نظر شما در مورد سبک و کلاس مرب گری امیر قلعه نویی در مقایسه با سایر مربیان لیگ

آواتار حمید شریفی
نظر شما در مورد سبک و کلاس مرب گری امیر قلعه نویی در مقایسه با سایر مربیان لیگ
توسط   حمید شریفی   ۵۴۹۶ روز قبل
آواتار رامین علیزاده
توسط   رامین علیزاده   ۵۴۹۶ روز قبل
امیر ژنرال به تمام معنی است
آواتار بردیا امینی
توسط   بردیا امینی   ۵۴۹۶ روز قبل

fogholade morabi ba shakhseiateye

آواتار مانا کاشانی نژاد
توسط   مانا کاشانی نژاد   ۵۴۹۶ روز قبل
اون برای استقلال فوق العاده است و نشون داده در استقلال که واقعا شایسته لقب ژنرال است
آواتار حمید شریفی
توسط   حمید شریفی   ۵۴۹۶ روز قبل

az nazarat hamaton mamnon va mamnonke to nazar khai sherkat kardid

ama be nazare khodam age amir khan avalin nabashe be jorat jozve 3 ta morabiye avale asiyast

آواتار پدرام بزرگمهر
توسط   پدرام بزرگمهر   ۵۴۹۴ روز قبل

سلام آقای قلعه نوعی جز مربیان موفق استقلاله که واقعا عملکردش خوبه برای استقلال منتها یه سرس ایرادات همداره مثلا در ارنج تیم و تعویضاش و استفاده از علی علیزاده.

علی علیزاده واقعا اصلا به درد استقلال نمی خوره من نمی دونم به چه دلیل و برای چی ازش استفاده میکنه.

الان یه نظر پرسی میزازم راجب به اینکه چرا قلعه نوعی از علی علیزاده استفاده میکنه و علیزاده در این سیستم استقلال به نظر شما چه کارایی داره ؟

آواتار مهدی کبیری
توسط   مهدی کبیری   ۵۴۹۴ روز قبل
انصافا رو دستش تو ایران نیست.
آواتار محمد ...
توسط   محمد ...   ۵۴۹۱ روز قبل
امیرخان بهترین و محبوبترین مربی استقلال تو طول تاریخه.
ولی نمیدونم چرا همیشه آخرفصل با احتیاط تر بازی میکنه که فعلا هم نتیجه نگرفته.

آواتار رضا کلاگر
توسط   رضا کلاگر   ۵۴۸۶ روز قبل
امیر مربی خوبی است ولی بهتره تیمش همیشه هجومی باشد.رضا
آواتار م کن....
توسط   م کن....   ۵۴۸۵ روز قبل
دوستان توجه کردید که کلا در این مدت بعد از بازی با پیروزی چقدر روی حاشیه بردن این مربی و بازیکنای استقلال کار کردند
به نظر من اینا همش برنامه ریزی شده است
آواتار محمد خداوردیان
توسط   محمد خداوردیان   ۵۴۸۳ روز قبل

در اینکه امیر قلعه نوعی یکی از بهترین و باهوش ترین مربی های ایران حتی در سطح اسیا است به نظر من شکی نیست اما هوادارن استقلال وایشان را بیشتر انسانها معقول ومنطقی تشکیل دادند این هواداران نیز رفتار های منطقی به دور از احسسات مخرب را از ایشان انتظار دارند . به خصوص در زمینه اخلاقی .

بیشتر مردم از نظر اخلاقی ان امیر قلعه نوعی دو سه سال پیش (که نه باخت او را نگران می کرد ونه برد اورا مغرور ونه حرکت اشتباه یک بازیکن او را عصبانی و یا انتقاد مغرضانه فردی او را وادار به مقابل به مثل . وارامش ایشان در طول بازی وقبل وبعد از ان حسرت دیگران را برانگیخته بود واگر کسی از او بد گویی می کرد رفتار شایسته او فقط باعث پشیمانی گوینده ومحبت دیگران به او میشد وتوکل او بیشتر به خدا بود تا به خود ( را از ایشان انتظار دارند .

به نظر من امیر قلعه نوعی امسال از نظر فنی وعلمی و تجربه از امیر قلعه نوعی سه سال پیش به مراتب بهتر است .

واگر از نظر اخلاقی بازگشتی به سه سال گذشته خود کند می تواند نتیجه زحمات خود را ببیند و هواداران خود واستقلال راشاد کند

اگر کسی بخواهد جایی در دل مردم سرزمینی داشته باشد باید دلی به پهناوری ان سرزمین در سینه داشته باشد

آواتار حمید شریفی
توسط   حمید شریفی   ۵۴۸۳ روز قبل

سلام

از همه ممنون که تو نظر خواهی شرکت کردند

تو مهارت امیر خان هیچ کس شکی نداره اما این آخر فصل اشتباهات امیر خن و افتادنش رو خط حاشیه داره نگران کننده میشه اگه امیر خان همه هوش و حواسش رو جمع فوتبال کنه و از حاشیه های که از بعد از بازبا پرسپولیس شروع شد جدا بشه هیچ تیمی و هیچ مربی حریف استقلال نیست.

آواتار محمد ر
توسط   محمد ر   ۵۴۸۲ روز قبل

امیر خان بهترین مربی لیگه و همیشه برای استقلال خوب

بوده. حتما قهرمانی لیگ و جامن حذفی رو فراموش

نکردید.

آواتار جلال سخدری
توسط   جلال سخدری   ۵۴۵۶ روز قبل
با سلام
به نظر اینجانب در ایران به هیچکدام از مربیان نمی توان امتیاز خاصی داد زیرا اصولا در فوتبال ایران مربیان تاکتیک خاصی برای بازی کردن ندارد و هر کدام یکسال یا کمتر در تیمی می مانند و سپس سال دیگر به تیم دیگری نقل مکان می کنند.
مربیگری در ایران(لیگ فوتبال) را هرکس که می توان انجام دهد کافیست بزنی زیر توپ و منتظر اتفاقات باشی البته در برخی از زمین های ایران حتی نمی توان راه رفت و به قول آن مربی عزیز حتی بزنیز پایش پیچ می خورد.
در کل فوتبال ایران بیشتر در گرو حاشیه هاست و البته اتفاقات . لذا در مورد مربیان نمی توان اظهار نظر درستی داشت.
در مورد اقای قلعه نویی آنچه مسلم است نمی خواهم بگویم ایشان بازی خوانی خوبی ندارند و تعویضات دچار اشتباه می شوند.نمونه بازی استقلال مقابل سایپا.
آواتار امیر تشرفی
توسط   امیر تشرفی   ۵۴۵۵ روز قبل

امیر قلعه نوعی یکی از مربیان دوست داشتنی در ایران هست که گاهاً محبوبیت بیش از اندازه ایشان باعث حسادت همکاران جدید و قدیمی ایشان می شود.

اگر سعی کنند روند سه سال اخیر را در پیش بگیرند و کمتر وارد حاشیه ها شوند، قطعاً کارنامه درخشانی در تاریخ از خود بر جای خواهند گذاشت.

شخصاً از زمان کودکی علاقه خاصی به نوع بازی ایشان داشتم و اعتراف می کنم که تنها سالی که خواستار عدم نتیجه گیری تیم محبوبم بوده، پارسال بود که احتمال بازگشت امیرخان به استقلال بسیار زیاد بود.

برای امیرخان و تمام آبی دوستان آرزوی موفقیت دارم.

آواتار ali deghan
توسط   ali deghan   ۵۴۵۵ روز قبل
اگر واردحاشیه نشه یکی ازمربیانی است که میتونه سالها در استقلال بمونه وبهمون کمک کنه
آواتار امیر عباس جعفری
توسط   امیر عباس جعفری   ۵۴۵۵ روز قبل

شعار استقلالی ها در بازی های آینده:

مایلی یادت نره ژنرال سرورته

آواتار سجاد جعفری زاده
توسط   سجاد جعفری زاده   ۵۴۴۸ روز قبل

امیر قلعه نوعی یکی از پایبندان افراطی فوتبال سنتی است کسی که پروین ( مربی سنتی پرسپولیسی ها) را الگوی خود می داند . به نظر من آقای قلعه نوعی با این طرز تفکر موفقیتش در فوتبال گذرا خواهد بود و همانطور که دیدیم در مقابله با ضعیف ترین تیمهای عربی که به دانش روز فوتبال مسلح هستند کم آورد . دوستان عزیز ما از آقای قلعه نوعی به خاطر زحماتش تشکر می کنیم ولی اگر ایشان به عقاید پوسیده خود ادامه دهد روزی مانند پروین از روی سکو ها هو خواهد شد . پس بیایید به آقای قلعه نوعی بگوییم یا تفکراتت را عوض کن یا از استقلال برو

آواتار سجاد جعفری زاده
توسط   سجاد جعفری زاده   ۵۴۴۸ روز قبل

امیر قلعه نوعی یکی از پایبندان افراطی فوتبال سنتی است کسی که پروین ( مربی سنتی پرسپولیسی ها) را الگوی خود می داند . به نظر من آقای قلعه نوعی با این طرز تفکر موفقیتش در فوتبال گذرا خواهد بود و همانطور که دیدیم در مقابله با ضعیف ترین تیمهای عربی که به دانش روز فوتبال مسلح هستند کم آورد . دوستان عزیز ما از آقای قلعه نوعی به خاطر زحماتش تشکر می کنیم ولی اگر ایشان به عقاید پوسیده خود ادامه دهد روزی مانند پروین از روی سکو ها هو خواهد شد . پس بیایید به آقای قلعه نوعی بگوییم یا تفکراتت را عوض کن یا از استقلال برو

آواتار نیلوفر رسولی
توسط   نیلوفر رسولی   ۵۴۴۸ روز قبل
شاید حق باشما باشد ولی باید به ایشان فرصت داده شود من خودم از مخالفان سر سخت ایشان  و از طرفداران ناصر خان حجازی بودم ولی باید انصاف داشت امیر خان قلعه نوئی برای استقلال از هر مربیی می تواند بهتر باشد ..........ولی نیاز دارند که سطح دانش و تجربه خود را بالا ببرند.
آواتار hesam babaie fard
توسط   hesam babaie fard   ۵۴۴۷ روز قبل

jeneral ( amir khan ) is best coach in the iran