یه خواهش

آواتار محمدحسن ملکی
یه خواهش
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۱۵۰ روز قبل
دوستان تاجی بنده ازتون خواهش میکنم که هر تایپکی که تو تالار میاد نظرتون رو تو اون تایپک بنویسین تا سایت از خلوتی خارج بشه من خودم حدود دو ماهه که نبودم ولی از این به بعد که هستم هر موضوعی در تالار مطرح بشه در موردش نظر میدم و نظر خودم رو اعلام میکنم امیدوارم همه اینجوری باشیم_یه موضوع دیگه به نظر من اگه بیشتر تو گفتگو آزاد باشیم بهتره جمعیتمون کمه پخش هم بشیم تو تالار ها فایده نداره به نظر من بیشتر تو گفتگو آزاد باشیم بهتره
دمتون گرم

آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۱۴۹ روز قبل
پیشنهادت بسیار محترمه دوست عزیز.
من خودم فقط توی گفتگوی آزاد فعالیت دارم چون اینجا راحتترم.موضوعات مختلف با جنبه های مختلف میشه مطرح کرد.دامنه گفتگو ها زیاده و تنوع بالاست.پس جذابیت این بخش بیشتره.
موافقم

آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۴۸ روز قبل
منم موافق نظرتون هستم
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۴۸ روز قبل
​منم به نظره همتون احترام میزارم
 واینکه میگین تو گفتگو ها شرکت کنین رو قبول دارم و خودمم صد در صد انجامش میدم 
اما اینکه همه تو گفتگویه آزاد شرکت کنیم فقط
درست نیست و
بهتره همه تو همه ی تالار ها  شرکت داشته باشن.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۴۸ روز قبل
موافقم.خودمم سعی میکنم نظر بدم.ولی از مهر دیگه نمیتونم خیلی فعال باشم.خیر سرم امسال کنکوریم.دیگه ببخشید.
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۴۷ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
موافقم.خودمم سعی میکنم نظر بدم.ولی از مهر دیگه نمیتونم خیلی فعال باشم.خیر سرم امسال کنکوریم.دیگه ببخشید.
آ

آرزوم قبولی شما تو کنکور هست آبجی

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۴۷ روز قبل
مرسی آقا صابر .خیلی ممنون.:) دعا کنید واسه کنکوریا.
آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۴۷ روز قبل
سلام .دوست عزیز .من حدودا سی وچهار سال هست که با این تیم هستم .والان هم چند ماهیه که عضو کانون هوادارن شده ام .ولی از موقعی ای که عضو شده ام .واقعا از خلوتی سایت وتکراری بودن مطالب واقعا متعجب شده ام .امید وارم دوستان از این رخوت وتنبلی بیرون بیان
آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۴۷ روز قبل
سلام .دوست عزیز .من حدودا سی وچهار سال هست که با این تیم هستم .والان هم چند ماهیه که عضو کانون هوادارن شده ام .ولی از موقعی ای که عضو شده ام .واقعا از خلوتی سایت وتکراری بودن مطالب واقعا متعجب شده ام .امید وارم دوستان از این رخوت وتنبلی بیرون بیان
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۱۴۶ روز قبل
موافقم،امیدوارم بچه ها بیشتر فعالیت کنن.منم سعی خودمو میکنم
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۱۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: arezoo 2134
موافقم،امیدوارم بچه ها بیشتر فعالیت کنن.منم سعی خودمو میکنم
آواتار بردیا ن
توسط   بردیا ن   ۳۱۴۴ روز قبل
مرسی از مشارکتتون در سایت .واقعا خوشحال شدم .راستی یه موضوع جدید رو کنید .تا سایت شلوغ بشه و رو این لنگی ها کم بشه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۲۱ روز قبل
موضوع از شما . پی گیری از ما . تا آخرش باشما هستم . اصلا بزار خودم یه موضوع مطرح کنم و دوستان نظر بدن . به قسمت موضوع جدید مراجعه کنید . 
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۱۰ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
مرسی آقا صابر .خیلی ممنون.:) دعا کنید واسه کنکوریا.

امید وارم هم شما تو کنکور هر هدفی که دارین بهش برسین همم 

همه دوستان تو کارشون موفق باشن.