طرفدار معلول

آواتار امین نیکونهاد
طرفدار معلول
توسط   امین نیکونهاد   ۲۹۱۶ روز قبل
سلام دوستان
من از یزد هستم و از بچگی بواسطه بیماری فلج اطفال از دوپا دچار معلولیت شدم
طرفدار قلبی و دوآتیشه که هیچ ده آتیشه استقلال
تا حالا به ورزشگاه نیومدم چون ممحدودیتم از زیر دست و پا موندن میترسونه منو واینکه اطرافیانم یا پرسپولیسی هستن و یا اصلا به فوتبال و آرزوی من که دیدن بازی و خود استقلالی ها از نزدیک هست اهمیت نمیدن
با تمام وجود دوست دارم بازی با تراکتور رو از نزدیک ببینم و همراه بچه های تیم مورد علاقم باشم و برای شنبه بلیط گرفتم که یکشنبه صبح برسم و خودمو به ورزشگاه برسونم
آیا کسی هست که بتونه بهم کمک کنه و راهنماییم کنه که ورودم به ورزشگااه باعث ازارم شه؟

امیدوارم بتونید احساسم رو درک کنید ولی به هررحال حتی اگر شده پشت در ورزشگاه هم باشم میام و از ته دل آرزو میکنم استقلال تراکتور رو ببره و بزرگیش رو باز هم به همه ثابت کنه

جونم فدای استقلال و طرفدارای آبی دلش
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۶ روز قبل
دوست عزیز استقلالی ما که از تبار لنگیا نیستیم . ما استقلالی هستیم مثل خودت و دوست دار استقلال مطمین باش که دم درب آزادی استقلالیها ترا روی سر میگذارن و بداخل استادیوم میبرن . اصلا غمت نباش . 
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۲۹۱۶ روز قبل
خداحفظت کنه داداش
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۵ روز قبل
دوست عزیز الگوی ما استقلالیها حجازی و مجیدی و عبدالهی و پورحیدری و مرحوم مظلومی و امثال اینها هستن نه الگوی لنگیها مث محمد خوانی . شیث. نصرتی . پیام صادقیان . خانزاده . بنگر . مکانی و دیگر بازیکنان بی ادب و بی فرهنگ تیم بی هویت لنگیها . مکتب استقلال مکتب انسانیت و مردانگیست . درود به استقلال همیشه آبی و همیشه قهرمان .