بازیکنان ملی پوش استقلال

آواتار arezoo 2134
بازیکنان ملی پوش استقلال
توسط   arezoo 2134   ۳۱۴۶ روز قبل
به نظر من استقلال باید همه جوره از بازیکنای ملیپوشش(ابراهیمی و حیدری) حمایت کنه و حفظشون کنه تا خدایی کرده روزی نرسه که استقلال یک سهمیه هم در تیم ملی کشورمون نداشته باشه. دوستان نظرتون رو راجب خسرو و امید بیان کنید، به نظر شما آیا لیاقت پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی و استقلال رو دارن؟آیا به اندازه قراردادی که میبندن در اختیار تیم هستن؟ به نظرتون در موفقیت تیم ملی و اس اس تاثیر گذارن؟کلا درباره مسائل فنی و اخلاقی ملیپوشای استقلال نظر بدین لطفا...نظر من که درموردشون در همه مسائل مثبته
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۱۴۶ روز قبل
به نظر من اصلا تو تیم ملی بازیکن نداشته باشیم این تیم ملی پر از فساد و مافی بازیه من که اصلا تعصبی بهش ندارم
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۴۵ روز قبل
من هم با نظرتون موافقم آرزو خانم ما هوادارا از اسم وناممون پیداست یعنی هواداری وحمایت  و باید تا جایی که توان داریم از تیممون وبازیکناش حمایت بکنیم و امید وخسرو از بازیکنای باکلاس و حرفه ای تیممون هستن و وظیفه ما حمایت از اوناست.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۴۵ روز قبل
متاسفانه بازیکنا هر وقت از اردوی تیم ملی میان یا  پسرفت میکنن یا مصدوم میشن. به نظرم تیم ملی  هیچ چیز مثبتی نه واسه بازیکنا و نه تیما داره. اما امیدوارم خسرو و امید هم تو تیم ملی و هم تو اس اس  عالی باشن.
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۱۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
متاسفانه بازیکنا هر وقت از اردوی تیم ملی میان یا  پسرفت میکنن یا مصدوم میشن. به نظرم تیم ملی  هیچ چیز مثبتی نه واسه بازیکنا و نه تیما داره. اما امیدوارم خسرو و امید هم تو تیم ملی و هم تو اس اس  عالی باشن.
خیلی موافقم
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۱۰ روز قبل
درسته منم موافقم کلا بازیکنامون هر وقت که از تیم ملی بر میگردن خسته هستن 
اما امیدوارم هم تیم ملیمون موفق بشه هم استقلال.