حمایت از تیم محبوبمون در هر صورتی موافقین:

آواتار مهرداد پدرام
حمایت از تیم محبوبمون در هر صورتی موافقین:
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۷۶ روز قبل
با نظر من موافقین دوستان
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۷۶ روز قبل
با نظر من موافقین دوستان

​من تا آخرش با استقلال هستم

و با نظر شما هم موافقم.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۷۶ روز قبل
صد در صد موافقم.
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۱۷۶ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
صد در صد موافقم.
صددرصد
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۱۷۶ روز قبل
من که تا الان پشت استقلال بودم از این به بعد هم هستم .
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۱۷۴ روز قبل
مگه میشه از تیم محبوبم که دیوانه وار دوستش دارم حمایت نکنم ؟؟؟؟عاشقشم دیوانه وار دوستش دارم .زنده باد استقلال و استقلالی
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۷۲ روز قبل
 در هر صورت . نه . زیرا اگه فردا خدای نکرده تیم نتیجه نگرفت و یا مظلومی بازهم اشتباه کرد و یا در بازی دربی نتیجه نگرفت  مطمئن هستم شما اولین نفری هستین که شروع به انتقاد میکنید . منم عاشق استقلالم و مثل همه استقلالیها با این تیم زندگی میکنم ولی اگه قرار باشه ما کمبودها و کاستیهای تیم محبوبمونو نگیم  پس کی بگه . البته انتقاد خوبه ولی از نوع سازنده اش نه مخربش . 
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۱۷۱ روز قبل

همیشه پاش موندم و خواهم موند

آواتار مهدی عباس پور
توسط   مهدی عباس پور   ۳۱۶۸ روز قبل
آهر تا اخرین نفس با اس اس هستیم
ی سوال کسی میدونه چه جوری باید کد هواداری باشگاه و کارت هواداری بگیریم؟؟؟
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۵۷ روز قبل
 استقلال 7. 4 آبی شما باید با دفتر باشگاه تماس بگیری و یا از طریق کانون هوادارا اقدام کنید . در ضمن من استقلال و خیلی دوست دارم ولي من و شما اگر از تیم محبوبمون انتقاد سازنده نکنیم و این انتقادها را بگوش مسئولین باشگاه نرسانیم مطمئن باشین در حق تیم جفا کرده ایم . 
آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۵۶ روز قبل

دوستان ببینید من از موقعی ای که یاد دارم از این تیم حمایت کرده ام ودوستش داشته ام یعنی نزدیک به 40 سال توی این مدت بد استقلال و خوب انو بسیار دیده ام ولی تحت هر شرایتی از تیم حمایت کرده ام .یادم نمیره دربی 76 از شیراز یک روز قبل امده بودیم تهران برای تماشای دربی وقتی انجوری شد باور کنید توی مسیر برگشت همش گریه می کردم اخه ان موقع جوانتر بودم ولی تحت هیچ شرایطی از تیم محبوبم دست نکشیدم

آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۵۶ روز قبل

دوستان ببینید من از موقعی ای که یاد دارم از این تیم حمایت کرده ام ودوستش داشته ام یعنی نزدیک به 40 سال توی این مدت بد استقلال و خوب انو بسیار دیده ام ولی تحت هر شرایتی از تیم حمایت کرده ام .یادم نمیره دربی 76 از شیراز یک روز قبل امده بودیم تهران برای تماشای دربی وقتی انجوری شد باور کنید توی مسیر برگشت همش گریه می کردم اخه ان موقع جوانتر بودم ولی تحت هیچ شرایطی از تیم محبوبم دست نکشیدم

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۵۶ روز قبل
 نه لنگ هستیم و نه لنگی که جزو حزب باد باشیم و هر جا باد پرچم و چرخوند بریم زیر سایه اش . ما استقلالی بودیم . هستیم و خواهیم بود . با استقلال زندگی میکنیم و فقط مرگه که میتونه ما را از عشق استقلال دوست داشتنی و همیشه قهرمان جدا کنه . 
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۱۵۴ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 نه لنگ هستیم و نه لنگی که جزو حزب باد باشیم و هر جا باد پرچم و چرخوند بریم زیر سایه اش . ما استقلالی بودیم . هستیم و خواهیم بود . با استقلال زندگی میکنیم و فقط مرگه که میتونه ما را از عشق استقلال دوست داشتنی و همیشه قهرمان جدا کنه .