انتقاد به کادر فنی بخاطر نگه داشتن جاسم کرار

آواتار حسین امیری
انتقاد به کادر فنی بخاطر نگه داشتن جاسم کرار
توسط   حسین امیری   ۳۱۰۴ روز قبل
سلام دوستان
میدونم شما هم مثل من انتقادات زیادی از جاسم کرار دارید.این بازیکن دیگه جایی توی این تیم نداره کاملا نشون داده به پول بیشتر ارزش میده تا باشگاه.
کاملا غیر حرفه ای و پول پرسته.اصرار پرویز مظلومی برای نگه داشتنشو اصلا نمیفهمم.بجای این عراقی اگه سروش رفیعی رو بیاره سه برابر این بدرد میخوره.

آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۰۳ روز قبل
سلام دوستان
میدونم شما هم مثل من انتقادات زیادی از جاسم کرار دارید.این بازیکن دیگه جایی توی این تیم نداره کاملا نشون داده به پول بیشتر ارزش میده تا باشگاه.
کاملا غیر حرفه ای و پول پرسته.اصرار پرویز مظلومی برای نگه داشتنشو اصلا نمیفهمم.بجای این عراقی اگه سروش رفیعی رو بیاره سه برابر این بدرد میخوره.

منم با نظرت موافقم اما با این وضعی که من میبینم کرار تا اخر فصل همراهمونه و ایشالا
هرچی که میشه اخرش استقلا سود ببره و قهرمان بشه.
آواتار محمد حاجی زاده
توسط   محمد حاجی زاده   ۳۱۰۳ روز قبل
نه باید جاسم رو نگه دارن چون بازیکن تکنیکی و پر قدرتیه حداقل که بهتر از برهانیه
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۰۳ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد حاجی زاده
نه باید جاسم رو نگه دارن چون بازیکن تکنیکی و پر قدرتیه حداقل که بهتر از برهانیه

اره بازیکنه تکنیکی و پر قدرتی هستش 

اما وقتی همش حاشیه درست میکنه و کلا ماهی یه هفته تهران هستش موندنش فایده نداره

اما در هرصورت امیدوارم همچی آخش به نفع استقلالمون تموم شه.
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۱۰۰ روز قبل
[

باید گورشو گم کنه بره اگه غیرت داشت و نسبت به تیم تعصب داشت لااقل در دربی بازی میکرد و برای استقال حاشیه درست نمیکرد
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۱۰۰ روز قبل
به نظر منم باید بره , فقط بازیکن استقلاله که پول بگیره , نه درست حسابی تمرین میکنه نه خوب بازی میکنه , تکنیکی بود الان دیگه نیست خیلی هم اشتباه داره تو بازی البته اگه بازی کنه , کلی هم حاشیه و مشکل ساخته واسه استقلال .
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۰۰ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
به نظر منم باید بره , فقط بازیکن استقلاله که پول بگیره , نه درست حسابی تمرین میکنه نه خوب بازی میکنه , تکنیکی بود الان دیگه نیست خیلی هم اشتباه داره تو بازی البته اگه بازی کنه , کلی هم حاشیه و مشکل ساخته واسه استقلال .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۰۸۶ روز قبل
 بازیکنی که بره تو حاشیه و تحت هیچ شرایطی هم حاضر نشه که از حاشیه خارج بشه همون بهتر که بره . من فکر میکنم که کرار یه آدم ترسو بیشتر نیست و دلیل گفته ام اینه که به عناوین مختلف از بازیهای بزرگ فرار میکنه و نمونه اش بازی نکردن در دربیهاست که با این کارش علاوه بر اینکه نشون داد یه بازیکن ترسو است نشون داد که اهل خیانت هم است و در واقع با بازی نکردن در دربیها یه جورایی به مربی تیم و کادر فنی خیانت کرد . 
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۰۶۶ روز قبل
این کرار از اول هم در حد استقلال نبود بهتر که رفت