انتقاد از اعضا ی کانون

آواتار محمد جلیل تمدن
انتقاد از اعضا ی کانون
توسط   محمد جلیل تمدن   ۴۱۹۲ روز قبل
سلام بر همه ی استقلالی های عزیز بچه ها به خدا خیلی تعامل در سایت کمه به خدا اقا ما یک موضوع می نویسیم ولی وقتی میایم تو سایت میبینیم ما شاالله هیچکس جواب نداده بهمون بچه ها نه تنها موضوعات من ببلکه موضوعات بقیه بچه ها بچه ها همین طوری است که بعضیا فقط در حد یک ثبت نام اینجا میان و دیکه تمام دوستان عزیز ایا این بی معرفتی نیست به خدا و این طوری به خدا از جذابیت کانون هوداری کم میکنه نمیگم شما دوستان مقصر هستید بلکه خودم نیز مقصر هستم واین باعث میشه بعضیا دیگه به کانون سر نزن اینا خودتونم میدونین حالا ایا موافق هستید با نه؟
آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۱۰۰ روز قبل
میدونی چرا؟چون الکی خودمونو میخوریم کسی به حرفامون گوش نمیده.نظرامونو از مسئولا کسی گوش نمیده
آواتار فاطمه زهرا عربی
توسط   فاطمه زهرا عربی   ۴۰۸۸ روز قبل
نمیدونم چراولی اعضای این سایت یه کم کم کارن وآنلاین نیستن.که خیلی بده ولطفامطالب روبه روز کنین.مرسی!!!!
آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۰۸۶ روز قبل
بالاخره باید بیان و نظر بدن دیگه یه چند وقتم که تالار بسته بود همون چند نفری هم که میومدن دیگه نمیان...
آواتار فرشته علی نسب
توسط   فرشته علی نسب   ۴۰۶۷ روز قبل
دوستای عزیز من تازه عضو شدم ولی با این حال میبینم که تعداد کمی از اعضا پیام می گزارن لطفا همکاری کنین واقا تعداد موضوعات خیلی کمه.
آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۰۶۲ روز قبل
سلام به همه دوستان آبی دل والا این مشکل از چند ماه پیش هنوز ادامه داره، طوری که اعضاء قدیمی اکثرا دیگه نمیان