آینده استقلال به چه سویی خواهد رفت؟

آواتار حسین امیری
آینده استقلال به چه سویی خواهد رفت؟
توسط   حسین امیری   ۳۱۶۶ روز قبل
سلام دوستان آبی پوشم.
بنده معتقدم روز های خوب استقلال یعنی روز های طوفانی و خیلی خوب  تیم از زمانی شروع میشه که علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی مربی های تیم باشن.
فوتبال امروزی به سویی داره میره که مربی های جوان کارایی بهتری دارن و درک بهتری از داخل زمین دارن.
ارتباط برقرار کردن با بازیکن خیلی مهمه که مربی های سن و سال دار کمتر به اون میرسن.مربی باید پر انرژی و باطراوت باشه مثل منصوریان و مجیدی.

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۶۵ روز قبل
آبی عزیز امیر.حسین . بزرگواران قبول کنید که بی مایه فطیره چونکه متاسفانه تو ورزش ما بخصوص فوتبال حرف اول و اخر و پول میزنه . پول باشه همه چی هست هم مربی خوب و هم بازیکن خوب پول نباشه یعنی هیچی نیست . همین الان استقلال بخاطر بی پولی با کسر امتیاز مواجه شده و اگه خدای نکرده اخاطر بعضیها از استقلال امتباز کسر بشه ایا دیگه برای بازیکن و مربی حال فکر کنیم که یکی از مربیان خوب و تراز اول دنیا باشه روحیه ای باقی میمونه . 

حلال مشکلات .               پول 
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۱۶۲ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
آبی عزیز امیر.حسین . بزرگواران قبول کنید که بی مایه فطیره چونکه متاسفانه تو ورزش ما بخصوص فوتبال حرف اول و اخر و پول میزنه . پول باشه همه چی هست هم مربی خوب و هم بازیکن خوب پول نباشه یعنی هیچی نیست . همین الان استقلال بخاطر بی پولی با کسر امتیاز مواجه شده و اگه خدای نکرده اخاطر بعضیها از استقلال امتباز کسر بشه ایا دیگه برای بازیکن و مربی حال فکر کنیم که یکی از مربیان خوب و تراز اول دنیا باشه روحیه ای باقی میمونه . 

سید عزیز با سلام خدمت شما دوست عزیز
همونطوری که پژمان منتظری گفت:هرکسی میگه پول توی فوتبال ما نیست دروغ میگه.
فوتبال ما پول زیادی توش در جریانه اما به آدمای بی خاصیت داده میشه.همین پول صرف زیرسازی ها و پایه بشه باشگاه خودش پول ساز میشه از فروش بازیکن و نیازشو از بازیکن تامین میکنه.
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۶۰ روز قبل
نوشته شده توسط: حسین امیری
[quote=seyed.vahab]آبی عزیز امیر.حسین . بزرگواران قبول کنید که بی مایه فطیره چونکه متاسفانه تو ورزش ما بخصوص فوتبال حرف اول و اخر و پول میزنه . پول باشه همه چی هست هم مربی خوب و هم بازیکن خوب پول نباشه یعنی هیچی نیست . همین الان استقلال بخاطر بی پولی با کسر امتیاز مواجه شده و اگه خدای نکرده اخاطر بعضیها از استقلال امتباز کسر بشه ایا دیگه برای بازیکن و مربی حال فکر کنیم که یکی از مربیان خوب و تراز اول دنیا باشه روحیه ای باقی میمونه . 

سید عزیز با سلام خدمت شما دوست عزیز
همونطوری که پژمان منتظری گفت:هرکسی میگه پول توی فوتبال ما نیست دروغ میگه.
فوتبال ما پول زیادی توش در جریانه اما به آدمای بی خاصیت داده میشه.همین پول صرف زیرسازی ها و پایه بشه باشگاه خودش پول ساز میشه از فروش بازیکن و نیازشو از بازیکن تامین میکنه.

دقیقا منم موافقم.
آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۵۷ روز قبل
باور کنید پول حلال مشکلاته .
آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۵۷ روز قبل
دوست عزیز پول هست ولی چطوری این پولو بدست بیارن سلیقه می خواهد .درامدهای اطراف استقلال هست بی حد واندازه ولی افسوس .راستی شنیدم اقای خسروانی موسس تاج فوت کرده اند به خانواده محترمشان تسلیت میگم
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۵۶ روز قبل
امیر . حسین . آبیهای محترم و دوستان عزیز . ایکاش این پول خرج بازیکنان بی خاصیت ایرانی میشد که لا اقل حجب و حیا دارن و فوری دست به شکایت نمیشن ولی چه فایده که این پول خرج بازیکنان بی خاصیت خارجی میشه که متاسفانه همه آنها بی چشم و رو هم هستن . 
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۵۶ روز قبل
امیر . حسین . آبیهای محترم و دوستان عزیز . ایکاش این پول خرج بازیکنان بی خاصیت ایرانی میشد که لا اقل حجب و حیا دارن و فوری دست به شکایت نمیشن ولی چه فایده که این پول خرج بازیکنان بی خاصیت خارجی میشه که متاسفانه همه آنها بی چشم و رو هم هستن . 

آقای وهاب نظر شما محترم اما اونا هم پولشونو میخوان و معمولا وقتی به تیم های ایرانی میان بعد از چند ماه شکایت
می کنند و این کارا که پولشونو به موقع نمیدن به شان فوتبال ایران لطمه میزنه.
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۱۵۶ روز قبل
نوشته شده توسط: صابر سالاری توسه سرا
[quote=seyed.vahab]امیر . حسین . آبیهای محترم و دوستان عزیز . ایکاش این پول خرج بازیکنان بی خاصیت ایرانی میشد که لا اقل حجب و حیا دارن و فوری دست به شکایت نمیشن ولی چه فایده که این پول خرج بازیکنان بی خاصیت خارجی میشه که متاسفانه همه آنها بی چشم و رو هم هستن . 

آقای وهاب نظر شما محترم اما اونا هم پولشونو میخوان و معمولا وقتی به تیم های ایرانی میان بعد از چند ماه شکایت
می کنند و این کارا که پولشونو به موقع نمیدن به شان فوتبال ایران لطمه میزنه.

همه ی این حرفا درسته.اما درست ترش اینه که این بازیکنان در تیم هایی بازی کردن که به تعهد مالیشون پایبند بودن و وقتی به تیم های ایرانی میان با تاخیر پولشونو میگیرن و این براشون ناخوشاینده.مشکل از برنامه ریزی مالی باشگاه های ماست که پول هارو جاهای دیگه خرج میکنن و توی پرداختی های خودشون میمونن.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۵۶ روز قبل
 ممکنه بگین این پولها را کجا خرج میکنن . ناگفته نماند که ما در این تالار بخاطر استقلال بحث میکنیم و من خوشحالم که تعدادی دوست نادیده دارم که میتوانم حرف دلم و به آنها بزنم و دوستان عزیز در تالار هم جواب بدن . تمام عقاید در این تالار محترمه و تمام صحبتهایی که میشه نظرات شخصیه و کسی نباید از نظرات و عقاید دیگر دوستان ناراحت بشه و کسی هم نباید عقاید خودشو به دیگران تحمیل کنه . بحث . بحث دوستانه است و روشن نگه داشتن چراغ تالار تا انشااله چشم هر چی لنگی حسوده . کور بشه . ببخشید دست خودم نیست  . من از لنگیها بیزارم و متنفر . 
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۱۵۶ روز قبل
 ممکنه بگین این پولها را کجا خرج میکنن . ناگفته نماند که ما در این تالار بخاطر استقلال بحث میکنیم و من خوشحالم که تعدادی دوست نادیده دارم که میتوانم حرف دلم و به آنها بزنم و دوستان عزیز در تالار هم جواب بدن . تمام عقاید در این تالار محترمه و تمام صحبتهایی که میشه نظرات شخصیه و کسی نباید از نظرات و عقاید دیگر دوستان ناراحت بشه و کسی هم نباید عقاید خودشو به دیگران تحمیل کنه . بحث . بحث دوستانه است و روشن نگه داشتن چراغ تالار تا انشااله چشم هر چی لنگی حسوده . کور بشه . ببخشید دست خودم نیست  . من از لنگیها بیزارم و متنفر . 

سید جان کسی با کسی دعوا نداره ما همه استقلالی هستیم و دلسوز.
عرض شود که پول ها قسمتیش خرج و مخارج بازیکنان میشه که سفر هایی دارن واسه بازی و هزینه های روز های تمرین.قسمتی هم خرج بقیه تیم های استقلال میشه مثل هندبال و... و بخش بسیار زیادیش بین دولت و بقیه اعضای مابین تقسیم میشه(فساد مالی).
این وسط دست مزد بازیکنان به تعویق میفته تا از سود پول های قبلی این هزینه ها پرداخت بشه.
البته این فکر بنده است.اگر کسی اطلاعات دقیقی داره خوشحال میشم ببینم

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۵۵ روز قبل
 من فکر میکنم که فکرت درسته و فساد مالی رو خوب اومدی و الا دلیلی نداره که آدمهای سیاسی که نمیدونن فوتبال چیه و بقول معروف یه عکس با شورت ورزشی ندارن و با زهم بقول خداد عزیز به گربه لگد هم نزده اند بیان و سکان این ورزش را که اتفاقا خیلی هم پولساز و پول دراره بدست بگیرن . حتما یه خبرایی است . 
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۱۵۵ روز قبل
 من فکر میکنم که فکرت درسته و فساد مالی رو خوب اومدی و الا دلیلی نداره که آدمهای سیاسی که نمیدونن فوتبال چیه و بقول معروف یه عکس با شورت ورزشی ندارن و با زهم بقول خداد عزیز به گربه لگد هم نزده اند بیان و سکان این ورزش را که اتفاقا خیلی هم پولساز و پول دراره بدست بگیرن . حتما یه خبرایی است . 

از خبر بودن ک خبر زیاده.اما اما اما توی همین بوندس لیگا تو همه ی تیم ها یکی دوتا آدم سیاسی وجود داره توی هیئت مدیره باشگاهها.اما مدیرعامل و سرپرست وبقیه اعضا فوتبالی خالص هستند.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۵۴ روز قبل
 در تیمهای اروپایی هر کس در حیطه وظایفش عمل میکنه و هیچکسی در کار دیگری دخالت نمیکنه متاسفانه فقط تو ایرانه که وقتی بازیکنی حرفی میزنه همه میشن معلم اخلاق و هر کس در هر کجا باشه اظهار نظر میکنه . شما اینهمه بازی اروپایی نگاه میکنی آیا میدانی مثلا مدیر فنی رئال یا بارسلون و یا چلسی و دیگر تیمهای مطرح چه کسانی هستن و یا تا تقی به توقی میشه مدیر عاملشون هم میشه سخنگوو هم میشه کمیته انظباطی باشگاه . من فکر میکنم ما نباید تحت هیچ شرایطی خودمونو با تیمهای اروپایی مقایسه کنیم . پس بزار با درد خودمون تو این لیگ مسخره بسوزیم و بسازیم . 
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۵۴ روز قبل
با این روالی که فوتبال ما داره طی میکنه و به دلیل این که هیچ چیزی در فوتبال ما سر جای خودش نیست ونیز ورود افراد غیره فوتبالی به این عرصه امید چندانی به پیشرفت نیست و تیم ما هم از این قضیه جدا نیست و فقط باید نشست و به آینده امیدوار که کسی در راس این فوتبال قرار بگیره که فوتبالی واز بدنه فوتبال این مملکت باشه  یکی مانند حاجی فتح اله