علی ضیاء

آواتار محمدحسن ملکی
علی ضیاء
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۱۰۶ روز قبل
ساعاتی از دربی 81 نگذشته بود که فیلمی از علی ضیا در فضای مجازی منتشر شد
که شادی غیر قابل وصف او را پس از گل تساوی پرسپولیس مقابل استقلال نشان می
داد.

فیلم لو رفته از محفل هنرمندان پرسپولیسی که شهرام سلیمانی دیگر
هنرمند علاقمند به این تیم هم در آن حضور دارد،لحظاتی پس از گل جری بن سون
را روایت می کند.

آنجا که ضیا همراه با سایر حاضرین با شادی غیر قابل توصیف،شعار عجیبی را علیه سرمربی استقلال سر می دهند.

آنها با شور و شوق زیاد در کنار هم می خوانند:"عزا عزاست امروز،روز عزاست امروز،کلاه گیس مظلومی روی هواست امروز".

پس از انتشار این فیلم،کاربران استقلالی در فضای مجازی،به صفحه اصلی
ضیا حمله ور شدند و او را با الفاظ تند مورد خطاب قرار دادند و حتی تهدید
کردند.

آواتار محمدحسن ملکی
اول از هر چیز متافم برای صدا وسیمایی که امثال همینا مجریش هستن واقعا این کار پست بودن یه فرد رو نشون میده که انقدر راحت به بزرگترش توهین میکنه الان اگه یه نفر به پدرش توهین میکرد چه حسی داشت؟؟؟؟؟؟؟
بی پدر میاد تو برنامه هاش اشک میریزه و فضا رو معنوی میکنه بعد اینجوری میکنه حج هم رفته خیر سرش بخدا خیلی خیلی ناراحتش دم از شما دوستان خواهش دارم کوتاه نیاید کسانی که اینستا دارن برن از خجالتش در بیان بقیه هم زنگ بزنین صداوسیما اعتراض کنید اعتراض ها زیاد بوده احتمال ممنوع تصویر شدنش هست خودش هم به گوه خوردن افتاده گفته میخوام برم پیش آقای مظلومی ازش معذرت خواهی کنم اینم آدرس اینستاشaliziyaoriginal
بگو حروم زاده اول میای اینجوری توهین میکنی بعد میخوای بری معذرت خواهی تو اگه شیرحلال خورده بودی از این گوها نمیخوردی اصن چه جوری روت میشه معذرت خواهی کنی
خدا حق مارو از امثال این ها و فردوسی پور بگیره
تمام

آواتار محمدحسن ملکی
prsima@irib.ir
اینم آدرس ایمیل روابط عمومی صداوسیما دوستان بازم میگم لطفا کوتاه نیاید
ما حدود یکماهه بخاطر درگذشت کاپیتان اونا همه کار کردیم تمرینمون رو تعطیل کردیم چندین بار به نوروزی ادای احترام کردیم ولی جوابمون رو اینجوری دادن تو بازی فردوسی پور هم تیکه مینداخت به مظلومی بابت کلاه گیس وقتی بارون شروع شد گفت بله بارون شروع شد و مضلومی رفت کنار نیمکت و صالح اومد لب خط
کاری به استقلالی بودن پرویزخان ندارم واقعا اگر لنگی هم می بودم بخاطر این کارها ناراحت میشدم توهین به یه فرد بزرگتر از خودت حیوان بودن آدم رو نشون میده

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۱۰۶ روز قبل
خیلی ازش خوشم میومد بیشتر ازش متنفر شدم.نشون داد حج رفتنش هم ریا بود.بی فرهنگیشو ثابت کرد.
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۰۶ روز قبل
همیشه این علی ضیا بی شخیصت بوده 
اگه برنامه هاش رو هم دیده بودین همش توش به 
استقلالیا تیکه مینداخت و مهمونایه لنگی رو دعوت می کرد.
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۱۰۶ روز قبل
نوشته شده توسط: محمدحسن ملکی
اول از هر چیز متافم برای صدا وسیمایی که امثال همینا مجریش هستن واقعا این کار پست بودن یه فرد رو نشون میده که انقدر راحت به بزرگترش توهین میکنه الان اگه یه نفر به پدرش توهین میکرد چه حسی داشت؟؟؟؟؟؟؟
بی پدر میاد تو برنامه هاش اشک میریزه و فضا رو معنوی میکنه بعد اینجوری میکنه حج هم رفته خیر سرش بخدا خیلی خیلی ناراحتش دم از شما دوستان خواهش دارم کوتاه نیاید کسانی که اینستا دارن برن از خجالتش در بیان بقیه هم زنگ بزنین صداوسیما اعتراض کنید اعتراض ها زیاد بوده احتمال ممنوع تصویر شدنش هست خودش هم به گوه خوردن افتاده گفته میخوام برم پیش آقای مظلومی ازش معذرت خواهی کنم اینم آدرس اینستاشaliziyaoriginal
بگو حروم زاده اول میای اینجوری توهین میکنی بعد میخوای بری معذرت خواهی تو اگه شیرحلال خورده بودی از این گوها نمیخوردی اصن چه جوری روت میشه معذرت خواهی کنی
خدا حق مارو از امثال این ها و فردوسی پور بگیره

دمت گرم  حسن اقا
N
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۱۰۶ روز قبل
این مرتیکه رو باید یه باز درست و حسابی از خجالتش دربیاییم تا درسی بشه برای بقیه مجریهای لنگی صداو سیما*بچه قرتی تهران ندیده امده تهران جو گیر شده فکر کرده بچچه تهران شده .ادرس اینستا گرامش رو بدید بریم تا از خوب ادبش کنیم
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۱۰۶ روز قبل
خاک بر سر بی فرهنگش واقعا ....
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۱۰۴ روز قبل
اول یه تاسف برای چنین سازمانی میخورم که ادعای اسلامی بودن میکنه دوم یه تاسف برای این بابا لنگ دراز میخورم که دیلاق کرده خودشو بعید از یه پشکل شعور.
اینم درسی شد برای ما که دیگه هیچوقت برای لنگی ها دل نسوزونیم.
اینا همیشه همینجورن.بهشون رحم نباید کرد
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۰۹۷ روز قبل
این مردک بی فرهنگ باید زوتر از اینا ار تلویریون اخراج می شد لنگی پاره پاره
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۰۹۲ روز قبل
 با عرض شرمندگی باید عرض کنم که من میدونم کجای این لنگیها و علی ضیاو امثال اونها میسوزه . آخه لنگیهای عوضی الان برای چندمین باره که وقتی بازی باخته را مساوی میکنید از خوشحالی چنان جشن میگیرین که هر که ندونه فکر میکنه که قهرمان لیک شدین الیته ایرادی هم بهشون نیست چون لنگیها میدونن در مقابل چه تیم بزرگی بازی میکن . استقلال تیمیست که شناسنامه فوتبال ایران در آسیاست پس باید هم خوشحال باشن که برای چندمین بار قصر در رفتن . این مساوی هم نوش جان داور . 
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۰۸۸ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 با عرض شرمندگی باید عرض کنم که من میدونم کجای این لنگیها و علی ضیاو امثال اونها میسوزه . آخه لنگیهای عوضی الان برای چندمین باره که وقتی بازی باخته را مساوی میکنید از خوشحالی چنان جشن میگیرین که هر که ندونه فکر میکنه که قهرمان لیک شدین الیته ایرادی هم بهشون نیست چون لنگیها میدونن در مقابل چه تیم بزرگی بازی میکن . استقلال تیمیست که شناسنامه فوتبال ایران در آسیاست پس باید هم خوشحال باشن که برای چندمین بار قصر در رفتن . این مساوی هم نوش جان داور . 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۰۸۱ روز قبل

تا دربی بعد دفتر دربی را ببندیم و دیگر حرفی ازش نزنیم .