انتقاد ازمظلومی

آواتار حامد سیدی
انتقاد ازمظلومی
توسط   حامد سیدی   ۲۹۳۱ روز قبل
ما 12امتیازازپرسپولیس جلوبودیم حالا اونا اومدن ازما جلوزدن شرمنده کل ایران شدیم اقای مظلومی تاکتیکی برای بازی ها نداره واقعا خجالت اوره اقای مظلومی اسم خودتوگذاشتی سرمربی من ازدیروز ازترسم بیرون نرفتم همش کنایه کنایه
آواتار محمدرضا زارعی
توسط   محمدرضا زارعی   ۲۹۳۱ روز قبل
آقای مظلومی بی برنامه بودن و تعویضهای اشتباه استقلال زمین زدین 
آواتار دنیا اریانسب
توسط   دنیا اریانسب   ۲۹۲۹ روز قبل
موافق موافق باهمتون موافقم ...
آواتار غلامرضا متقی
توسط   غلامرضا متقی   ۲۹۲۶ روز قبل
آقای مظلومی یکی از دلایل بد نتیجه گرفتن تیم جنتلمن بودن بیش از اندازه شما و بازیکنان و کادر فنی است که در مقابل اشتباهات متعدد داوری در هفته های اخیر واکنش کافی نشان ندادید به تیم پس پس نگاه کنید بعد از دربی هم با توجه به اشتباهات ترکی باز هم از داور طلبکار بودند آن هم با پررویی!!!!! دیدید که بعد از یکی دو اشتباه اول فصل داوری کاملا به سود پس پس شد در ضمن بازیکنان ما هم باید بعد از هر تصمیم اشتباه داور اعتراض کنند تا نتونه به عمد اشتباهات رو تکرار کنه درست مثل ترکی!!!! مثلا اگر برهانی و تیم بعد از صحنه های پنالتی به داور شدیدا اعتراض میکردند داور نمیتونست تیم ما رو نابود کنه!!!!!!!!!  یک مورد دیگه این که در هیچ جای جهان این جور اتفاق نمی افته که بازیکنان در هنگام بازی با حرکات تحریک آمیز بازیکنان حریف رو تحقیر کنند درست مثل کاری که طارمی و مسلمان بعد از گلها انجام دادن و در صورت بازیکنان ما شکلک در می آوردند و من متعجبم که چرا بازیکنان ما واکنش نشون نمدادند اگه هر جای دیگه دنیا بود حتما درگیری بوجود میومد لطفا به گلهای طارمی نگاه کنید و همچنین گل چهارم که تو صورت رحمتی عدد 4 رو نشون میده و در گل اول هم تو صورت یکی دیگه از بازیکنان ادا و اطفار در آورد. من نمیدونم چرا مسئولان تیم به این موضوع اشاره نکردند چون ما از برنامه 90 فردوسی پور انتظار نداریم در صورتی که اگر تیم  اس اس این کار رو کرده بود زمین و زمان رو به هم میدوخت   خواهش میکنم دیگه سعی نکنید جنتلمن باشید چون در این فوتبال حقتان را ضایع میکنند