نهایت نیز این انتقال نهایی شد.

دارمیان جمعه وارد منچستر شده بود تا تست های پزشکی باشگاه را پشت سر بگذارد و دقایقی پیش باشگاه تورینو در وبسایت خود، ضمن تشکر از زحمات این بازیکن در سه سال اخیر، رسما اعلام کرد که کار انتقال دارمیان به منچستریونایتد نهایی شده و او از امروز بازیکن این باشگاه محسوب می شود. قرارداد دارمیان 5 ساله به ارزش 18 میلیون یورو است.
دارمیان دومین بازیکنی است که امروز به منچستریونایتد می پیوندد. پیش از او، کار انتقال شواین اشتایگر از بایرن مونیخ قطعی شده بود.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۳ روز قبل
زلاتان به میلان نزدیک شد

نشریه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت ادعا کرد زلاتان ابراهیموویچ، ستاره پاری سن ژرمن، با مدیران میلان ‏برای انتقال به این باشگاه به توافق رسید.‏

به گزارش "ورزش سه"، این ستاره سوئدی که بین سال های 2010 تا 2012 برای روسونری بازی کرد، ‏آماده است تا در این تابستان به سن سیرو برگردد. ‏
گفته می شود مینو رایولا، مدیر برنامه های زلاتان، با آدریانو گالیانی، نایب رئیس میلان، بر سر ‏قراردادی سه ساله با دستمزد خالص 6 میلیون یورویی به توافق رسیده است.‏
پاری سن ژرمن هم برای فروش ستاره سوئدی اش حداقل 6 میلیون یورو می خواهد؛ هرچند آنها ترجیح ‏می دهند پیش از فروش زلاتان، ابتدا جانشین مناسبی برای او پیدا کنند.‏

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۲ روز قبل

چلسی خواهان جذب پدرو رودریگز

چلسی قصد دارد برای خرید پدرو رودریگز، مهاجم بارسلونا، پیشنهادی به این باشگاه ارائه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود اینکه پدرو به تازگی قراردادش با بارسا را تمدید کرده، با حضور نیمار، سوارز و مسی، عملا جایی در تیم اصلی نخواهد داشت. موندو دپورتیوو مدعی شد که قرارداد جدید، رقم فسخ پدرو را از 150 میلیون به 30 میلیون رسانده تا خرید او برای تیم‌های دیگر راحت تر شود. آرسنال و لیورپول نیز از مشتریان پدرو هستند. با این حال، رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که چلسی به دنبال جذب پدرو است و قصد دارد از او به عنوان زوج هازارد استفاده کند.

هافبک 27 ساله هنوز تصمیمی مبنی بر ماندن در تیم یا جدایی نگرفته ولی پیش تر ، عنوان کرده بود که پیشنهادات دیگر تیم‌ها را بررسی خواهد کرد.

آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۱۸۲ روز قبل

کاسیاس با چشمانی اشکبار از هواداران رئال خداحافظی کرد

به گزارش کاپ، ایکر کاسیاس، گلر باتجربه رئال مادرید سرانجام پس از 25 سال حضور در سانتیاگو برنابئو مجبور شد از این تیم خداحافظی کند و از فصل آینده پیراهن پورتو پرتغال را بر تن کند. کاسیاس، امروز در کنفرانسی خبری با چشمانی اشکبار به هواداران رئال مادرید گفت:من امروز به این استادیوم بزرگ آمده ام تا از همه شما خداحافظی کنم. به خصوص از هواداران مادرید. از دیروز، من دیگر بازیکن رئال مادرید نیستم و عضو باشگاه پورتو خواهم بود. من به دلایل زیادی به زودی به پورتو می روم.اول ازهمه بخاطر هیجانی که سرمربی این تیم به من انتقال داده است، به پورتو می روم. دوم آنکه، آنها با محبتی که از خود نشان داده اند، توانسته اند مرا به خودشان جذب کنند. من هر کاری بتوانم انجام می دهم تا آنها را نا امید نسازم؛ با تمام وجود مبارزه می کنم و تلاش می کنم تا جایی که امکانش هست، با این تیم قهرمانی های زیادی را به دست آورم.کاسیاس که به شدت احساساتی شده بود و به سختی کلمات را ادا می کرد، در ادامه از هواداران رئال درخواست کرد همیشه او را به عنوان انسانی خوب به یاد بیاورند: این باشگاه تنها به من یاد نداد که چگونه یک ورزشکار باشم، بلکه به من یاد داد که چگونه یک انسان باشم. من از تمام مربیانم، درس های زیادی گرفته ام. آنها یک رکن اساسی در پیشرفت و همچنین دوران حرفه ای من بودند. هر روز ما بخشی از رئال مادرید را تشکیل می دادیم و آنها همیشه از من حمایت کرده اند. من می خواهم از پدر و مادرم و همه اعضای خانواده ام تشکر کنم.   از هواداران مادرید هم بخاطر اینکه از من حمایت کردند، به من کمک کردند قهرمانی و بالا بردن جام را تجربه کنم و برای اینکه در لحظات شاد و غم انگیز در کنارم بودند، سپاسگزارم. هر زمان که برای بلند شدن به حمایتشان نیاز داشتم، دستشان را به سوی من دراز کردند. من نمی خواهم به عنوان یک گلر خوب یا بد در خاطره ها بمانم، فقط می خواهم با تمامی اشتباهاتی که داشته ام، به عنوان یک انسان خوب همیشه از من یاد بشود.ممنونم، ممنونم. هزاران تشکر تقدیم شما باد. هرجایی که بروم، همیشه فریاد می زنم هالا مادرید!من مطمئن هستم که در آینده بار همدیگر را ملاقات می کنیم. نمی خواهم خداحافظی کنم چراکه این خداحافظی نیست. من امیدوارم خیلی زود شما رو ببینم. از همه شما سپاسگزارم..

ای کاااااااااش میموند :(

آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۱۸۲ روز قبل

رونالدینیو به لیگ برزیل پیوست..

رونالدینیو بازیکن ارسطوره‌ای فوتبال برزیل به لیگ کشور خود بازگشت..

به گزارش گروه ورزشی «خبرگزاری دانشجو»، به نقل از اسکای اسپورت نیوز، رونالدینیو ستاره  نام آشنای فوتبال جهان که سال‌هاست در میادین و لیگ‌های مختلف سراسر جهان فوتبال بازی می کند، حالا حالا قصد خداحافظی فوتبال را ندارند و می‌خواهد همچنان فعالیتش را در لیگ خانگی و لیگ برزیل ادامه دهد. وی به تازگی در راستای تحقق بخشیدن به این هدف خود با باشگاه فلامیننس قرارداد یک ساله منعقد کرده است و تا سال 2016  در ترکیب این این باقی خواهد ماند.
  گفتنی است: رونالدینیو دارنده دو توپ طلا جهانی است و سابقه حضور در تیم‌های پاری سن ژرمن، بارسلونا و آث میلان را دارد.

ایجنت لاوتزی: آماده مذاکره با یووه هستیم

مدیر برنامه‌های ازکوئیل لاوتزی، هافبک پاری سن ژمن عنوان کرد که او و موکلش آماده مذاکره با یوونتوس هستند.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم آرژانتینی که وارد سال آخر قراردادش با پاری سن ژرمن شده، قصد دارد در این تابستان از پارک ده پرنس جدا شود. مدیر برنامه‌های او نیز عنوان کرد که آنها آماده مذاکره با یوونتوس هستند.

او گفت:" من رابطه ی خیلی خوبی با ماروتا و آلگری دارم. در گذشته، چندین بار صحبت کردیم ولی اخیرا، سوالی درباره لاوتزی از من نشده است. عجله ای نداریم. لاوتزی می‌تواند در پاری سن ژرمن بماند، قراردادش به پایان برسد و سپس تصمیم بگیرد. در حال حاضر صحبت از چندین باشگاه بزرگ مطرح شده است. یووه تیم خوبی است. اگر تماس بگیرند، اماده مذاکره خواهیم بود. ازکوئیل می‌تواند به ایتالیا باز گردد و سری آ همیشه در ذهن اوست. حتی در گذشته اینتر هم مذاکراتی انجام داده ولی سیاست‌ها و حقوق پایین پیشنهادی، روند انتقال را کند کرد."

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۲ روز قبل
توافق یونایتد و ساوتهمپتون برای انتقال اشنایدرلین

باشگاه منچستریونایتد با ساوتهمپتون بر سر انتقال مورگان اشنایدرلین، هافبک فرانسوی این تیم به توافق رسیدند.

به گزارش"ورزش سه"، هافبک فرانسوی روز گذشته در کمپ تمرینی یونایتد در حال انجام تستهای پزشکی بود و انتظار میرود به زودی این انتقال از سوی باشگاهها رسمی شود.یونایتد از ماه گذشته برای خرید شیندرلین در تلاش است و امیدوار است که ساوتهمپتون پیش از سفر آنها به آمریکا، راضی به فروش مورگان شود.

پس از دیپای، دارمیان و شواین اشتایگر، اشنایدرلینبه چهارمین خرید یونایتد در نقل و انتقالات تبدیل خواهد شد. شیندرلین و شواینی با مایکل کریک، آندر هررا و خوان ماتا در خط میانی رقابت خواهند داشت. اشنایدرلین نقش کلیدی در صعود ساوتهمپتون به لیگ اروپا داشت و 4 گل در 26 بازی برای این تیم به ثمر رساند.

لیورپول خواهان معاوضه بالوتلی با ماریو گومز

باشگاه لیورپول قصد دارد ماریو بالوتلی، مهاجم خود را با ماریو گومز، مهاجم فیورنتینا معاوضه کند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از یک فصل نا امید کننده در لیورپول، بالوتلی خواهان بازگشت به ایتالیا است ولی تیم مناسبی، خواهان جذب او نبوده است. Sport Mediaset گزارش داد که لیورپول، بالوتلی را به فیورنتینا پیشنهاد داده تا در ازای او، ماریو گومز را به خدمت بگیرد. هر دو بازیکن به صورت قرضی برای یک فصل منتقل می‌شوند و در پایان فصل آینده درباره وضعیتشان تصمیم گیری خواهند کرد.
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۱۸۱ روز قبل

سرمربی سابق چلسی و یووه هدایت لسترسیتی را برعهده گرفت

به گزارش وبسایت نود، کلودیو رانیری سرمربی ایتالیایی که سابقه هدایت چلسی را در لیگ برتر در کارنامه اش دارد، به عنوان سرمربی جدید لسترسیتی انتخاب شد.قرارداد رانیری با لستر سه ساله خواهد بود.لسترسیتی ماه قبل با نایجل پیرسون قطع همکاری کرد. این مربی، لسترسیتی را در فصل قبل به رتبه چهاردهم رسانده بود.

آواتار maryam 7

آخرین وضعیت نقل و انتقالات میلان

به گزارش گاتزتا، بایر لورکوزن برای به خدمت گرفتن چرچی علاقه نشان داده اند.
گابریل، دروازه بان جوان میلان به صورت قرضی به تیم ناپولی خواهد پیوست.
RAI گزارش می دهد الکس به امضای قرارداد با سانتوس بسیار نزدیک است و خبر رسمی این انتقال تا چند ساعت آینده اعلام می شود.
به گزارش گاتزتا، قرارداد حق پخش تلویزیونی میلان از 73 میلیون به 85 میلیون افزایش یافته است.
مالاگا،تولوز،کیه وو، کالیاری برای جذب آگاتزی به میلان پیشنهاد خود را ارسال کرده اند.
به گزارش  توتو اسپورت، میلان این هفته کار خرید رومانیولی را تمام می کند.
RAI ، گزارش می دهد زنیت مبلغ درخواستی خود برای ویتسل را کاهش داده و اکنون آن ها خواهان 28 میلیون هستند.
به گزارش میلان نیوز، مدیر برنامه های سوسو گفته است که این بازیکن در میلان می ماند.
به گزارش میلان نیوز، زاکاردو و آلبرتاتزی در لسیت فروش میلان قرار دارند.

آواتار maryam 7

شواین اشتایگر با قراردادی سه ساله رسما به منچستر یونایتد پیوست

هافبک آلمانی پیشین تیم فوتبال بایرن‌مونیخ با قراردادی که او را تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ به منچستریونایتد متعهد می‌کند، رسماً به جمع شاگردان لوئیز فن‌خال پیوست.
به گزارش شفقنا ورزشی، دوران ۱۷ ساله حضور باستین شواین‌اشتایگر در بایرن مونیخ با درج امضای وی پای قرارداد سه ساله‌اش با منچستریونایتد به طور رسمی به پایان رسید. باشگاه منچستریونایتد با تأیید این خبر در سایت خود، ارزش این قرارداد را ۱۴ میلیون پوند اعلام کرده است.
شواین‌اشتایگر روز یکشنبه در تست پزشکی باشگاه منچستریونایتد شرکت کرد و با پذیرفته شدن در آن امروز (دوشنبه) رسماً به سرمربی پیشین خود در بایرن مونیخ، ملحق شد.
فن‌خال بازیکنی را به خدمت گرفته که باور دارد تجربه‌اش می‌تواند به شیاطین سرخ کمک فراوانی کند و انتظار می‌رود که این هافبک آلمانی را در کنار مورگان اشنایدرلین، بازیکنی که به زودی قرار است از ساوتهمپتون به منچستری‌ها ملحق شود، قرار دهد. این زوج آلمانی – فرانسوی برای ایستادن در قلب میدان باید با بازیکنانی همچون مایکل کریک، آندر هررا و دلی بلیند رقابت کنند.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۱ روز قبل
انتقال استرلینگ، و رکوردهایی که شکسته شد !

وبسایت رسمی برنامه نود - استرلینگ با ۴۹ میلیون پوند راهی منچسترسیتی خواهد شد.
به گزارش وبسایت نود، انتقال استرلینگ به منچسترسیتی با ۴۹ میلیون پوند که مبلغی هنگفت به حساب می آید، رکوردهای جالبی را بر جای خواهد گذاشت:
۱. استرلینگ با این انتقال گرانقیمت ترین بازیکن زیر ۲۱ سال جهان لقب خواهد گرفت.۲. دوازدهمین انتقال گرانقیمت تاریخ دنیای فوتبال.۳. گرانقیمت ترین بازیکن انگلیسی تاریخ.
۴. دومین بازیکن گرانقیمت بریتانیایی بعد از گرت بیل.۵. گران ترین انتقال تاریخ باشگاه منچسترسیتی.۶. سومین فروش گرانقیمت لیورپول، بعد از سوارز و تورس.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۱ روز قبل

ادعای‌لو پاریزین:انتقال دی‌ماریا به PSGنهایی شده

روزنامه لو پاریزین مدعی شد که انتقال دی‌ماریا به پاری سن ژرمن نهایی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، ال فیدئو که فصل ضعیفی را در منچستر سپری کرد، بار دیگر پیشنهاداتی از پاری سن ژرمن در اختیار دارد. پاریسی ها قصد داشتند در زمان حضور دی ماریا در رئال او را به خدمت بگیرند ولی قانون فیرپلی مالی مانع پرداخت مبلغ مورد نیاز رئال شده بود. حال با تغییرات ایجاد شده، پاریسی ها قصد دارند بار دیگر هزینه ی زیادی در نقل و انتقالات انجام داده و 60 میلیون یورو برای خرید دی ماریا به منچستریونایتد پرداخت کنند. انتقالی که به اعتقاد پاریسین، نهایی شده و به زودی رسمی خواهد شد.

همچنین منچستریونایتد در قابل دی ماریا، قصد دارد ادینسون کاوانی، مهاجم پاریسن ژرمن را به خدمت بگیرد.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۱ روز قبل

یک مهاجم دیگر از بایرن در لیست فن خال

یک-مهاجم-دیگر-از-بایرن-در-لیست-فن-خال

وبسایت رسمی برنامه نود - فن خال نسبت به جذب لواندوفسکی علاقه خود را نشان داده است.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف انگلیس نوشته است که لوئیز فن خال تمایل دارد تا لواندوفسکی را به تیمش بیاورد. البته بعید است بایرن حاضر شود مهاجم لهستانی خود را از دست بدهد.

شیاطین سرخ حاضرند برای وی نزدیک ۴۵ میلیون پوند خرج کنند.

منچستریونایتد پیش از این برای جذب مولر نیز علاقه خود را نشان داده بود، اما به نظر می آید بایرن مایل به فروش هیچ یک از این دو بازیکن نیست.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۰ روز قبل

اشنایدرلین: نمی‌شد فرصت پیوستن به منچستریونایتد را از دست داد

اشنایدرلین-نمیشد-فرصت-پیوستن-به-منچستریونایتد-را-از-دست-داد

وبسایت رسمی برنامه نود -   هافبک فصل گذشته ساوتهمپتون عنوان کرد فرصت پیوستن به سرخپوشان شهر منچستر چیزی نبوده که بشود به سادگی از آن گذشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، مورگان اشنایدرلین ۲۵ ساله پس از عقد قراردادی چهار ساله با شیاطین سرخ  گفت: وقتی متوجه شدم که منچستریونایتد علاقه‌مند به جذب من است، تصمیم‌گیری برایم آسان‌تر شد. هفت سال فوق‌العاده را با ساوتهمپتون سپری کردم، باشگاهی که همیشه در قلب من جای خواهد داشت، اما عضوی از منچستریونایتد بودن و کمک به این باشگاه بزرگ فرصتی بود که نمی‌شد از دستش داد. می‌دانم که منچستریونایتد برای هواداران خود در سرتاسر دنیا چه معنایی دارد و بی‌صبرانه می‌خواهم بازی در این تیم را تجربه کنم.

لوئیز فن‌خال هم در خصوص هافبک فرانسوی تیمش عنوان کرد: اشنایدرلین بازیکن خیلی مستعدی است و انرژی و توانایی بالایی هم دارد. مهارت‌هایی که او دارد باعث تکمیل شدن بازیکنانی می‌شود که ما داریم. خیلی خوشحالم که این انتقال را پیش از تور آمریکایی‌مان قطعی کردیم. این تور برای ما از جنبه آماده‌سازی برای فصل جدید خیلی مهم خواهد بود و به مورگان و بازیکنان جدید این فرصت را می‌دهد تا به هواداران منچستریونایتد نشان بدهند که می‌توانند در کنار یکدیگر به چه دستاوردهایی برسند.

شیاطین سرخ در تور آمریکا به ترتیب با تیم‌های کلوب آمه‌ریکای مکزیک در سیاتل، سن‌خوزه ارث‌کوئیک آمریکا در سان‌فرانسیسکو، بارسلونا در کالیفرنیا و پاری‌سن‌ژرمن در شیکاگو بازی‌های دوستانه‌ برگزار خواهند کرد.

شاگردان لوئیز‌ فن‌خال در نخستین بازی فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ برتر انگلیس در تاریخ ۸ آگوست (۱۷ مرداد) در اولدترافورد پذیرای تاتنهام خواهند بود.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۷۹ روز قبل

روبین فن پرسی به فنرباغچه پیوست

به گزارش "ورزش سه"، فن پرسی از دو روز پیش در استانبول حضور داشت و تست های پزشکی فنرباغچه را نیز با موفقیت پشت سر گذاشته بود؛ با این حال امضای قرارداد نهایی تا امروز به طول انجامید.

دقایقی پیش فنرباغچه در توئیتر خود رسما اعلام کرد که با 12 میلیون پوند، فن پرسی را از یونایتد به خدمت گرفته و به او سالیانه 6 میلیون یورو نیز حقوق پرداخت خواهد کرد.بدین ترتیب فن پرسی به گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ این باشگاه مبدل شد.

او در فنر به هم تیمی سابق خود در یونایتد یعنی نانی ملحق خواهد شد. فن پرسی سه سال پیش با 22 میلیون پوند، از آرسنال به یونایتد پیوسته بود و در اولین فصل حضورش، ضمن کسب آقای گلی لیگ برتر، یونایتد را به قهرمانی بیستم خود در انگلیس رهنمون کرد. او فصل گذشته به دلیل مصدومیت تنها 27 بازی برای شیاطین سرخ انجام داد و 10 گل نیز به ثمر رساند.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۷۹ روز قبل

توافق بایرن و یوونتوس برای انتقال ویدال به مونیخ

چند رسانه ایتالیایی ادعا کرد‌ه‌اند قهرمان آلمان برای به خدمت گرفتن هافبک شیلیایی بانوی پیر پیشنهادی ارائه داده که مورد قبول نایب قهرمان فصل گذشته اروپا واقع شده است.

به گزارش وب سایت نود به نقل از تسنیم، چند منبع خبری در ایتالیا از جمله شبکه اسکای‌اسپورت ایتالیا اعلام کردند تیم فوتبال بایرن‌مونیخ، قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگای آلمان برای خرید آرتورو ویدال از یوونتوس به بانوی پیر ۴۰ میلیون یورو پیشنهاد کرده و قهرمان فصل گذشته سری A نیز آن را پذیرفته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که یوونتوس برای فروش هافبک شیلیایی خود ۴۵ میلیون یورو درخواست کرده اما به دریافت ۴۰ میلیون یورو که این رقم شامل پاداش‌های مرتبط با عملکرد بازیکن در مونیخ می‌شود، رضایت داده است.

به گزارش اسکای اسپورت ایتالیا، فرناندو فلیسویچ، مدیر برنامه‌های ویدال اکنون در مونیخ به سر می‌برد تا در مورد شرایط عقد قرارداد با بایرن‌مونیخ مذاکره کند و انتقال این بازیکن ملی‌پوش به مونیخ قریب‌الوقوع به نظر می‌رسد.

در همین حال نشریه استمپای ایتالیا هم نوشته که قرارداد مابین ویدال و بایرن‌مونیخ را باید قطعی دانست که این قرارداد چهار ساله خواهد بود و هافبک تیم ملی شیلی بابت هر فصل حضورش در میان باواریایی‌ها ۶،۵ میلیون یورو حقوق می‌گیرد.

ویدال سال ۲۰۱۱ نیز در آستانه پیوستن به بایرن‌مونیخ قرار داشت زمانی که باواریایی‌ها قصد داشتند او را از چنگ یوونتوس درآورند و همان موضوع باعث بروز جنجالی بزرگ میان بانوی‌پیر و بایرن‌مونیخ شد. آن سال یوونتوس توانست ویدال را با قراردادی ۱۲،۵ میلیون یورویی از لورکوزن به خدمت بگیرد.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۷۷ روز قبل

یوونتوس در پی عقد قرارداد با ایسکو

ایسکو

ایسکو

یوونتوس قصد دارد هافبک اسپانیایی تیم فوتبال رئال‌مادرید را به خدمت بگیرد.

به گزارش ورزش 11، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا ادعا کرده که با توجه به قریب‌الوقوع بودن پیوستن آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی یوونتوس به بایرن‌مونیخ، بانوی پیر برای پُر کردن جای وی، ایسکو هافبک اسپانیایی رئال‌مادرید را که در ایتالیا تحسین‌کنندگان فراوانی دارد، هدف گرفته است.

روز گذشته (پنجشنبه) برخی از رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند که تیم‌های بایرن‌مونیخ و یوونتوس برای انتقال ویدال به ورزشگاه آلیانتس آره‌نا به توافق رسیده‌اند و تنها برخی مسائل جزیی مانده که طرفین بر سر آنها نیز باید توافق حاصل کنند.

پیوستن ویدال به بایرن‌مونیخ با توجه به اینکه آندره‌آ پیرلو نیز یوونتوس را به مقصد نیویورک سیتی ترک کرده، بانوی‌پیر را مجاب به جذب یک هافبک جدید خواهد کرد و فرانیسیکو آلارکُن گزینه نخست بانوی‌پیر است.

این نخستین باری نیست که یوونتوس برای جذب هافبک پیشین مالاگا ابراز تمایل می‌کند هرچند بعید نیست این بار هم همچون دفعات قبل به هدف خود نرسد. یووه اما گزینه‌های دیگری هم برای تقویت خط میانی خود دارد که از جمله آنها می‌‌توان به ماریو گوتسه، هافبک آلمانی بایرن‌مونیخ و اسکار، بازیساز برزیلی چلسی اشاره کرد.

اونز راهی اورتون خواهد شد.

جاین اوانز

جاین اوانز

اختصاصی | مدافع منچستر یونایتد در یک قدمی پیوستن به باشگاه اورتون قرار دارد

به گزارش ورزش 11، منابع خبری در بریتانیا اعلام کرده اند که جانی ایوانز مدافع اهل ایرلندشمالی در آستانه انتقال به اورتون قرار دارد، شیاطین سرخ برای این بازیکن طلب ۱۰ میلیون پوند کرده بودند ولی در نهایت دو طرف بر سر هشت میلیون پوند به توافق رسیدند و به زودی انتقال این بازیکن نهایی خواهد شد.

اوانز بیش از ۹ سال در یونایتد حضور داشت و سال ۲۰۰۷ اولین بازیش را برای تیم اصلی انجام داد، او ۱۹۸ بار با پیراهن شیاطین سرخ به میدان رفت.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۷۷ روز قبل
روبینیو به گوانگژوی چین پیوست

ستاره برزیلی سابق رئال مادرید و میلان، امروز با باشگاه گوانگژو قراردادی 6 ماه امضا کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روبینیو دومین خرید برزیلی گوانگژو پس از پائولینیو، در طی یک ماه گذشته است. با روی کار آمدن فلیپه اسکولاری در این تیم چینی، به نظر می رسد که باید منتظر ورود بازیکنان برزیلی دیگر نیز به گوانگژو باشیم.

روبینیو پس از اتمام قراردادش با میلان، بدون تیم بود و به عنوان بازیکن آزاد و به مدت 6 ماه راهی گوانگژو شد تا این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا و نیز لیگ چین همراهی کند. این ستاره برزیلی، در کوپا آمریکا برای تیم ملی کشورش به میدان رفت و بازی های بدی نیز به نمایش نگذاشت.
او سال 2008 با رقم 33 میلیون پوند از رئال به سیتی پیوست و سپس از این تیم با قراردادی 5 ساله راهی آث میلان شد. روبینیو در 5 سال اخیر، دو مقطع نیز بصورت قرضی برای سانتوس برزیل بازی کرد.
آواتار سمانه علیزاده
احتمال بازگشت والدس به لالیگا جدی شد

پس از صحبتهای اخیر فان خال، احتمال بازگشت والدس به لالیگا و والنسیا قوت گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، لوئیس فان خال به دنبال فروش والدس است و علاقه ای به حفظ او ندارد. مارکا مدعی شد که والنسیا احتمالا مقصد بعدی گلر 33 ساله منچستر خواهد بود. مدیر برنامههای والدس صحبتهایی با والنسیا داشته و سران باشگاه شرایط و قیمت حدودی او را پرس و جو کردند.

شاگردان نونو اسپیریتو که فصل را در رده ی چهارم به پایان رساندند، با مصدومیت طولانی مدت دیگو آلوس به دنبال دروازه بان جدید هستند.
آواتار سمانه علیزاده
فان خال راه خروج دی ماریا از منچستر را بست

در حالیکه تصور می شد آنخل دی ماریا با پاری سن ژرمن به توافق کلی رسیده و یونایتد را ترک خواهد کرد، لوئیس فان خال منکر هرگونه جدایی ستاره آرژانتینی تیمش شد.

به گزارش "ورزش سه"، دی ماریا تابستان گذشته با قیمت 75 میلیون یورو از رئال به منچستریونایتد پیوست اما نتوانست در ایده های تاکتیکی فان خال موفق ظاهر شود. او در انتهای فصل گذشته، توسط این سرمربی هلندی به یک بازیکن نیمکت نشین مبدل شده بود.

در چند روز اخیر، خبری در رسانه های فرانسه و انگلیس منتشر شد مبنی بر توافق دی ماریا با پاری سن ژرمن اما فان خال در گفتگو با خبرنگاران، هرگونه راه جدایی دی ماریا را مسدود کرد.

او به خبرنگاران گفت:" فوتبال یک پروسه تدریجی است و موفقیت در آن یک شبه به دست نمی آید. ما در مرحله پیشرفت قرار داریم و انتظار من این است که دی ماریا نیز خودش را در همین مسیر قرار دهد. با او صحبت کرده ام و به من گقت که 25 جولای به تمرینات اضافه خواهد شد. او حرفی از جدایی نزد و خواهیم دید که چه اتفاقاتی خواهد

رم؛مشتری جدید هافبک چلسی

باشگاه رم قصد دارد با باشگاه چلسی برای جذب محمد صلاح، هافبک این تیم وارد مذاکره شود.

به گزارش "ورزش سه"، صلاح در زمستان فصل گذشته راهی فیورنتینا شد و عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشت. با این حال، او تصمیم گرفت که در این تیم نماند و فعلا بازیکن چلسی محسوب می‌شود. او که در چلسی، خواهان زیادی ندارد، بار دیگر قصد جدایی از این تیم و پیوستن به یک تیم ترجیحا سری آ دارد. مورینیو نیز او را به اردوی پیش فصل دعوت نکرده تا خیال او را از بابت آینده اش در این تیم راحت کند.
اسکای اسپورتس مدعی شد که والتر ساباتینی، روز گذشته در لندن بوده و احتمالا با سران چلسی برای جذب صلاح ملاقاتی داشته است. اینتر نیز از مشتریان جدی صلاح است ولی نراتزوری برای خرید بازیکن، باید چندین بازیکن خود را بفروشد.به گزارش "ورزش سه"، صلاح در زمستان فصل گذشته راهی فیورنتینا شد و عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشت. با این حال، او تصمیم گرفت که در این تیم نماند و فعلا بازیکن چلسی محسوب می‌شود. او که در چلسی، خواهان زیادی ندارد، بار دیگر قصد جدایی از این تیم و پیوستن به یک تیم ترجیحا سری آ دارد. مورینیو نیز او را به اردوی پیش فصل دعوت نکرده تا خیال او را از بابت آینده اش در این تیم راحت کند.
اسکای اسپورتس مدعی شد که والتر ساباتینی، روز گذشته در لندن بوده و احتمالا با سران چلسی برای جذب صلاح ملاقاتی داشته است. اینتر نیز از مشتریان جدی صلاح است ولی نراتزوری برای خرید بازیکن، باید چندین بازیکن خود را بفروشد.

آواتار سمانه علیزاده
رسمی: کیکو کاسیا به رئال مادرید پیوست

کیکو کاسیا، دروازه بان باشگاه اسپانیول، با عقد قراردادی 5 ساله به رئال مادرید پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی پیش رسانه های اسپانیا خبر از توافق دو باشگاه اسپانیول و رئال مادرید برای انتقال کاسیا داده بودند و دقایقی پیش رئیس باشگاه اسپانیول در نشستی خبری، ضمن تایید این خبر گفت که امروز صبح کار انتقال کاسیا به رئال نهایی شده است.

قرارداد این بازیکن 5 ساله به ارزش 6 میلیون یورو خواهد بود. این دروازه بان فردا راهی استرالیا خواهد شد تا به اردوی رئال اضافه شود. او با بخشیدن بخشی از طلب خود از سال گذشته، کار پیوستنش به رئال را سرعت بخشید.

رئال مادرید پس از جدا شدن ایکر کاسیاس و متوقف شدن مذاکرات با منچستریونایتد برای انتقال دخیا، پروسه جذب کاسیا را با جدیت بیشتری پیگیری کرد و در نهایت امروز موفق شد این دروازه بان 28 ساله را بصورت قطعی
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۷۶ روز قبل

رسمی: فابین دلف به منچسترسیتی پیوست

باشگاه منچسترسیتی اعلام کرد که فابین دلف، ستاره استون ویلا، را با قراردادی 5 ساله به خدمت گرفته ‏است.‏

به گزارش "ورزش سه"، دلف که در ژانویه گذشته قراردادش با استون ویلا تمدید کرده بود، خبر انتقالش ‏به سیتی را تکذیب کرده بود اما دقایقی پیش باشگاه منچسترسیتی به طور رسمی این انتقال را تایید کرد.‏
او قرار است در فصل پیش رو پیراهن شماره 18 منچسترسیتی را به تن کند و از چند روز دیگر به ‏اردوی این تیم در استرالیا ملحق خواهد شد. ‏
مانوئل پیگرینی هم با ابراز رضایت از پیوستن دلف به تیمش، گفت:" فابین دلف بازیکنی استثنایی است. ‏من منتظر کار کردن با او هستم. او در فصول اخیر در استون ویلا بسیار تاثیرگگذار بود و اکنون یکی از ‏آینده دارترین هافبک های لیگ برتر است."‏
دلف در سال 2009 و زمانی که تنها 19 سال داشت به استون ویلا پیوست و 6 بازی ملی هم برای ‏انگلیس انجام داده است.‏
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۷۵ روز قبل
رسمی:یحیی سانوگو از آرسنال به آژاکس پیوست

ساعتی پیش تایید شد که یحیی سانوگو، مهاجم فرانسوی آرسنال، یک فصل بصورت قرضی به آژاکس آمستردام پیوسته است.

به گزارش "ورزش سه"، سانوگو که عضو تیم زیر 21 ساله های فرانسه است، سال 2013 به آرسنال پیوست اما بازی های او نتوانست آرسن ونگر، سرمربی توپچی های لندن را متقاعد کند. او زمستان گذشته بصورت قرضی به کریستال پالاس منتقل شد اما پس از بازگشت به آرسنال، ونگر حاضر نشد نام او را در لیست بازیکنان فصل بعد قرار دهد و ترجیح داد چوبا آکپوم را از تیم دوم باشگاه به تیم اول منتقل کند.

ساعتی پیش باشگاه آژاکس در توئیتر خود خبر انتقال قرضی سانوگو را تایید کرد و بدین ترتیب این مهاجم، فصل 2015-2016 را در آژاکس توپ خواهد زد.

آرسن ونگر در واکنش به این انتقال گفت:" سانوگو نیاز داشت بیشتر بازی کند و این حق او بود. او زمانیکه به ما ملحق شد مصدوم بود و حالا آماده بازی است. شک ندارم که او برای آژاکس مهره موثری خواهد بود."
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۷۴ روز قبل

گومز در آستانه ترک فیورنتینا

ماریو گومز، در آستانه ترک فیورنتینا و پیوستن به بشیکتاش قرار دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم آلمانی سال 2013 از بایرن مونیخ به فیورنتینا پیوست ولی نتوانست عملکرد خوب خود را تکرار کرده و تنها 7 گل به ثمررساند. حال، کالچومرکاتو مدعی شد که گومز با بشیکتاش به توافق رسیده و قراردادی 3 ساله با حقوقی 5 میلیون یورویی به ثبت رسانده است همچنین این وبسایت عکسی از پیش قرارداد گومز با این باشگاه نیز منتشر کرده است.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۷۴ روز قبل

چلسی پیشنهادی ۲۶ میلیون پوندی برای مدافع اورتون ارائه می کند.

چلسی-پیشنهادی-26-میلیون-پوندی-برای-مدافع-اورتون-ارائه-می-کند

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی آماده ارائه پیشنهاد دوم برای استونز است.

به گزارش وبسایت نود، بعد از رد پیشنهاد اول به مبلغ ۲۰ میلیون پوند به نظر میرسد روز دوشنبه، چلسی پیشنهاد دوم خود را برای استونز به مبلغ ۲۶ میلیون پوند ارائه خواهد کرد. مورینیو در نظر دارد تا این بازیکن جوان را کم کم جایگزین تری در ترکیب چلسی کند.

به نظر میرسد آبی های لندن از جذب استونز اطمینان دارند، ولو اینکه اورتون اعلام کرده که برای استونز بیش از ۳۰ میلیون پوند می خواهد.

چلسی قصد دارد شماره ۶ را به استونز بدهد و برای راضی کردن اورتون حاضر است یک بازیکن را نیز به این تیم بدهد، احتمالاً ویکتور موزس گزینه چلسی باشد.

توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۷۳ روز قبل

سعید عزت‌ اللهی به روستوف پیوست.

سعید عزت‌ اللهی

هافبک ایرانی فصل گذشته باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا به روستوف پیوست.

به گزارش ورزش 11، سعید عزت‌ اللهی که برای مذاکره با مسئولان باشگاه روستوف راهی روسیه شده بود، پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی و مذاکرات نهایی با قراردادی 4 ساله به این تیم پیوست.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان، فصل گذشته در باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا حضور داشت و برای تیم جوانان و تیم بزرگسالان C این باشگاه بازی کرد.

روستوفی‌ها علاوه بر جذب عزت‌اللهی به دنبال دریافت رضایت‌نامه سردار آزمون نیز هستند تا در رقابت‌های فصل آینده دو بازیکن تیم ملی ایران را در اختیار داشته باشند.

فلیپ لوئیس به اتلتیکو مادرید بازگشت.

فلیپه لوئیز با قراردادی قرضی به اتلتیکومادرید برمیگردد.
به گزارش ورزش 11،  بعد از یک فصل کم فروغ در ترکیب چلسی، فلیپه لوئیس اماده است تا بار دیگر در اتلتیکومادرید به فوتبالش ادامه دهد. دو باشگاه چلسی و اتلتیکومادرید بر سر انتقال قرضی وی به توافق کامل رسیده اند.

اتلتیکو برای قرارداد قرضی وی ۳ میلیون یورو می پردازد و این قرارداد میتواند برای سال بعد از آن نیز با همین قیمت معتبر باشد. انتظار میرود لوئیز روز پنج شنبه برای تست پزشکی وارد مادرید شود.

رم در پی جذب آدریانواست.

آدریانو

آدریانو

اختصاصی | آدریانو کوریا، به دلیل نیمکت نشینی های متوالی قصد ندارد فصل آینده نیز در بارسلونا بماند و حالا پیشنهادی جدی از سوی آ اس رم دریافت کرده است.

به گزارش ورزش 11،  آدریانوی ۳۰ ساله، با وجود یوردی آلبا در جناح چپ بارسلونا، همواره به عنوان یک بازیکن ذخیره در این تیم مورد استفاده قرار گرفته و در چند فصل اخیر، فرصت چندانی برای حضور در میادین به دست نیاورده است. او که تا سال ۲۰۱۷ با بارسا قرارداد دارد، در صدد جدایی از این باشگاه است و قیمت او ۸ میلیون یورو برآورد شده است.

اسکای اسپورت ایتالیا امروز گزارش داد که باشگاه رم، قرار است روز سه شنبه، پیشنهاد اولیه خود را برای جذب آدریانو به مدیریت بارسلونا ارائه دهد و به همین منظور، فردا نمایندگان خود را به بارسلون خواهد فرستاد. در تیم رم هم اکنون سیدو کیتا و یاگو فالکه، دو بازیکن سابق بارسلونا حضور دارند و با پیوستن احتمالی آدریانو، جمع بارسایی های رم به سه خواهد رسید.

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۷۳ روز قبل

سورپرایز فان گال برای یونایتدی ها کیست؟

آی اسپورت- روزنامه انگلیسی لیستی از بازیکنانی تهیه کرده که ممکن است سورپرایز فان گال و خرید بعدی یونایتد باشند. لوئیس فان گال از سورپرایزی برای هوادارن گفته است. اما چندی پیش اعلام کرده سورپرایزش آن کسانی که در مطبوعات از آن ها نوشته می شود نیستند. به همین منظور روزنامه انگلیسی دیلی میل لیستی از بازیکنانی انتخاب کرده که می توانند سورپرایز فان گال باشند و سرشناس ترین آن ها زلاتان ایبراهیموویچ است. به گزارش دیلی میل زلاتان ایبراهیموویچ از پاری سن ژرمن، الکساندر لاکازته از لیون، پیره امریک آبامیانگ از دورتموند، باس دوست از وولفسبورگ و مائورو ایکاردی از اینتر کسانی هستند که می توانند خرید بعدی یونایتدی ها باشند.
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳