حضور کم رنگ توسایت

آواتار مهرداد پدرام
حضور کم رنگ توسایت
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۲۶ روز قبل
دوستان چند روزی هست هرچی سرک می کشم کسی وارد سایت نشده پس کجا رفتین بابا دق کردیم از تنهایی
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۲۵ روز قبل
ای بابا چرا هیشکی نیست؟؟ دریغ از یه پست جدید.یکم فعالتر باشید لطفا.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۱۲۱ روز قبل
 با سلام . وهاب هستم ارادتمند تمام استقلالیهای با حال و با مرام . دو سه هفته ای نبودم به همین خاطر در سایت حضور نداشتم انشااله که بتونم جبران کنم . دم هر چی استقلالیه گرم . 
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۱۰ روز قبل
​از کلیه یه دوستان عذر میخوام چون یه ماهی بود به سایت سر نزده بودم
و سعی می کنم باز هم مثل قبل فعال باشم.
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۱۰ روز قبل
و امید وارم تیم محبوبمون با قهرمانی تو این فصل هممون رو خوشحال کنه.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۰۹۱ روز قبل
 یه جند روزی بود که خیلی کار داشتم و بهمین خاطر اصلا پای کامپیوتر نمی نشستم . حال برگشتم و انشااله که بتونم مثل گذشته فعال باشم . آبیهای عزیز نمیخواهین این برگشت و تبریک بگین . 
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۰۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 یه جند روزی بود که خیلی کار داشتم و بهمین خاطر اصلا پای کامپیوتر نمی نشستم . حال برگشتم و انشااله که بتونم مثل گذشته فعال باشم . آبیهای عزیز نمیخواهین این برگشت و تبریک بگین . 

خوش اومدین و مارو بیش از حد خوشحال کردین.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۰۸۱ روز قبل
 بعضی مواقع اونقدر کار سر آدم خراب میشه که حسابی گرفتارش میکنه و نمیذاره به هیچ کاری برسه با اینحال هر وقت فرصتی پیش آمد و تونستم گریزی بزنم سعی میکنم که تو سایت فعالیت کنم . انشااله چراغش توسط دوستان عزیز آبی روشن بمونه . 
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۰۷۹ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

خوش اومدی داداش