اندکی تامل4

آواتار دنیا اریانسب
توسط   دنیا اریانسب   ۲۹۱۹ روز قبل
چقدسخته دست عشقتوتودست یه نفردیگه ببینی وهیچی نتونی بگی جزاینکه فریادبزنی غریبه مواظب عشقم باش اون نامردهمه کسم بود.............................
آواتار دنیا اریانسب
وقتی بدنیااومدم داشت بارون میباریدهمه گفتن عجب پاقدم خوبی داره اماکسی نفهمیدخدابخاطردردهایم گریه میکنه...........................................................
آواتار دنیا اریانسب
میگن روزقیامت همه ی اعضای بدن ادم به حرف میان خداکنه قلبم لال بشه اخه تحمل گریه های خدارو ندارم................
آواتار دنیا اریانسب
اتیش کشیدم زیرتمام خاطرات ...نه کسی مثل اون میشه...نه خودش مثل قبل میشه...اون بیخیال من شده ...منم دیگه بی قرارش میشم ...اغازفراموشیمان مبارک باشه عزیزم...............
آواتار دنیا اریانسب
بدترین شکل تنهایی وقتیه که کنارعشقت باشی وبدونی که هیچ وقت بهش نمیرسی......ای خدا
آواتار دنیا اریانسب
کودکی گل فروش عاجزانه التماس میکرد گل بخر گفتم برای کی گفت برای هدیه دادن به عشقت بغض راه گلویم رافشردوگفتم اگه عشقم به عشقش هدیه دادچی ............لحظه ای سکوت کرده وگفت گل هایم فروشی نیست ..........
آواتار دنیا اریانسب
همه روخط زدم تابه عشقم برسم غافل ازاینکه خط خورده ی عشقم بودم تابه عشقش برسه .......
آواتار دنیا اریانسب
توسط   دنیا اریانسب   ۲۹۱۷ روز قبل
​بسوزه عاشقی که قلب من بخاطرش شکست ......................
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۲۹۱۷ روز قبل
عشق هایی کزپی رنگی بود/عشق نبودعاقبت ننگی بود.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۳ روز قبل
دوستان عزیز تالار را خیلی عاشقانه کردین مگر خدای ناکرده در عشقتان شکست خوردین که این همه داد سخن میدین . در این تالار عشق من فقط و فقط استقلاله و بس البته بیرون از این تالار هم این عشق با منه ولی آن را در قلبم حفظ میکنم تا بتونم در این تالار احساسم را در باره این عشق ابدی ابراز کنم . دم همه استقلالیهای این تالار گرم . 
۱ صفحه ۲ از ۲