روشــــنا کوچولو عضو جدید استقلالی

آواتار maryam 7
روشــــنا کوچولو عضو جدید استقلالی
توسط   maryam 7   ۳۲۱۹ روز قبل

​خسرو حیدری هم پـــدر شد..

بازیکن ملی پوش استقلال در این باره به "ورزش سه"، گفت: نمی توانم احساسم را بیان کنم و واقعا خوشحالم. شرایط سختی را پشت سر گذاشتم و اکنون واقعا خوشحالم و از این بیشتر خوشحالم که فرزندم سالم است.

وی ادامه داد: روشنا انگیزه هایم را بیشتر کرده و امیدوارم فصل خوبی را در استقلال پشت سر بگذارم و جشن یک سالگی را با قهرمانی استقلال جشن بگیرم..

و اظهار داشت:واقعا شرایط عجیبی دارم.خیلی خوشحالم و می توانم بگویم در این روزها استرس زیادی داشتم.خدا را شکر دخترم صحیح و سالم به دنیا آمد.وی درباره اینکه پدر شدن استرس بیشتری داشت یا فوتبال بیان داشت:باور کنید پدر شدن استرس بیشتری از فوتبال  دارد.واقعا فکر می کنم پدر شدن صد برابر استرس و اضطراب بیشتری دارد.خدا را شکر می کنم همه چیز به خوبی و خوشی انجام شد و خدا یک فرزند سالم به نام روشنا خانم به من و همسرم هدیه داد..

ب دنیا اومدن این فرشته نازنین استقلالی رو ب ایشون،همسرشون و همه استقلالیا تبریـــــــــــــــــــــک میگم..واقعا خوشحال شدم ک ی عضو دیگ هم ب جمع آبی پوشا اضافه شده..خدا حفظشون کنه و انشالله قدمشون خیر باشه و امسال قهرمان شیم..

آواتار maryam 7

آواتار maryam 7

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۲۱۸ روز قبل
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منشمی‌سپارم به تو از چشم حسود چمنش

بهترین لحظه زندگی به خسرو عزیز مبارک
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۲۱۸ روز قبل

اوخی چه کوچولوئه.انشا الله قدمش با برکت باشه.
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۲۱۸ روز قبل
به خسرو و همسرش تبریک میگم .انشالله قدمش هم واسه خانوادش و هم واسه استقلال خوب باشه و با قهرمانیمون همراه باشه.
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۸ روز قبل
​تبریک میگم به داش خسروی باتکنیک تیممون.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۱۰ روز قبل
 یک هوادار متعصب آبی به خانواده بزرگ استقلال اضافه شد . قدمش مبارک باشه . 
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۱۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده

اوخی چه کوچولوئه.انشا الله قدمش با برکت باشه.
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۱۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: صابر سالاری توسه سرا

​تبریک میگم به داش خسروی باتکنیک تیممون.

تبریک تبریک به داش خسرو و خانومش

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۸۹ روز قبل
 عضو کوچک و تازه وارد به خانواده بزرگ استقلال خدا را شکر برای استقلال خوش قدم بوده . انشااله زیر سایه پدر و مادر و این خانواده آبی اسمانی و دریا دل در پناه خداوند متعال باشن . آمین .