هدف شما از عضویت در این کانون چیست؟ تورو خدا ب این سوآل جواب بدین

آواتار saeed mohsen zadeh
هدف شما از عضویت در این کانون چیست؟ تورو خدا ب این سوآل جواب بدین
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۱۸۹ روز قبل
شش ماه پیش وقتی من عضو این کانون شدم جمعیت عضو هشت هزار نفر بود و الان هم جمعیت اعضاء حدودا ده هزار نفر شده یعنی در مدت شش ماه دوهزار نفر عضو کانون شدن حالا سوال اینجاست که هدف این دوستان از عضویت در این کانون چیه؟ 85% این دوستان حتی یکبار هم مطلبی ننوشتن و بقیه هم که فقط ی هفته مطلب می‌نویسن خوب اگه از اول قصد نوشتن ندارید برای چی عضو میشید
آواتار elnaz mousavi
توسط   elnaz mousavi   ۴۱۸۵ روز قبل
شش ماه پیش وقتی من عضو این کانون شدم جمعیت عضو هشت هزار نفر بود و الان هم جمعیت اعضاء حدودا ده هزار نفر شده یعنی در مدت شش ماه دوهزار نفر عضو کانون شدن حالا سوال اینجاست که هدف این دوستان از عضویت در این کانون چیه؟ 85% این دوستان حتی یکبار هم مطلبی ننوشتن و بقیه هم که فقط ی هفته مطلب می‌نویسن خوب اگه از اول قصد نوشتن ندارید برای چی عضو میشید
آخه میدونین انقد مشارکت تو این کانون زیاده ک واقعا دیه آدم نمیدونه باید چیکا بکنه!من الا بد ی مدت خیلی زیاد ک اومدم میبینم تعداد تاپیکای جدید حتی از قبلم کمتر شده بابا چ توقعی دارین اعضای جدید ک میان وقتی اینجا رو میبینن بخدا حق دارن برن و دیه پشت سرشونم نگا نکنن شما ی موضو بده ما سرش بحث کنیم تا ی ذره ای جا جذابتر بشه.
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۱۸۴ روز قبل
خوب مشکل همینجاست که همه منتظرن تا یکی پیدا شه ی موضوعی رو طرح کنه،چرا شما خودتون تاپیک نمیذارین .کسی که عضو میشه باید ی حرفی برای گفتن داشته باشه تیمی که ده میلیون هوادار داره چرا باید کانون هواداریش فقط ده هزار عضو داشته باشه و از این تعداد هم فقط ده نفر تاپیک میذارن
آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۱۰۱ روز قبل
ایشالا که از این به بعد درست بشه....
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۰۹۳ روز قبل
اومیدیم حرفای دلمونو بزنیم فقط نمیدونم از مسئولا کسی این طرفامیاد؟یابه حرفامون کسی ارزش نمیده؟فقط داریم باخودمون حرف میزنیم.اینکه فایده نداره
آواتار HAMID JAFARI
توسط   HAMID JAFARI   ۴۰۷۱ روز قبل
آواتار فرشته علی نسب
توسط   فرشته علی نسب   ۴۰۶۱ روز قبل
سلام دوستای ابی دل منم مثل بقیه ی هوادارای کهکشانی ها اودم حرفای دلم و بزنم. امیدوارم فعالیتهای همه ی دوستان بیشتر هم بشه.
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۰۵۵ روز قبل
نوشته شده توسط: فرشته علی نسب
سلام دوستای ابی دل منم مثل بقیه ی هوادارای کهکشانی ها اودم حرفای دلم و بزنم. امیدوارم فعالیتهای همه ی دوستان بیشتر هم بشه.