چرا امیر قلعه نویی با راه دادن به تیم عربستانی به ایرانیان خیانت کرد

آواتار وهاب نظری نژاد
چرا امیر قلعه نویی با راه دادن به تیم عربستانی به ایرانیان خیانت کرد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۶ روز قبل
آیا این خیانت نیود که قلعه نویی باعث شد تیم باشگاهی عربستان که یکی از دشمنترین کشورها با ایران است به دور بعد صعود کند . کسی که به همه میگفت اجنبی پرست بنظر شما چرا حالا خودش شد سردمدار اجنبی پرستان. یعنی اینقدر از استقلال کینه داشتی که حاضر شدی تیم تراکتور را به باختن بدی و راه صعود الهلا را به دور بعد فراهم کنی . 
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۲۹۱۵ روز قبل
این حرفتون تهمته.بایدچیکارمیکرد که نکرد؟؟ به بازیکنان اصلیش استراحت داد که

به خیال خودش درمقابل استقلال طوفان به پاکنه.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۵ روز قبل
دوست عزیز 1660234174 لطفا شما اول تهمت را برای من معنی و بعد بیان کن . در ایران اسلامی چیزی هست بنام عرق وطن پرستی که ما ایرانیها تحت هیچ شرایطی حاضر نیستیم برای این عرق قدمی عقب بزاریم . من به امیر تهمت نزدم بلکه گفتم این آقا که به همه میگه اجنبی پرست چرا حالا خودش علم اجنبی پرستی را دست گرفته . این آقا باعث شد تا تیم باشگاهی عربستان که شده دشمن سرسخت ایران تا جایی که حتی حاضر نشدن در ایران بازی کنن با اینکارش که بخیال خودش از استقلال انتقام بگیره باعث صعود این تیم عربستانی به دور بعد شد . نه دوست عزیز این تهمت نیست . این خیانته در واقع ماهیت امیر برای کسانی که مدعی هستن یک استقلالیست مشخص شد و دستش برای استقلالیهای متعصب و با غیرت رو شد . درود به شرف پاک آبیهای استقلال . 
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۲۹۱۵ روز قبل
پس شما علم غیب دارید که ذات انسانها را میدانید و قاضی قدری هم هستید که

قضاوت میکنید
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۲۹۱۳ روز قبل
ظاهرا شما علم غیب دارین که حرف منو تهمت طلقی کردی . کار امیر اظهر من الشمسه خلاصه بگم .  

آفتاب آمد دلیل آفتاب .                                        

هیچ احتیاجی هم نیست که علم غیب داشته باشی .