دعوت... متفاوت ترین تاپیک سال!!!!!؟

آواتار میثم محمدی قراسویی
دعوت... متفاوت ترین تاپیک سال!!!!!؟
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۱۸۹ روز قبل

باعرض سلام خدمت همه دوستان استقلالی....

امیدوارم که هرجا هستین، خوب و خوش و خرم باشین...

مطمئنا دوستانی درتالار هستند که هم سطح سواد بالاتری از من دارند، وهم سطح فوتبالیشون بالاتره، که اگر بخوایم اسم ببریم، خودش یه تاپیک جدا میخواد، ولی فکر میکنم با شروع فصل جدید، یه سری قوانین رو باهم رعایت بکنیم خالی از لطف نباشه!!! البته من کوچیک همه دوستان و عزیزان استقلالی هستم....

لیگ سیزدهم با تمام فراز و نشیبش، البته بیشتر رو به نزولش، تموم شد و انصافا نتیجه ای بهتر از این نمیتونستیم بگیریم!؟ با وجود اونهمه مصدوم و محروم و اردوهای تیم ملی و هزار و یک جور مشکل!!! که بنظرمن برمیگشت به درایت مدیریت و کادرفنی والبته امیرخان....

بهرحال لیگ چهاردهم با خروجیها و ورودیهایی که شاید به مزاق بعضی از ما خوش نیومده باشه شروع شده و بیشتر از هرچیز به حمایت ما هوادارا  نیاز داره... حالا چه آقایونی که میتونن برن ورزشگاه، و چه خانمهایی که میتونن حداقل تو دنیاهای مجازی همه جوره به حمایت تیم محبوبشون بپردازن!!!!

حالا منظور من از این تاپیک، افزایش حضور گرم و فعال و بی حاشیه ی آبی دلان عزیز در تالاره.. خب بخاطر تعطیلی لیگ و جام جهانی، حضور خیلی از دوستان از جمله خودمن یه کم کمرنگتر شده بود و البته بودن دوستانی که انصافا خیلی پررنگ فعالیت میکردن و اینکار جای تقدیر و تشکر داره، حالامیخوایم مثل سال قبل که حدود ساعت 23 شب، وقتی به تالار میومدیم، بودند حداقل 4 یا 5 نفر از دوستان که این باعث افزایش رقابت و رفاقت بین دوستان میشد که امیدوارم امسال هم شاهدش باشیم.....

حالا بنظر نه تنها من ، بلکه خیلی از دوستان تالار، یه سری قوانین هست که اگر دوستان رعایت کنند، هم از ایجاد تاپیکهای اضافه جلوگیری میشه و هم نظم خوبی در تالار برقرار میشه که بیشتر طرف سخن من با دوستان تازه وارده که با قوانین سال گذشته آشنا بشن....(البته این بخاطر عدم حضور مدیر از طرف سایت توی تالاره متاسفانه)!!!!!

1-دوستان خواهشا قبل از ایجاد تاپیک، دقت کنین که کس دیگه ای اون تاپیک رو ایجاد نکرده باشه...

2-شاید زمانی باشه که دونفر باهم یه تاپیک مشابه رو ایجاد کرده باشن! دیگه قابل تصحیح نیست ولی دوستان دیگه سعی کنند فقط یک بار و فقط به یکی از تاپیکها جواب بدن تا بیشتر وقت عزیزان رو نگیرن!!!

3- قبل از گذاشتن تاپیک، حتما دقت کنین تا تاپیک رو درجای خودش بگذارین، مثلا مسابقات لیگ برتر، جای مخصوص داره، عملکرد مربیان، جای مخصوص داره و .......... که با مشاهده صفحات تالار خیلی راحت میتونین جای تاپیکهارو پیدا کنیم...

4-از بی احترامی کردن به همدیگر و ایجاد تشنج در تالار شدیدا خودداری کنین،!!! هرکسی حق داره نظرشخصی خودشو درمورد یک تاپیک یا پست بگه، پس خواهشا به نظر و عقیده دیگران احترام بگذاریم.... اگر هم مخالف نظر همدیگر هستیم، میتونیم خیلی محترمانه نظر همدیگرو نقد کنیم...

5- از اهانت کردن به تیمها ویا بازیکنان تیمهای دیگه، جدا خودداری کنیم!؟ متاسفانه سال گذشته تاپیکهایی بود که فقط بدنبال اهانت و کوچک شمردن اشخاص بود، دریغ از اینکه ما با این کارمون فقط خودمونو کوچیک میکنیم!!! و درضمن کاملا خلاف عرف و البته شرع ماست...

6- ازگذاشتن عکسهای زیاد که باعث کاهش سرعت اینترنت میشه، درصورت امکان خودداری کنیم...

7-از گذاشتن پست در تاپیکهایی که تاریخشون به سالهای قبل برمیگرده، خودداری کنیم..

8-اگر تاپیکی رو اشتباه گذاشتین، لطفا به اون تاپیک پاسخ ندین و اجازه بدین درجای خودش قرار بگیره و پاسخ داده بشه...

9-از گذاشتن تاپیکهای بی محتوا خودداری کنیم، و از گذاشتن پست در اون تاپیکها که جدا.....!!!!

وخیلی مسائل دیگه که با گذشت زمان بیشتر به اونا پی میبریم!!! و دوستان قدیمی و حتی جدید، اگر مسائلی  بنظرتون میرسه که میتونه به بهبود تالار کمک کنه، حتما بفرمایین تا همگی استفاده کنیم...

والبته بازهم از همه دوستان عذرخواهی میکنم که من نمیتونم مثل شما قشنگ بنویسم...

بامید موفقیت روزافزون تیم محبوبمون استقلال کبیر.....

دوست همیشگیه شما Meisam Taj025

آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۹ روز قبل
به روی چشم .

توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۱۸۹ روز قبل
لازم به ذکره که این تاپیک سال گذشته هم توی تالار قرار گرفت ولی متاسفانه خیلی از دوستان کم لطفی کردند و رعایت نکردند.
امسال خیلی دوستانه خواهش میکنم که برای ایجاد نظم و همدلی و رفاقت بین اعضای محترم گروه به همدیگه احترام بزاریم! به نظرات همدیگه، به تفکرات همدیگه، به سلیقه های همدیگه! اگر کسی از فلان بازیکن خوشش نمیاد،  هیچ کس حق نداره سرزنشش کنه! این سلیقه اون شخصه و قابل احترام ! اگر میتونین با دلایل خوب و محکمه پسند نظرشو برگردونیم که هیچ والا حق توهین و بهش نداریم و خیلی مطالب دیگه که مطمئنا از حوصله شما عزیزان خارجه که ان شاالله توی تالار آبی دلان دیده نشه.
من مخلص همه شما عزیزان هستم اوناییکه به اخلاق من آشنایی دارن میدونن که برای داشتن تالاری خوب و منظم تلاش میکنم. پس بیاییم با همدلی و رفاقت تالاری درخور تیم محبوبمون و البته زبانزد تیمهای دیگه داشته باشیم.
درپناه خدا
یاعلی مدد
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۹ روز قبل
چشم حتما.انشا الله همه رعایت میکنن.
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۱۸۹ روز قبل

ممنون از آقا میثم به خاطر مطرح کردن این موضوع
همه موارد مطرح شده صحیحه مخصوصا مورد 3 و 9 که اگه رعایت کنیم تالار بینظیر میشه

آواتار هستی همراه
توسط   هستی همراه   ۳۱۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی

ممنون از آقا میثم به خاطر مطرح کردن این موضوع
همه موارد مطرح شده صحیحه مخصوصا مورد 3 و 9 که اگه رعایت کنیم تالار بینظیر میشه

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۱۸۸ روز قبل
چشم ...
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۸۷ روز قبل
 من مخلص همه تیمها و بازیکنانشون هستم و لی از من نخوا که در باره لنگیها با احترام برخورد کنم . جواب های . هوی است تا زمانی که لنگیها یاد نگیرن که مودب باشن و توهین نکنن من هیچ احترامی براشون قائل نمیشم . تمام بندهای درخواستی شما حتما رعایت خواهد شد همانطور که قبلا رعایت میشد ولی اون بند در باره لنگیها را انتظار نداشته باش که رعایت کنیم . من آدم بی ادبی نیستم ولی اینجا تنها جایی است که میشه جواب بی احترامیهاو توهین های یک مشت لنگی بی اصل و نصب را داد . 
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۱۸۷ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 من مخلص همه تیمها و بازیکنانشون هستم و لی از من نخوا که در باره لنگیها با احترام برخورد کنم . جواب های . هوی است تا زمانی که لنگیها یاد نگیرن که مودب باشن و توهین نکنن من هیچ احترامی براشون قائل نمیشم . تمام بندهای درخواستی شما حتما رعایت خواهد شد همانطور که قبلا رعایت میشد ولی اون بند در باره لنگیها را انتظار نداشته باش که رعایت کنیم . من آدم بی ادبی نیستم ولی اینجا تنها جایی است که میشه جواب بی احترامیهاو توهین های یک مشت لنگی بی اصل و نصب را داد . 
سلام سید جان خوبی
درسته که جواب های هویه ولی اینجا که لنگی نداریم برادر. توی گروهها یا سایتهایی که ازهر دو طیف هستند تا دلت میخواد روشونو کم کن ولی اینجا نیازی نیست چون نیستن که ببینند. هرچند اونا پر رو تر از این حرفان و کل کل باهاشون بجز اتلاف وقت چیز دیگه ای نیست. ممنونم از شما
آواتار وهاب نظری نژاد
 میثم جان . وصف العیش . نصف العیش . مطمئن باش که تعدادی هستن که تو این سایت سرک میکشن و قبلا هم حرفهای نا مربوطی زده بودن . کاپیتان بشعور لنگیها را در بازی با استقلال خوزستان دیدی . اون از خطای وحشیانه بنگر گونه اش و اونهم از شکستن در رختکن و شکستن شیشه ها و حتی صندلیهای تو رختکن . پس هرچی که بهشون میگن حقشونه . خلایق هر چی لایق . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۷ روز قبل
​آقا میثم
منم با نظر آقا وهاب موافقم اونا باید بدتر از اینا بشنون 
چون واقعیت همینه.
آواتار وهاب نظری نژاد
 آقاجان دست خودم که نیست من بیشتر از چهل ساله که با استقلال و برای استقلال زندگی کرده ام . از هر چی لنگ و لنگی و طرفدار لنگه بشدت بدم میاد . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۷ روز قبل
​حالا کی از لنگیا خوشش میاد 
البته جز خودشون  که از خودشون خوششون میاد 
به امید روزی که لنگیا رو تو لیگ یک و پایین تر ببینیم.

هزاران درود بر   شخصیت همه ی  استقلالی های باشخصیت 
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۸۷ روز قبل
دیگه دارین زیاده روی میکنید.در این حدم بد نیستن.بالاخره آدمن دیگه.من خودم چن تا از دوستام لنگین ولی راحت کنار میایم با هم.توهین کردن هیچوقت خوب نیست اینطوری آدم شخصیت خودشو میاره پایین.