من با استقلال زندگی میکنم

آواتار علی اصغر یونسی
من با استقلال زندگی میکنم
توسط   علی اصغر یونسی   ۳۱۸۸ روز قبل
بیش از25ساله که طرفدار استقلال محبوبم هستم بابردها وقهرمانی های استقلال شاد وباشکست های آن ناراحت شده ام متاسفانه به خاطر دوری از تهران کمتر میتونم به ورزشگاه بیایم ولی همیشه از طریق تلویزیون و روزنامه ها بازی واخبار مربوط به تیم را دنبال میکنم خلاصه من بااستقلال زندگی میکنم .        
امسال از اون سالهایی است که استقلال شناور بازی میکنه من مطمئن هستم امسال تیم محبوبم قهرمان هستش وحتی رکورد بیشترین امتیاز در لیگ را خواهد شکستفقط از شخص آقای افشار زاده واقایان  مظلومی و پورحیدری خواهش میکنم نگذارند حاشیه  بی پولی  و   غرور بازیکن ها به تیم لطمه بزنه                        
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۱۸۸ روز قبل
اقای یونسی شما استقلالی 4 آتیشه هستید . دمت گرم ایشااااا خداوند کمک کنه و حاشیه و  غرور از تیم دور بشه تا بتونیم با همین بازیهای زیبا و شناور قهرمان بشیم .
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۸ روز قبل
به امید خدا استقلال این فصل قهرمان میشه و دل همه ی هوادارا و عاشق های خودش رو شاد میکنه.
و راستی من هم افتخار می کنم که تیم محبوبمون هوادارایه خوب و چند آتیشه ای مثل آقای یونسی رو داره.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۸۷ روز قبل
آقای یونسی شاید باورتان نشه که من از هفت سالگی طرفدار استقلال شدم یک استقلالی متعصب و چند آتیشه که بیشتر از چهل ساله طرفدارش هستم . حتی بعد این همه گذشت سال با بردهای استقلال میخندم و از باختش اشکم سرازیر میشه . جالب اینجاست که پسرم ( البته من هیچ نقشی در استقلالی شدنش نداشتم ) از بچگی یعنی از پنج سالگی عاشق سینه چاک فرهاد مجیدی شد که البته هنوز هم به همان اندازه دوستش داره . و شد یکی از استقلالیهای متعصب . استقلال قسمتی از وجود من تو و سایر هوادارا شده و لنگیها این را بدانن که ما یک شبه طرفدار استقلال نشدیم که یک روزه بهش پشت کنیم . استقلال برای ما همیشه استقلال همیشه قهرمانه . پر افتخارترین باشگاه تو آسیا  در واقع استقلال شناسنامه باشگاه های ایران در آسیا است . 
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۱۸۷ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

به صورت خیلی خلاصه بگم تا تهش برین دیگه. ازوقتی خودمو شناختم تمام زندگیم استقلال شد.تمام

آواتار وهاب نظری نژاد
 دوست عزیز 2293 من کلی بگم آسمان آبی من تهی نداره و هر چقدر که فکر میکنم چقدر و تا کجا استقلالو دوست دارم به تهش نمیرسم . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۷ روز قبل
آقا سید عریز من انقد استقلال رو دوست دارم که

می خوام دنیا نباشه / اگه اس اس نباشه
                          می خوام فوتبال نباشه /  اگه اس اس نباشه
                              می خوام این لیگ نباشه / اگه اس اس نباشه
                                       نباشه هر کی می خواد / تیم اس اس نباشه

ای استقلال من تو فراتر از این دنیایی............

آواتار وهاب نظری نژاد
 آقا صابر آبی دوست داشتنی . من نه با استقلال و نه برای استقلال زندگی میکنم . من بخاطر استقلال زنده ام و نفس میکشم . من مخلص همه استقلالهای با مرام و متعصبم . ایول . دم همه تون گرم . تا هر چی لنگیه کور بشه . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۷ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 آقا صابر آبی دوست داشتنی . من نه با استقلال و نه برای استقلال زندگی میکنم . من بخاطر استقلال زنده ام و نفس میکشم . من مخلص همه استقلالهای با مرام و متعصبم . ایول . دم همه تون گرم . تا هر چی لنگیه کور بشه . 

قربان شما آقا وهاب 
 البته من دوست ندارم لنگیا کور بشن چون 
میخوام قهرمانی های استقلال رو ببینن و از 
تا می تونن حرس بخورن.
آواتار وهاب نظری نژاد
 من برای دشمن خودم هم بد نمیخوام منظور از کورشدن نه از دو تا چشمه بلکه از بینش و بصیرته . بزارجمله ام را کامل کنم . دوست دارم بازیهای خوب استقلال اونقدر تداوم داشته باشه تا لنگیها از خجالت دو تا چشمشونو ببندن و بفهمن که همیشه و همه جا استقلال سرور لنگیاست .